Jump to content

Recommended Posts

igCIZhwx0wNiYcuHG6ZlZ4Hq6LN.jpg

Off Topic

Era4zztVgAEg_dC?format=jpgEra4zzvUUAAfgel?format=jpg

ErlBZjfVQAEjnz7?format=jpg&name=smallErlBZjfUYAU3Wa6?format=jpg&name=small

ErlBZjkUYAAbmL0?format=jpg&name=smallErlBZjmUYAIWU8d?format=jpg&name=small

 

My Little Happiness (我的小确幸)
Страна: Китай
Също така известен като: Wo de xiao que xing
По новелата на: Dong Ben Xi Gu – „You Are My Happiness (你是我的小确幸)“
Година на излъчване: 2021 – Януари – 13 до 2021 – Януари – 27
Време на излъчване: Сряда – Петък 20:00
Жанр: комедия, романс
Канал: Tencent Video
Епизоди: 28
Режисьор: Yang Long
Субтитри: български, английски, руски
 
Участват:

Fei Xing като Цун Рун
Tang Xiao Tian като д-р Уън Шао Цин
Huang Yi Lin като Джоу Чън Чън
Li Chuan като Уън Ран
Fu Wei Lun като д-р Джун Джън и др

 

Резюме: Цун Рун отдавна мечтае да стане адвокат, но майка й е твърдо решена дъщеря й да не поема по пътя
на баща си и я изпраща да учи финанси в Австралия. Но Цун Рун тайно се прибира в Китай, за да започне работа
като стажант в адвокатска кантора и разпределена да поеме случаите в болница Юндзи, където среща неврохирурга

Уън Шао Цин, който веднага я разпознава като своята малка приятелка от училище
и става не само неин хазяин, но и съсед, твърдо решен да завърже нишките, предложени му от съдбата…

 

 

:essub:

 

Свали с БГ субтитри: :subs: :click: и :click:

 

Онлайн с БГ субтитри: :click: :click:   :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато за първи път видиш   "в действие" разликата в ръста на главната дойка - чак сложих на пауза и се замислих този да не е стъпил на нещо :lol2: Според интернет имат само 25 сантима разлика.... ама повече ми се види да е :D

c3b93a3f05254a00.png

 

Off Topic

740a7b6d211f34ad.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре тръгнаха :) И аз си ги зяпам и ми харесват.... въпреки, че разликата в ръста ми идва в повече....

893193.jpg

 

А ей ги двамата - оказало се, че снимат в едно студио.... И малко реклама за сериала :) 

893192.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така :D

70443b554c8a3b57.png

 

Макар да не съм стигнала до този епизод - цял ден ми спамят  за един  черпак :28558:

 

Off Topic

Така се раздават с целувките,та дано не ги орежат накрая :)

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За феновете на доктора- няколко интересни факта за Daddi Tang :)

Естествено, че с тия 188см. (може и повече да са) е бил модел  преди да го придърпат във филмовата индустрия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.01.2021 г. at 11:20, vivivan написа:

Когато за първи път видиш   "в действие" разликата в ръста на главната дойка - чак сложих на пауза и се замислих този да не е стъпил на нещо :lol2: Според интернет имат само 25 сантима разлика.... ама повече ми се види да е :D

893171.png

 

 

От видяното на кадъра гарантирам, че са 35. Дори си мисля, че са и малко повече :wub:

 

Химията на тези двамата не е шега. И двамата се справят превъзходно, но начинът, по който той задава динамиката е красив за гледане, а цялостно е магнетично. Голямо браво, за който ги е подбирал като каст :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fei Xing е много добра и в The Moon Brightens For You, в бойните изкуства и меча. И там е много сладка. Аз досега съвременен китайски сериал още не съм гледал.  Този докторския май ще ми е първият. Като я гледам има 3 проекта пред себе си , и минимум 2 сериала на година от 2016 до сега. Китайците работят сериозно. Тя е висока 164 см уж, ама ме съмнява като гледам как е най-ниска от всички. Май няма и 150 см. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури! 

След известно колебание, си повярвах на визуалната памет - чичото -книжар  - Li Chuan 

 

Chengrang-CP-2.jpg

 

 

 

 

 ми е познат като небесния войн от Fairyland Lovers (2020) .

 

A33gOSvxrxic5-1OkqOwhwtpYv8zDWJ2wOM4X2Em

 

 

Има си темичка тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ashaи аз му се чудех на книжаря.... ама аз съм го гледала в едно симпатично  сериалче за ски курорт. 

Двамата са големи симпатяги :) Мацката ми хареса като се стегна  с подаръци и директно отиде при "мама" :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, asha написа:

Сладури! 

След известно колебание, си повярвах на визуалната памет - чичото -книжар  - Li Chuan 

 

Chengrang-CP-2.jpg

 

 

 

 

 ми е познат като небесния войн от Fairyland Lovers (2020) .

 

A33gOSvxrxic5-1OkqOwhwtpYv8zDWJ2wOM4X2Em

 

 

Има си темичка тук

 

Всъщност  са двама различни артисти. Книжаря е Li Chuan, а небесния войн е Ji Xiao Bing. И двамата са играли във Fairyland lovers, но Ли Чуан беше един зъл бизнесмен обсебен от парите. 

:click:

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Indira написа:

 

Всъщност  са двама различни артисти. Книжаря е Li Chuan, а небесния войн е Ji Xiao Bing. И двамата са играли във Fairyland lovers, но Ли Чуан беше един зъл бизнесмен обсебен от парите. 

:click:

:click:

:swoon: Ох, Боже, ама те като близнаци...  

Благодаря за уточнението, @Indira, спирам да сЪ правя на физиономистка, че току виж объркам фатално някого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви е домъчняло за Крачун и Малчо - ето едно интервю с английски субтитри. Много са сладки двамата :) Познайте какво отговори тя на въпроса "Кой се  целува най- добре ?" :28558: 

И малко зад кадър - как се снимат сцени с такава разлика в ръста на актьорите..... подложка.... подложка под краката :28558:

 

Добре че тука имаше много целувки, че в следващия си сериал мацката ще е на сухо :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да се разделя още с този сериал, продължавам да си прехвърлям сериите, когато нямам друго за гледане или просто за настроение. Много ме зареждаше и сега чувствам липсата му :). Такива целувки не бях виждала досега да се раздават и нормално, бях предимно на корейско, ама вече не :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвалите, хвалите и аз си викам: Я да хвърля едно око. Още в началото на първа серия камерата неприлично дълго се задържа върху краката на приятелката на главната героиня. Та въпросът ми е: Някой някога уведомявал ли е китайците какво означава да имаш красиви крака. Май не. Иначе за сериала ще пиша малко по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама толкова сладурско сериалче да се окаже това, не ми се вярваше. Особено като ги видях какви Крачун и Малчо са, викам си прекалили са и ся ще ме вкисне това. Ама въпреки несъразмерността, превзеха ме главните. Направиха отлична стиковка, паснаха си като игра, без изкуственост или непохватност при целувките. А те бяха наистина много. Син Фей ми е от най-любимите любимки. Доста от сериалите ѝ съм изгледала и няма такъв, в който да не е била перфектна. А Tang Xiao Tian май само веднъж съм го гледала и то в поддържаща роля и нищо кой знае какво нямам като спомен. Освен страхотния му ръст, де. Обаче тука момчето е като фурия. Играе като за световно, излъчва стабилност, интелектуална мощ и професионализъм. Отношението му към момичето не помръдна от ниво обожание докрая, ама не ахмашко и заслепено, а разумно и уверено. Вероятно няма такива мъже в реалния живот, но кой знае. И за двамата главни съм много доволна този път как са написани героите им. Естествени и убедителни, позитивни. То май и за всички герои се отнася в сериала. И двете семейства са готини хора, без злоба бяха дори караниците им. Чичото нещо не разбрах как така е толкова млад, пък е чичо. Но той пък беше една интересна и странна птица – леден, скептичен и с тънко чуство за хумор. Ама много готино си намери майстора. На доста места се смях от сърце.

И сега, толкова много часове след края осъзнавам, че продължавам да си нося глупавата щастлива усмивка. И съм доволна.

Имах късмета да гледам с бгсубтитри и в края на всеки онлайнепизод, като ви се изпишеха имената, момичета, си казвах ей това изречение: "Много ви благодаря @Indira и @mrnkaloto!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до 18 епизод и все не мога да се накарам да продължа. Досега всичко ми изглежда толкова изкуствено. И отношенията им и романтиката им. Опитват се да покажат някакъв лайф стайл който няма нищо общо с реалността. Рекламират все някакви световни марки - Apple , Tesla. Китайските майки явно се държат по сдържано от корейските майки, или просто само в тоя сериал е така. Толкова захаросано. Китаец да помогне без пари е нечувано. Голяма комедия ни показват. Опитват се да подражават на корейците ли?  Досега не ми се е случвало да не довърша сериал. Едва ли ще има някаква промяна от 18 епизод до края. Китаец да се върне от Австралия? Ха ха ха.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето си е точно захаросано, та презахаросано - такава според мен си му е идеята . Няма някакви тежки драми, отдадоха чест и на партията с момента с доброволците. Главния.... ох .... милия - красавец , а толкоз години не се дал на друга и чака това дребното, че даже и търпеливо - преди сватбата не се метнаха в леглото. А главната - винаги защитава онеправданите и се връща в Китай ( да вметна, че и в реала актрисата се прибира от Канада, за да се развива в родната страна ). Майката - имам дълъг черен списък с майки, ама тази е голяма складурана и вече за втори път я гледам в подобна сладурска  роля... така не - не всички свекърви са вещици :D 

Сериалчето според мен си е направо с определана цел и мен ме хвана в точния момент... не мога да кажа,  че чаках с нетърпение всеки един епизод, ама предизвикваше у мен една такава хлапашко влюбена усмивка  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...