Jump to content

Recommended Posts

До 6-та серия съм.

Гледам филма и си мисля, колко отчаян можеш да бъдеш от предателствата. Как разочарованията променят цвета ти и те правят сив и по-сив и обезверен. Как ти трябва много силен мотив, за да се движиш напред и да живееш. Понякога този мотив е за съжаление отмъщението. А то не води до край щастлив, а още по-надолу в тъмнината.Темата е деликатна . Колкото и класически да е сюжета, съм убедена, че ни трябват максимум такива „уроци”, като този филм, за да не попадаме в капана на това разрушаващо чувство.

P.p А, Нам Гил сякаш те намъква в кожата си и те кара да усетиш всичко, което изпитва. Адмирации за играта му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, изгледах го... и съм бая недоволна.

 

 

Мразя, когато прецакат края на нещо, започнало толкова добре. Независимо дали главният актьор трябва да ходи в казарма или не, не беше необходимо хлапето да убива героя му. Всичко тъкмо се нареждаше. И впрочем мисля, че с Jae In станаха доста повече неща от онази целувка, в смисъл, после я показаха в банята с онази усмивка и на излизане му подвикна да "пооправи", а хората не разхвърлят само с едното целуване.

Дам, прекрасни актьори, извратен сюжет, хубава музика, но някакси не се чувствам особено обогатена. През цялото време се чудех как "лошия тип" ще докара онази вещица да моли за прошка и да признае вината си, а такъв катарзис просто не се случи. "Аз победих", каза оная и наистина беше така. И тва ме надразни много. Някак празно ми е след цялата драма. Кофти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, изгледах го... и съм бая недоволна.

 

 

Мразя, когато прецакат края на нещо, започнало толкова добре. Независимо дали главният актьор трябва да ходи в казарма или не, не беше необходимо хлапето да убива героя му. Всичко тъкмо се нареждаше. И впрочем мисля, че с Jae In станаха доста повече неща от онази целувка, в смисъл, после я показаха в банята с онази усмивка и на излизане му подвикна да "пооправи", а хората не разхвърлят само с едното целуване.

Дам, прекрасни актьори, извратен сюжет, хубава музика, но някакси не се чувствам особено обогатена. През цялото време се чудех как "лошия тип" ще докара онази вещица да моли за прошка и да признае вината си, а такъв катарзис просто не се случи. "Аз победих", каза оная и наистина беше така. И тва ме надразни много. Някак празно ми е след цялата драма. Кофти.

 

 

 

И на мен краят не ми хареса, но не мисля, че

 

причината да го затрият беше казармата на Нам Гил. Явно сценариститие са го решили още в началото ;)

А що се отнася до онова повечето след целувката, обичам, когато оставят отворена вратичка за нашето въображение.

 

А то колко ни е богато, на тях им е бедна фантазията :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го привърших сериалчето... какво да кажа ... много .... може би най-правилното е обсебващ. освен ,че ми харесаха интригите , актьорската игра беше върховна (майката направо се нареди на едно от челните места за злодей, Нам Гил е разкошен.... първоначално постоянно се сещах за Те Сан от Lovers , но в един момент образа просто избледня и остана само Gun Wook ... Сериала адски много ми хареса - смяь се , плаках , ядосвах се.... през цялата дъга от емоции преминах , питайки се наистина "накъде е тръгнал? рая или ада?" и все си мислех , че ще остане заклещен на земята ,за да изкупи греховете си.... много се рамислих .. :lol: Края не ми хареса... но в крайна сметка живота не е коцерт по желание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз завърших сериала и да ви кажа честно, доволна съм, още повече, че края не ме разочарова, ама никак. Дори точно затова в мен остана някакъв респект и уважение към цялата идея на филма. Имаше логика в края, а и ми хареса проявеното благородство от героя на Нам Гил-

 

когато той жертва последните си мигове в самота, в името на всички тези, които наистина са неговото семейство.

 

Всичко се получи така, както той го "градеше" сам... Не можем да искаме всичко в света да е розово нали? Инак звучи малко нереалистично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектен каст, перфектно изиграни роли.

Честно казано, идеята бе страхотна. Похвали и за сценариста.

Само ми дойде много извратено, че

сестра се влюбва в брат.

Драматичният край също много ми допадна, иначе щеше да е прекалено сладникъв и отегчителен.

 

 

 

Целият сериал "крещи": ""Не" на отмъщението!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

сестра се влюбва в брат.

Драматичният край също много ми допадна, иначе щеше да е прекалено сладникъв и отегчителен.

 

 

 

Целият сериал "крещи": ""Не" на отмъщението!"

Ами всъщност

те нямаха кръвна връзка.Нам Гил беше извънбрачно дете от различна майка.А жената *не си спомням името вече* беше дъщеря от предишен брак...т.е и двамата са с различни родители.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целият сериал "крещи": ""Не" на отмъщението!"

 

 

Абсолютно.

Жаждата за отмъщение уби всички и най-вече Гун Уок. Но неговото желание за правда от една страна беше оправдано, защото заради това семейсто изгуби хората, които е обичал най-силно. Целия му живот се състоеше в това да ги накара да съжаляват. Понякога си мислих, че по този начин наказва и себе си - затова, че е жив, че живее така.

Мразеше Те Сунг, защото за него той е заел неговото място. Когато го опозна и разбра, че ужасното му поведение е резултат от най-долния човек на света - мадам Шин, по някакъв начин го прие. Също и Те Ра, за която останах с впечатление, че са се разбирали като деца.

Края беше подходящ за целия сериал. Нямаше да е естествено всички да заживеят щастливо. И все пак искаше ми се, само затова ме е яд. И за малкото епизоди.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, изгледах го на един дъх, всичко ми хареса, актьорите, играта им, сюжета, действието наистина се разви много бързо, но аз съм доволна, че не го разредиха както в други сериали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовете, прекарани пред компютъра сякаш минаха като миг в гледане на този страхотен сериал.

Както се вика " Изкефих се" :lol:

Много добър замисъл, невероятна актьорска игра, държи те в напрежение от начало до край.

Краят беше очакван. Единственото, което не ми хареса, беше

 

че Дже Ин така и не разбра какво се случи с Гун Уок. Трябваше да узнае, за да не се надява цял живот да се върне при нея

 

 

Зашеметителен ОСТ, който слушам от дни наред :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно ми хареса! Музиката е неповторима!Слушам я. Отдавна не бях гледала нещо подобно.

Нареждам го до Lovers, Swallow the sun и го препоръчвам горещо на тези, които обичат драми!

 

 

Това изхвърляне на детето на улицата беше ужасно!Оправдавам го, че е посветил живота си на отмъщението... По-добре отколкото да се мяташ като риба на сухо като "истинският" син. Оказах се права в предположението си, че прокуденият е все пак - истинският наследник. Най-много ми е мъчно, че горкото момиче от галерията се оказа на грешното място. Жалко ми е и за двамата сина. Не можем да обичаме практично...

 

Тази сутрин преди работа направих грешката да изгледам края. Знаех, че една вендета води след себе си смъртта, а така ми се искаше...

Така де, втори шанс, прошка и бла бла. Само въртим едни и същи благи приказки, но в живота не става така! Май все пак малката госпожица получава всичко, което иска и затрива всичко, което й е отказано. Поставям се на нейно място, разбира се, и все пак... и все пак. Персонажът на голямата сестра е много добър!Брат й я освободи!И това също е любов, да подариш свободата на някого.

 

 

Благодаря ти отново, desjer :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 3 епизода не ми харесаха, но заради всички коментари реших да го изгледам. Нататък става интересно,

но от първата до последната серия с малки разлики си е почти сценария на I'm Sorry I Love You, дори финала. Което на мен лично не ми хареса, може да ме линчувате но си е така.Не ме разбираите погрешно I'm Sorry I Love You ми е един от любимите сериали и може би точно защото ги сравнявах прекалено много не ми хареса. Защото мисля че I'm Sorry I Love You е неповторим.Сори :(

 

Но актьори си играха ролите прекрасно :D , всички си влязоха в роли те перфектно от Kim Nam-gil as Shim Gun-wook които и аз много харесвам от Lovers,Han Ga-in as Moon Jae-in която исках да я видя в различна роля от тази във Вещицата Ю Хи, Kim Jae-wook as Hong Tae-sung тук също показа че е много чаровен,Oh Yeon-soo as Hong Tae-ra тя също е много очарователна, Jung So-min as Hong Mao-ne много е сладка и още се чудя къде друга де съм я гледала, Kim Hye Ok as Mrs. Shin страхотно си игра ролята на Лоша и разбира се малкият бонбон Jun Min Seo неворятно момиченце :wub: .

Благодаря на преводачите и редакторите на сериала :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледането на сериала започна заради негов трейлър, излъчен накрая на серия от "Принцесата Прокурор". Наистина изглеждаше загадъчен и не останах излъгана. Въобще не познах Те Сан от "Lovers", а там ми беше любимец. След гледането на първа серия се започна един маратон, и така докато не изгледах и последната серия. Нямаше един скучен момент, в който да поискам да превъртя напред. Страхотна актьорска игра, страхотен сюжет, страхотен каст, страхотен ост... Колкото до края, всеки друг завършек би бил не на място. Доволна съм. След изчетените тук коментари, започнах да гледам "Sorry I Love You". До 6-и епизод съм и държа да отбележа, че между играта на Со Джи Соп и тази на Ким Нам Гил има немалка разлика. Нека никой не ми се сърди. Личи си и развитието, което е претърпял режисьорът, от времето на заснемането на "Sorry I Love You", досега. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да съм многословна във хвалбите, ще кажа само, че сериалът е невероятен, струва си гледането.Едно нещо обаче ми разваляше удоволствието през цялото време, а именно главната героиня-Дже Ин. Беше ми адски скучна и всяка сцена с нея гледах с досада. Останалите персонажи бяха много добри, справиха се блестящо. Не ми хареса и връзката на Гун Уок с Дже Ин, ако между тях е имало любов, аз така и не я видях, плоски ми бяха отношенията им. Друго нещо бяха отношенията между Гун Уок и Те Ра.Връзката им бе като игра, като предизвикателство от което измъкване няма. Двамата имаха страхотни сцени, най-интересните за мен в целия сериал.

Те Сунг беше доста неориентиран, привидно изглеждаше щастлив богаташки син, а всъщност бе самотен човек, търсещ отговора защо семейството му е толкова студено с него.Малката лигла ми беше много противна, а майката-чудовище. И естествено накрая

 

се отърва, влезе в затвора за кратко и после излезе, все едно нищо не е станало

 

Краят не ми хареса

 

не само заради смъртта на Гун Уок и това че остана някъде там в моргата като непознат и така ще бъде погребан, а и заради това, че не стана ясно какво ще стане с Те Сунг, какво ще прави той от тук нататък ,че не се разбра за извършеното от лиглата.

И последно човекът който според мен е виновен за всичко беше бащата.Първо-не ми хареса как изхвърли момченцето, дори и да са го излъгали, какво е виновно детето. Второ-цял живот е виждал отношението към синът му Те Сунг от жена му и нищо не е сторил и трето-позволи Те Сунг да си тръгне без да го интересува какво ще стане с него,постъпи точно както с малкия Гун Уок,нали не е негов син]Така че накрая си заслужаваше всичко. И въобще аз по-необичащо се семейство май не съм гледала в друг сериал.Всички бяха толкова студени един с друг.

 

За тези, които все още не са го гледали сериала, направете го ако имате желание, заслужава си!!!!!!!!!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааааа,какво да кажа за сериала освен -

НЕВЕРОЯТНО ТЪЖЕН!Заради -болката,заради -обидата,заради -отмъщението и заради любовта ако щете.С всяка следваща серия ,която гледах топката в стомаха ми растеше ли,растеше.И за капак края.....гадост :(:blink::(:blink::(

Редактирано от katomova
Използвайте спойлери!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен сериалът беше много тежък. Още от началната серия ме заковаха с всичко, което glavaneca е изброила в горния пост. И макар че го изгледах за 4 дена, трябваше след всяка серия да си правя почивка, че да се освестя. Сега сигурно един месец няма да погледна друг сериал.

Нямам забележки или по- точно не съм им обърнала внимание. Дори претупването на последните серии, за което говорите, не го и усетих. Краят наистина е “ужасен” ( тези, които са гледали драмата ще разберат в какъв смисъл го казвам) и макар че не го очаквах, съм доволна.

Актьорската игра бе на много високо ниво. Kim Nam Gil за първи път го гледам в главна роля, но се справи великолепно. Още не мога да избия образа му от главата си! Зарадва ме и играта на две мои любимки: Han Ga In и Shim Eun Kyeong.

 

яд ме e, много ме е яд, че не успяха нещата между Geon Ok и Moon Jane... поне да я бяха оставили с Tae- Sung..не ми се искаше всички да са нещастни

 

И не мога да не спомена майката. Тя беше сензацията на сериала. Колкото и да ми се искаше да я удуша, трябва да отбележа, че се справи изключително добре. Моментите на нервните й изблици си ги превъртях по няколко пъти, направо ме изумяваше. Почвам да търся и други сериали с нея и дано пак попадна на подобна роля, че страшно й отива!

И като гледам май само на мен малката Мо Не ме дразнеше. Още от началото харесвах повече каката Te-ra. Накрая обаче

 

как обърнаха ролите им, а не го очаквах! Това дето го направи Мо Не си мислех, че Te-ra ще го стори. Ама тя вместо да откачи след всичко което разбра, пак продължаваше да го обича. Явно омразата й не е достигнала или му е простила.

 

Това, което ми беше интересно e:

 

Geon Ok беше замислил всичко като отмъщение и да, получи се така, но като се замисля той помогна на всеки от семейството по един или друг начин. Мо Ne порасна и престана да бъде наивна и лигава( тъпото беше, че това доведе до смъртта му). Te Ra започна да се уважава повече и така да се нарече прогледна за себе си... и т.н. Е да, имаше ги и грешките като смъртта но по- големия брат

 

И OST- то ми хареса страшно много, напълно си пасваше с атмосферата на сериала.

10/10 като оценка. Може и да има тук- там някои неща за доизпипване, но както казах, аз не им обърнах внимание. Определено нареждам сериала сред любимите ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал, който носи много послания. Съгласявам се с мненията на другите, че краят беше много тъжен, до последно се надявах на един по-различен и оптимистичен завършек на историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал,много трогателен,пленяващ.Докато го гледах все си мислех,че главното послание е НЕ на отмъщението и то май така се оказа.OST също е много хубав,както и сюжета,а и актьорския състав.Гледах всяка серия с нетърпение,обаче края не ми хареса

знаех,че драмата е с трагичен край,но не съм очаквала,че Те Сунг ще умре сам ,без никой да узнае за това.И да вещицата си каза, наистина победи,но може ли пък все злото да тържествува.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше вторият корейски сериал, изгледах го преди около 2 месеца и не съжалямвам че избрах именно него, много силна актьорска игра, удивително тежък и наситен с всякакви емоции и чувства, вярно каря беше доста кофти, но ми хареса въпреки всичко именно това отличава драмата от лигавите сапунки според мен ;)

Стана ми много мъчно за Мун Дже Ин, как остана в неизвестност милата, а и за Мо Не също тя с нищо не беше виновна, а пък отнесе най-тежкият грях .... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такам изгледах го макар и със малко закъснение.... защо така може казармата да прецака един така хубав сериал :( :( ако Ким Нам Гил не е получил листовката мисля че сценаристите щяха по друг начин да завършат сериала ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...