Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

ОФИЦИАЛЕН САЙТ

Заглавие: 나쁜 남자 / Nappeun Namja / Bad Man/ Bad Guy
Жанр: Трилър, мелодрама, мистерия
Епизоди: 17
Излъчване мрежа: SBS
Период на излъчване: 26 май 2010 - 29 юли 2010
Време на излъчване: сряда и четвъртък 21:55
Режисьор: Lee Hyung Min
Сценарист: Kim Jae Eun

 

В главните роли:

Kim Nam Gil като Shim Gun Wook

Han Ga In като Moon Jae In

Kim Jae Wook като Hong Tae Sung

Oh Yeon Soo като Hong Tae Ra

Jung So Min като Hong Mo Ne

Shim Eun Kyung като Moon Won In

 

 

Описание: Гон Ук е каскадьор, решен на всичко, за да отмъсти за болката и нараняванията, които е получил в детството си от богаташко семейство. Планът му включва да се впише във фирмата и да нарани всички членове на това семейство. На пътя му застава Дже Ин - амбициозна "златотърсачка", твърдо решена да се омъжи за наследника на фирмата  - Те Сонг.

:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :subs::  :click:   :click:   HD

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ ДУБЛАЖ
РУСКИ СУБТИТРИ
С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сме?

Утре стартира този супер интересен за мен сериал.Дали заради ролята на Ким Нам-гил или заради безумната прилика на героя му с тъжните

насълзени очи, дори шапката, лошия поглед на героя на Джи-соп от "I'm sorry, I love you" (режисьора мазохист е същият и от друг тежък сериал "Snow Queen"),

дали заради невероятния трейлър, от този сериал, очаквам много и ще го следя.

Ако и новината от първата информация за преводачния екип се потвърди, още по-хубаво :P.

 

kimnamgiltemp.jpg

 

А teaser от първата песен от OST-a също е драматичен:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силна първа серия, обещаващ напрегнат сериал, това е...без да съжалявам и за секунда.

"Where am I heading toward -- heaven or hell?", Ким Нам-гил наистина ме накара да се замисля кой е той и от къде идва???

От какво е разкъсан...има доста символика, която "уж" развръзва пъзела, познавам си режисьора :) .

Великолепно начало и с OST-a, как са подраби точно гласа на Jung Yeop от Brown Eyed Soul, баладата е разкошна

и вече я чух 10-на пъти.

Може и вие:

http://www.youtube.com/watch?v=V0cG8JFWdAM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено чакам да изгледам целия сериал,преди да пиша,но в този случай не мога да се стърпя.Чух за драмата преди време,и щях да я гледам(донякъде и заради Дже Ук,признавам си :) )Историята веднага ме грабна,а главният герой приковава вниманието.Слушах ост-песента около десет пъти и не ми омръзва.Засега не ми е предсказуемо или блудкаво и се надявам да става по-интересно.А за актьорите не ми се говори-споменах,че харесвам Дже Ук,но героите са по-важни от всякакви фенски залитания :D :D Колкото и да ми допада нечия игра,според мен трябва да се гледа образа,а не да виждаш любимеца си и да имаш готово мнение. Ще продължа да гледам,но и сега ми харесва.А и толкова време го чакам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено не чакам да излъчат целия сериал, защото не съм от търпеливите и мога да си докарам нещо от негледане повече

отколкото от чакане :lol: .

Но сериала, плота, актьорите са просто чудно избрани и съчетани до тук. Харесвам драматизма и студенината, дори неразбирането или болката

в очите на всеки от героите.Сякаш всеки чифт очи криейки много, казва нещо....малко.Много загадъчно и привличащо ми действат персонажите,

музиката, детайлите, обстановката.

Самата история не е новост под слънцето, но пък мистерията кой, кой е и отношенията с останалите, самият процесът за доказване

и показване на нас зрителите е изключително въздействащ.

А OST-a се очертава много силен за излезлите 3 песни, чакам целият :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено не чакам да излъчат целия сериал, защото не съм от търпеливите и мога да си докарам нещо от негледане повече

отколкото от чакане :lol: .

Но сериала, плота, актьорите са просто чудно избрани и съчетани до тук. Харесвам драматизма и студенината, дори неразбирането или болката

в очите на всеки от героите.Сякаш всеки чифт очи криейки много, казва нещо....малко.Много загадъчно и привличащо ми действат персонажите,

музиката, детайлите, обстановката.

Самата история не е новост под слънцето, но пък мистерията кой, кой е и отношенията с останалите, самият процесът за доказване

и показване на нас зрителите е изключително въздействащ.

А OST-a се очертава много силен за излезлите 3 песни, чакам целият :P .

Блеки,

не я виждам драмата в бъдещите проекти и съм тъжна..

Благодарности за клипа с песента, наистина ми е вече от любимите!!!

Чета само хубави коментари до 3-ти епизод и в краен случай пак ще започвам на италиански/не знам при руснаците как стоят неща/ , дано да са бързи с превода!

 

Малко постерчета.. Никой не пише за това момиченце?!.. Голяма сладурка.

 

poster1nr.jpg

badguy.jpg

 

 

1275559796.jpg

kimwek.jpg

namgil.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам,когато не знам с какви думи да изразя мнението си за даден сериал...това значи ,че или е странен или е грабващ до там ,че всяко написано от мен изречение ще е недостатъчно като характеристика на впечатлението ми...Засега имам повече от огромно желание да гледам драмата...интересен,силен и приковаващ вниманието 1-ви епизод и още по-интригуваща и добра актьорска игра на главния момък , а и поддържаща също :) Стискам палци да не останем разочаровани защото не веднъж се е случвало, мен поне , да ме подведе началото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки,

не я виждам драмата в бъдещите проекти и съм тъжна..

Благодарности за клипа с песента, наистина ми е вече от любимите!!!

Чета само хубави коментари до 3-ти епизод и в краен случай пак ще започвам на италиански/не знам при руснаците как стоят неща/ , дано да са бързи с превода!

 

Малко постерчета.. Никой не пише за това момиченце?!.. Голяма сладурка.

 

Спокойно....няма да й се размине превода на драмата :unsure: ..аз се настройвам за друг превод, но ще ги следя и двата, защото гадовете от SBS са решили така....

 

.....Днес се надявам да изгледам 3 еп. с букви, сериалът е супер въздействащ, как да не ти кажа, да го почваш на италиано, но SBS променят

програмата си ЯКО...

 

This week: Episode 3

Next week: Episodes 4-5

June 16-17: World Cup

June 23-24: Episodes 6-7

...а нали знаеш, какво стартира на 23.06 по MBC ...мъкааааа :D

201005280004030.jpg

Някой връзкар да ме успокои с превод от http://withs2.com, моля, Румен-чее :rolleyes:

 

 

"Това момиченце" - цитирам, и постерчета не ги виждам :( , но това не пречи да агитирам народа да гледа, обичащ мистериозните истории, заплетени от добрите

режисьорчета корейчета и изиграни от готини актьорчета, действащи като лоши геройчета.

Супер съм сериозна, въпреки умалителни ми.Сериалът е мой тип, а и мисля че на доста хора би му допаднал.

Само да не ни мъчат толкова с буквите, че само едно viikii има...ауу, качен е и трети с букви,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод много ми хареса. Направи ми впечатление плавното преминаване от сцена в сцена, нямаше накъсвания, действието се развиваше бързо и неусетно. Актьорската игра също много ми хареса. Ким Нам Гил е перфектен, а Хан Га Ин (незнам дали името и на БГ е така) страшно различна от ролята и на Ю Хи, което може само да ме радва.

Много съм доволна. Сериала е обещаващ и определено ще се следи.

 

А това е най-прекрасната песен, която съм слушала напоследък:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно....няма да й се размине превода на драмата :unsure: ..аз се настройвам за друг превод, но ще ги следя и двата, защото гадовете от SBS са решили така....

 

.....Днес се надявам да изгледам 3 еп. с букви, сериалът е супер въздействащ, как да не ти кажа, да го почваш на италиано, но SBS променят

програмата си ЯКО...

 

This week: Episode 3

Next week: Episodes 4-5

June 16-17: World Cup

June 23-24: Episodes 6-7

...а нали знаеш, какво стартира на 23.06 по MBC ...мъкааааа :D

201005280004030.jpg

Някой връзкар да ме успокои с превод от http://withs2.com, моля, Румен-чее :rolleyes:

 

 

"Това момиченце" - цитирам, и постерчета не ги виждам :( , но това не пречи да агитирам народа да гледа, обичащ мистериозните истории, заплетени от добрите

режисьорчета корейчета и изиграни от готини актьорчета, действащи като лоши геройчета.

Супер съм сериозна, въпреки умалителни ми.Сериалът е мой тип, а и мисля че на доста хора би му допаднал.

Само да не ни мъчат толкова с буквите, че само едно viikii има...ауу, качен е и трети с букви,

 

Видях го момиченцето, Блеки. Дъщеричката на голямата сестра..Tae-Ra.. Сладурка.. И на мен ми хареса от началото още, доста мистериозно, нищо още не се знае, хареса ми малката сестра, каскадьорските сцени и горещата сцена в тоалетната ..

Пускат тежката артилерия и MBC. Двете драми са ми супер интересни като актьорско участие, а и режисьор, така че ще си чакаме..

 

momichenze2.jpg

momichence.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малката е сладурка, но каката и майката са не по-малко готини... :)

Подбраните актриси за женските роли ми прави впечатление, че са супер различни, като излъчване и като поведение в сериала,

дано "разгърнат" хубаво образите им, защото са интересни, най-малкото, с това...

 

....как всички женски успяха да "лапнат" по нашето момче, то верно лошо и чаровно, ама начинът по който всяка се държи с него или поне търси

вниманието му е доста любопитно - смешен, да не кажа сладко - налудничев начин.

Първа в класацията ми е сестрата на JI, ако ученичките в Корея са толкова прями и луди едновременно с готините аджошита, не знам на къде отива

този свят? :DКъде на сериозно, къде на майтап, но отношенията между двамата изглеждат най-реални и чисти, тя го тормози за пари, той се усмихва, тя

го спасява от досадни обаждания, той й казва онова, което мисли, и е засега най-естесвен с нея...докато другите хубавици, все още ги използва...

(рано му е за чувства, то е ясно....ама ми се ще и да не се влюбва, щото някак ми се струва, че краят на историята и на драмата, няма да е най-хубав за него...

режисорът сигурно ще сътвори нещо различно и не по-малко гадно, в негов си стил :rolleyes:

Помните това... ...да не ви слагам снимка и двамата по потници :lol:

newfile4527.jpg

 

Извинете само майката на Мо Не (Сачико, кой не я обича тази персона :lol: )) още не е "обсебена", ама като я знам какви непримирими образи

играе тая жена, очаквам всякакви изненади и поне викове и крясъци бол :blink: ...

Убитото момиче само ми мъти мозъка и тяхната връзка, защо толкова рано "се самоуби" се чудя?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм по тъжните сериали, но щом още на втори епизод, започнах да рева, не знам какво ме очаква.. Или може би съм прекалено чувствителна..

 

Втората песен е наистина страшно тъжна и като се сетя на кое място се появи вторият герой, и точно там песента започна да се лее, ще видим какво ще става..

Харесвам и двете момчета.

Вярно, че образът на Gun Wook страшно прилича на Му Хьок и понеже това ми е един от любимите герои,/ а и тук нашето момче Нам Гил се справя доста добре с ролята/, бих казала, че вече съм луда по този образ.. От друга страна като ги дават като малки, и като се появи и Tae Sung започнах да свързвам персонажите и с героите от The Devil.. полицая и адвоката. Много ми е мъчно и за двамата едновременно..

Сладката Мо Не, малката сестра, вече ми е любимка- една такава чиста и естествена, и също съм на мнание, че нашият герой хем се подсмихва перверзно и си следва предначертаният план, хем започва искрено да я харесва. Ще има за вързани любовни истории, със сигурност, и тази май е първата, как невинно го гледа само и му вика Оппа.. Една такава миличка и ранима такава.. ..

Другата главна, ще видим, засега още нищо не мога да кажа. Симпатична е, но някак с тази нейна студена пресметливост нещо не успява да ме накара да я заобичам, дори на моменти ми е отблъскваща.. Сестрата и майката са готини, бащата също.. Май единственият, който успя да ме разсмее с реакцията си.. за сина, който наистина май бил негов..

И изобщо.. Това ми се очертава драмата на годината. И чаканата с Джи-Соп. Напослредък рядко нещо е успяло толкова да ме зариби. Харесвам ми абсолютно всичко - актьорите, музиката, стилът и начинът им на обличане и най-вече историята. Един пъзел, който полека-полека ще се нарежда..

 

Ето ги двамата ми нови любимци..

 

badguyepisode1avi002554.jpg

 

Но този най-вече..

 

1275645200.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина заинтригуващ 1-ви еп.!Загатва се за някои неща. "Завръзката" леееко започва ,а имайки предвид режисьора,очаквам и добра"развръзка".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори епизод толкова много ми хареса, че си го изгледах и втори път..

 

Сцената с малкото момче и кученцето, под дъжда.. направо ми разкъсва сърцето.. И момента когато героят на Дже Ук /то аз така и не мога да разбера още кой е истинският Те Сунг/ плаче за мъртвото момиче. Тъжно ми е и за двамата, а не знам по-нататък какво ще става..

Постепенно започвам да харесвам и главната героиня.. А каката.. като гледаам изобщо не е толкова студенокръвна, колкото изглеждаше в началото. Както върви, май и трите ще са влюбени в нашето "лошо момче". Има някакъв страшен чар и излъчване този Нам Гил. Като го гледаш на пръв поглед, наистина даже не може да се каже, че е красив, или не точно типичният красавец като много други актьори, но има нещо в погледа му, особено в начина, по който гледа жените, а и усмивката му колкото и рядко да се появява, толкова много заряд и чувство на едно място..Според мен чудно му подхожда ролята. Колкото повече го гледам, толкова повече го харесвам..

 

Нови снимки на главните герои..

 

jein.jpg

kakata2.jpg

sladurka.jpg

kimwook1.jpg

namgil3.jpg

 

 

И още една от песните..За музиката какво да кажа.. Страшно добре подбрана и на място, подхожда на настроенията на героите..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А видяхте ли на кой филм реваха девойките в епизод 3...Първо Суджу, а сега и това....наред с драмата тоз сериал вкарва отчайващо свежи моменти....Ох, тоя момент толкоз се мъчех да не го хващам по спойлери и то в сериала....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Този клип много ми хареса. Песента също е хубава:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XeRjd_vJCCg

 

 

Клипът е супер наистина, драмата е заплетена прелест, героите са ми на сърце, но песента...е як ремикс на песен от OST-a на "CHUNO", що слушане

е слушана от мен, не мога да я сбъркам, обичам тази мелодия :P

А тоя човек побърква с очи и лениви усмивки...аууу, добре, че малко почиват тази седмица, че тия "лошите" момчета,

ще ни направят лоши момичета.. :lol:

 

2010060922243810011.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...