Jump to content

Recommended Posts

Забелязахте ли, че

Off Topic

тоя гълъб носи нещо на крака си? Имаше някаква синя лента. Сигурно е пощенски, за да е толкоз упорит. Какво ли писмо носи на Винченцо, а той е кьорав и не го вижда?

А дали има 

Off Topic

 

трети брат Чанг? Дадоха досието на един Чанг Хан Сок с американско име Хенри Чанг, който е брат на Чанг Хан Со. Та дали това е Чанг Джун У, който е с някаква пластична операция до неузнаваемост направен, или има трети брат, като гледам сходните имена, вероятно и той от секретарката, на която го е яд Джун У. А какво имаше предвид докторът, директорът на болницата, казвайки, че само той знае кой е Джун У? Ако наистина е син на дъртия коцкар, то и брат му (марионетката) знае кой е, нали?


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С една дума- край. До тук ми беше търпилото- девети епизод. Поредната корейска "греда". Никой и нищо не е в състояние да ме накара да гледам повече това умрЕло представление. Те хубаво са си взели хонорарите, но на мен никой ми не дава нищо,  че да им зяпам глупостите.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм "уау".
Никаква емоция не предизвиква у мене. Само се чудя как от сериозни "до смърт" теми завиват рязко към пародийно отклонение и после пак толкова рязко се връщат обратно у мъката.
За смърт ли ще отмъщаваме или ще се гаврим тука? Не го разбирам тоя режисьорски прийом и мене лично много ме дразни.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани два епизода смятам,че от самото начало е ясно,че сериала е пародия с голямо чувство за самоирония и засягане на наболели техни проблеми!Мисля да му дам шанс докрай.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quote

 

Определено забавен. Повърхностно сериозен, дълбоко пародиен. Адвокатката не ме дразни, дори напротив. Гледам какво прави с лицето, с очите, с походката дори (колкото и да е смешна на моменти). За мен е добра и е в перфектна за персонажа си. Кефят ме тези от "квартала". Гъмжи от образи. Благодаря за превода, приятели! Fighting!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, ама аз чисто и просто гледам тая драма, за да видя до къде може да стигне психарията на героя на Тек.:D Възхитена съм от играта му. Познавайки предните му образи, тук е направо върхът на гадините злодейски. Чак кръвчицата ти се смръзва на моменти от тоя психопат Джун У.:wacko:

П.П. Огромни благодарности за бързия превод, момичета!:bow:Машинки сте.:wub:

 

Ew8J01WWgAI9xx0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Lawandula написа:

С една дума- край. До тук ми беше търпилото- девети епизод. Поредната корейска "греда". Никой и нищо не е в състояние да ме накара да гледам повече това умрЕло представление. Те хубаво са си взели хонорарите, но на мен никой ми не дава нищо,  че да им зяпам глупостите.;)

Отначало го гледах като комедия. И само заради Seo Ye-Hwa. Но на седма серия почнах да превъртам, гледането на десета ми отне около две минути. Много пари и шум за нищо. Пореден случай, когато разчитат звездата да извади от калта слаб сериал. Край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, dido100 написа:

Отначало го гледах като комедия. И само заради Seo Ye-Hwa. Но на седма серия почнах да превъртам, гледането на десета ми отне около две минути. Много пари и шум за нищо. Пореден случай, когато разчитат звездата да извади от калта слаб сериал. Край.

 

Разчитат, разчитат, колко да разчитат, като любовният им  триъгълник даже  е слабоват- психопат и  мафиот с детска травма, влюбени в адвокатка с комплекси, че и без  връзка с  главния център. Барем познанство от детството да имаше! :28558:

Мислех, че мога от фенщина да докарам нещо безидейно до края, но този сериал ме опроверга.

Девети епизод го влачих два дена, но по време за гледане на десети, съм ти конкуренция.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умното си е умно, още на трета вдигнах бяло знаме и победен си тръгнах. Сега се радвам, че не съм си загубил времето, а вие се ядосвайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой на какво разчита, но като гледам добре са си разчели хората нещата след като сериала има висок рейтинг, който и се покачва с всеки епизод (това за любителите на рейтинги, които непрекъснато ни ги навират в очите, но когато сериал, който не харесват е с висок рейтинг си траят).

Аз първите епизоди ги изгледах от фенщина, щото изпитах направо културен шок от ролите на кривящата се, преиграваща адвокатка и дебилното, подскачащо, хилещо се дете идиотче на Тек. Сбирщината в сградата и досега едвам я изтрайвам и хич не са ми смешни, а само противни. Но някак си останалото постепенно ме увлече и си гледам сериите с интерес и без да ми доскучаят. Много готин Винченцо, разбира се, особена свежест внесе BL елемента, голямо забавление + къде къде по-добра химия отколкото с главната :28558:. Всякакви готини хрумки във войната между добрите и лошите, нереални, в повечето случаи и точно затова всичко е толкова смахнато и суперпародийно. Някак не ми прилича на корейски сериал, напомня ми творби на някой известни американски и английски сценаристи и режисьори, не като сюжет, а като похвати и цялостно представяне и внушение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, desini написа:

Не знам кой на какво разчита, но като гледам добре са си разчели хората нещата след като сериала има висок рейтинг, който и се покачва с всеки епизод (това за любителите на рейтинги, които непрекъснато ни ги навират в очите, но когато сериал, който не харесват е с висок рейтинг си траят).

Аз първите епизоди ги изгледах от фенщина, щото изпитах направо културен шок от ролите на кривящата се, преиграваща адвокатка и дебилното, подскачащо, хилещо се дете идиотче на Тек. Сбирщината в сградата и досега едвам я изтрайвам и хич не са ми смешни, а само противни. Но някак си останалото постепенно ме увлече и си гледам сериите с интерес и без да ми доскучаят. Много готин Винченцо, разбира се, особена свежест внесе BL елемента, голямо забавление + къде къде по-добра химия отколкото с главната :28558:. Всякакви готини хрумки във войната между добрите и лошите, нереални, в повечето случаи и точно затова всичко е толкова смахнато и суперпародийно. Някак не ми прилича на корейски сериал, напомня ми творби на някой известни американски и английски сценаристи и режисьори, не като сюжет, а като похвати и цялостно представяне и внушение.

 

Мерси, че напомни за рейтинга, та да го отразя. Голям пропуск за темата и протокола!

Висок, висок, колко да е висок!  За да сме точни, не се покачва всеки епизод, а от втори  лъкатуши  непрекъснато между 9-11, което идва да рече, че си държи една и съща аудитория !  А tvN, не е каква да е кабеларка. Ето за сравнение деветте най-добри драми на tvN. Може и да има шанс да се присламчи към тях, а може и да няма.

Отделно от това, не разбрах много  кое е останалото, след като сбирщайнът си е все на линия, идиотията на Тек и тя, кривящата също,  освен да са адвокатите и бандитите, но карай, няма значение.;)

Приятно гледане!

Продукции- достатъчно има, за всекиго, според вкуса, а има и място достатъчно и свобода, всеки да изкаже мнение.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, desini написа:

Аз първите епизоди ги изгледах от фенщина, щото изпитах направо културен шок от ролите на кривящата се, преиграваща адвокатка и дебилното, подскачащо, хилещо се дете идиотче на Тек. Сбирщината в сградата и досега едвам я изтрайвам и хич не са ми смешни, а само противни. Но някак си останалото постепенно ме увлече и си гледам сериите с интерес и без да ми доскучаят. Много готин Винченцо, разбира се, особена свежест внесе BL елемента, голямо забавление + къде къде по-добра химия отколкото с главната :28558:. Всякакви готини хрумки във войната между добрите и лошите, нереални, в повечето случаи и точно затова всичко е толкова смахнато и суперпародийно. Някак не ми прилича на корейски сериал, напомня ми творби на някой известни американски и английски сценаристи и режисьори, не като сюжет, а като похвати и цялостно представяне и внушение

 

Всичко написано се покрива напълно с моето отношение към сериала. Не ми доскучава. Не тръпна от нетърпение да дочакам следващата серия, но с удоволствие я пускам, когато излезе, за да видя какво са сътворили. ( Спокойно бих могла да мина и без съседите, но подозирам ,че за в бъдеще ще изиграят ключова роля.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не гледам вече, но и тук за някакви брожения чета. Яли били  нещо корейско в опаковка с китайски надписи. Китайските спонсори имали пръст, да но на корейците не им харесвало да им прецапват манджата, че и по ТВ-то да я ядат в китайска опаковка. Продуктът бил създаден от известна корейска хранителна компания - Chungjungone, в сътрудничество с китайска компания. На етикета била указана китайската фирма и вкусът. Продуцентите били махнали показването на китайския продукт на корейските стримингови платформи, а за международните им трябвало още време. И понеже преди време китайците били заявили, че кимчито и ханбока са китайски изобретения, корейците са в ужас и за тоя им продукт.

 

Ами да вземат да си спонсорират сериалите сами, като  толкова ги  е страх, викам аз. Нормално е, който плаща, да поръчва музиката.

 

 

spacer.png spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалите са създадени като платформа за реклами. Показват продуктите, за които е платено. Корейците съвсем откачиха. Правилно е казал Галилей, че земята се върти, ама тя тотално превъртя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, пак ще мажат :28558:
Ще се извинят и ще мине.
В писмо. 
"здравете, аз съм еди си кой от еди си къде... много съжалявам, че съм се родил и т.н."
Ще мине.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 На 5-епизод се отказах, за филма: банален, клиширан и нелогичен ! Пъвият епизод започна обещавашо и после ... тотално го оклепаха. Историята със златото не ми се и коментрира :) . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните епизоди доста позациклиха. Изгуби се всякаква фабула и изненада. Чафка им е изпила мозъка на сценаристите определено. Първо бях много ентусиазирана, после от фенщина към Катерицата и Текьо го гледах, последните два епизода ги гледам от чист инат:lol2:. Ще го добутам докрая, но определено не препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаа, сериала ще излезе в едноседмичен отпуск и следващите епизоди 17-ти и 18-ти ще излязат на 24 и 25-ти Април. Обяснението на създателите е защото искат финалните епизоди да са по-качествени и завършека да е на ниво. А дано, ама надали. Напук на високите рейтинги в ЮК не мисля, че сериала реално прави фурор дори и при откачилите корейци и това забавяне няма да помогне. Чакам завършек по типичен за тях си начин, с две думи леш<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click:

 

Как да коментирам тая случваща се гняс? Дано е фейк новина. Тая срам няма. Не стига че го разби психически, сега видя че пак сериала му кърти рейтинги там и нагло се набута и то в последен епизод, дет е най_гледан! Долен парцал. Ей това чудовище няма съвест. Ами той? Я малко да се опре на тия режисьори и сценаристи, какво приема всичко с наведена глава:mad2:като мухльо. Ония тъпаци колегите му,напускат сериали, че не искали да имат романтични сцени видиш ли, тоя се съгласява тая наготово да обере лаврите труда му! Нямам думи. Сигурно не я е прежалил...Офф!Сигурно и е настрани баси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...