Jump to content

Recommended Posts

Катеричето и Куак Донг Йон на ниво! :wub: Останалото, пълна боза. 

Преди да започне сериала гледах интервю на Катеричето с Главната, стори ми се ок, нормално държание.

Още с първата си поява в сериала, омг, възможно ли е по-дразнеща и антипатична роля да играе? Не мисля, че вината е в актрисата или поне не изцяло, но персонажът й е кошмарен. Прилича ми на жена, която има сериозно психично разтройство. Имаше един момент, в който премина през смях, сълзи и крясъци в рамките на има няма 5 минути. Маниерите й са също неприятни, една такава се клати като върви, маха ръцете, гримасничи постоянно. Дано се пооправи, но нямам големи надежди.

Жителите на сградата - яка копка от Sweet Home, но тези са толкова скучни и такъв пълнеж, че повече от това няма накъде. 

Ще гледам само заради Катеричко и Донг Йон, но не съм сигурна ще издържа ли поведението на Главната. 

 

9533484ea815bc093935516bab8dcc575a3b5e30

 

e7229d5d231a76279cd391a724c91b2bc8de465b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам да гледам и...:blink:

Абе бива ли да се спи с риза и панталон?!

Ама не може така!!!

Нека някой мъж да каже, удобно ли е да спиш с риза, и то тясна???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джире, ще ти кажа една "тайна, дет тука у форума никой не я знае". Аз пък го гледам заради Текьон. :inlove:

Тук той ще е скритата лимонка. Сега го играе смотан до безобразие, но днес в едно интервю за списание Сингълс е казал да гледаме развитието на образа на героя му и че ще бъдем изненадани. А още в началото, когато беше приел да изиграе тази роля, имаше изнесена информация в сумпи, че той ще е лошия. Някак на този етап не ми се връзва смотания му герой с лошия мафиот, но съм на клона да гледам. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, В. Лятото написа:

... удобно ли е да спиш с риза, и то тясна???

 

Като да спиш със сутиен, който ти е малък... тъй си го представям аз :D

 

Преди 17 часа, helyg написа:

Аз пък го гледам заради Текьон...

 

Верно ли?! Кажи честно!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да си лягат да спят с риза и вратовръзка, а много често даже и с палтата, е едно от нещата, които най-много ме дразнят в корейските сериали. Коства ми сериозни психически усилия до го игнорирам. :mad2:

Понякога имам непреодолимо желание да се вмъкна в компютъра, да ги съблека (без значение от кой пол са ;) ), да ги завия и да се върна да си догледам спокойно серията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те ако се събличат за спане, всичко ще е +18, макар, че се разнасят по голи кълки и гол г*з  мацките по цял сериал. Къпане под  душа, с хигиенна цел, не се брои- напътстват ги да се къпят  корейските зрители, щото явно имат нужда от напътствия.;)

То да имаше пък и  какво да показват, а то едни криви крака женурята. Главната, като я дадат да тича по токчета, направо превъртам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кривите крака на корейките ме са най-голямата мъка от самото начало. Вече изобщо не обръщам внимание, но преди много ме дразнеха. 

Текьон не би се съгласил на незначителна роля, така че от този храст със сигурност нещо ще изскочи. Аз очаквам да изкочи нещо и от онзи монах, който си стои спокойно върху 

Spoiler

златото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се стори нещо особено познато в грамадната фигура в хокейния костюм, дето пречукваше онзи младичкия председател. Някак си разпознавам чавето там. Очаквам да изскочи нещо в стил Итеуонската класа. 

Off Topic

Например да са братя. И на двамата фамилията е Чанг. Освен това не разбрах смисъла на наказанието, но ми направи впечатление колко е възмутено стажантчето от това, че онзи говорил на "ти" на пискунестата мацка, която той гледа с нямо обожание. Та нищо чудно, че мисълта ми тече натам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.02.2021 г. at 17:28, jira написа:

Катеричето и Куак Донг Йон на ниво! :wub: Останалото, пълна боза. 

Преди да започне сериала гледах интервю на Катеричето с Главната, стори ми се ок, нормално държание.

Още с първата си поява в сериала, омг, възможно ли е по-дразнеща и антипатична роля да играе? Не мисля, че вината е в актрисата или поне не изцяло, но персонажът й е кошмарен. Прилича ми на жена, която има сериозно психично разтройство. Имаше един момент, в който премина през смях, сълзи и крясъци в рамките на има няма 5 минути. Маниерите й са също неприятни, една такава се клати като върви, маха ръцете, гримасничи постоянно. Дано се пооправи, но нямам големи надежди.

Жителите на сградата - яка копка от Sweet Home, но тези са толкова скучни и такъв пълнеж, че повече от това няма накъде. 

Ще гледам само заради Катеричко и Донг Йон, но не съм сигурна ще издържа ли поведението на Главната. 

 

9533484ea815bc093935516bab8dcc575a3b5e30

 

e7229d5d231a76279cd391a724c91b2bc8de465b

Jeon Yeo-Bin e добра актриса, просто сценаристът и режисьорът са ид некадърни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за края на епизода, но аз все по-трудно го издържам този сериал. Един по един всички започнаха да преиграват. Нито ми е смешно, нито пък ми е интересно. Ще му дам още шанс, но няма да е много голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова. След трети епизод си дадох сметка, че ако не беше Катеричко, щях да съм го отсвирила вече. Разхожда ги тия костюми екстра, Мин Хо, ряпа да яде. Е как да се откажеш да го гледаш!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, съгласих се с теб, че момчето изглежда добре. Ама не мен не ми действа. Трябва ми още нещо - море, звезди, сърца или пък някоя прилична история. Сценаристите имат ли представа каква власт е

Spoiler

да си консилиере на италианската мафия? Май не. А това със златото ми се струва някаква уловка. Все ме яде отвътре, че собственикът не е умрял, а лъже някого, че е. Още един куп глупости намесени, да се чудеш коя линия да следиш.

 Като цяло доста глуповато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Lawandula написа:

Мнооого драматиен завършек на епизода. Направо чак да повярва човек, че са утепали главния герой 17 серии преди края:D.

Трябва малко драма, за да съберат Катеричко с адвокатката. Как иначе ще станат екип? Трябва им общ враг.

 

На 23.02.2021 г. at 21:31, helyg написа:

Джире, ще ти кажа една "тайна, дет тука у форума никой не я знае". Аз пък го гледам заради Текьон. :inlove:

Тук той ще е скритата лимонка. Сега го играе смотан до безобразие, но днес в едно интервю за списание Сингълс е казал да гледаме развитието на образа на героя му и че ще бъдем изненадани. А още в началото, когато беше приел да изиграе тази роля, имаше изнесена информация в сумпи, че той ще е лошия. Някак на този етап не ми се връзва смотания му герой с лошия мафиот, но съм на клона да гледам. :ph34r:

Off Topic

Оказа се прав. Само не мога да разбера, ако е големия шеф на тази всесилна компания, защо му е да се забавлява като стажант в адвокатска фирма. Но вероятно сценаристите ще излязат с някое дълбоко обяснение в следващите епизоди ;)

Пък и рано го разкриха. Предполагам, че с напредването на сериите ща става от лош по-лош.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

Добре де, съгласих се с теб, че момчето изглежда добре. Ама не мен не ми действа. Трябва ми още нещо - море, звезди, сърца или пък някоя прилична история. Сценаристите имат ли представа каква власт е

  Скрий съдържанието

да си консилиере на италианската мафия? Май не. А това със златото ми се струва някаква уловка. Все ме яде отвътре, че собственикът не е умрял, а лъже някого, че е. Още един куп глупости намесени, да се чудеш коя линия да следиш.

 Като цяло доста глуповато.

Обаче са опукали 18 000 000 долара за сериала, от които 17 000 000 явно са отишли за безсмислената, но приятна разходка до Италия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Италианците сигурно са дали част от парите - да им направят реклама като туристическа дестинация. Колко са десетина милиона, ако ще има възвръщаемост.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...