Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Vincenzo (빈센조)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Vincenzo
Период на излъчване: 20 февруари 2021 – 25 април 2021
Време на излъчване: Събота - Неделя 21:00
Жанр: Комедия, Романс, Криминален, Драма
Канал: tvN
Епизоди: 20
Режисьор: Kim Hee Won (The Crowned Clown, Money Flower)
Сценарист: Park Jae Bum (The Fiery Priest, Blood, Good Doctor)
Субтитри: Английки
           
Участват: 
Song Joong Ki като Park Ju Hyung (Vincenzo Casano)
Jeon Yeo Bin като Hong Cha Young
TaecYeon (2PM) като Jang Joon Woo
Yoo Jae Myung като Hong Yoo Chan
Kim Yeo Jin като Choi Myung Hee
Kwak Dong Yeon като Jang Han Seo
Jo Han Chul като Han Seung Hyeok
Choi Duk Moon като Tak Hong Sik
Kim Hyung Mook като Chef Toto
Yang Kyung Won като Lee Cheol Wook
Seo Ye Hwa като Jang Yeon Jin
Lee Hang Na като Kwak Hee Soo
Kim Seol Jin като Larry Kang
Kwon Seung Woo като Monk Chaeshin
Kim Yoon Hye като Seo Mi Ri
Lim Chul Soo като An Ki Seok
Kim Young Woong като Park Seok Do

 

Резюме: Сериалът разказва историята на Винченцо Касано (Song Joong Ki), израснал в Италия и станал хладнокръвен стратег и адвокат на мафията. Прилича на приятен човек, но може да си отмъсти без колебание. Освен това има отлични умения за водене на преговори. Винченцо се завръща в Южна Корея след избухването на война в мафиотските кръгове. В родината си среща Хонг Ча Йонг (Jeon Yeo Bin), работеща за голяма кантора. Тя е от онези адвокати, които ще направят всичко, за да спечелят делото. Пътят им се пресича с този на Чанг Джун У (TaecYeon), стажант адвокат, който работи с Хонг Ча Йонг. Израснал е в чужбина и има красив външен вид и невинна усмивка. Доверява се и се възхищава на ментора си Хонг Ча Йонг…

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

 

:subs: Онлайн с български субтитри :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов тийзър. Още една седмица и започва, завръщането на Катеричето в драмаленд. :wub:

Чудя се как ще му казват на галено (Вини) :D или като ще се връща в Корея ще ползва корейското си име. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ударно почнаха с разваления душ. Поне едно е ясно от първи епизод- героят държи на хигиената, за радост на фенщината.

За другото не знам- рано е да се коментира. Комедия, Романс, Криминален, Драма- това пише там горе. Може би черна ще да е комедията. Камара престъпления за цветуща, подредена и прекрасна Корея видяхме само в един епизод. Но пък нали за това  ще да е Винченцо- да  замита наред. Да си призная, странен ми е Катеричко в ролята.

 

П.П. Ако има съфорумци в Корея, ще моля някой да ми купи ей такъв, какъвто показаха здрав шивашки метър,  за да мога, като ме ядосат моите да ги пускам  да висят през терасата.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и руснаците го мислят за комедия-много смешки има вътре. явно еценаристът никога не е ходил в Италия и цялата му информация е от филми и сериали. Пинченцото говори италиански както аз корейски, явно са го осиновили минлата година и не е успял да усвои езика и най-вече ръкомаханията, без които никой италианец не може да говори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно Кръстника, но сравнително добре започна. А Винченцо не са го осиновили миналата година, по-вероятно е да са го осиновили преди един час. Италианският му е на ниво "едночасово обучение", но това не е за чудене при корейците. Идея нямам защо не ползват дубльори и да повишат качеството на драмите си в частта, където героите говорят чужди езици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, bond написа:

Не е точно Кръстника, но сравнително добре започна. А Винченцо не са го осиновили миналата година, по-вероятно е да са го осиновили преди един час. Италианският му е на ниво "едночасово обучение", но това не е за чудене при корейците. Идея нямам защо не ползват дубльори и да повишат качеството на драмите си в частта, където героите говорят чужди езици.

А, те корейските зрители толкова ще разберат кой как говори чужди езици. Обикновено корейските актьори и актриси са зле с езиците, дори с английския. Со Йе Джи и Шин Се Кьонг са от малкото изключения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм интервюта на Рейн на английски, а И Бьонг Хон го гледах на Оскарите. Първият е платил много на репетитори по езика и много добре говори, дори американското глезене докарва, а вторият е учил в Англия, доколкото знам и дори сам да си признава, че има силен акцент, говори много добре. Има и други, които пък са израснали в САЩ и Канада, но на първо четене за тези се сетих. Като цяло, обаче си прав, липсват им звуци и не се оправят с европейските езици. Китайците се справят много по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бг няма проблем с водата, да заповядат, освен ако не снимат в Перник! :D Добре тръгна. И в слънчасалите, докато снимаха в Гърция беше супер сериала, прибраха се в Сеул и се почнаха лиготиите и клишетата. Имам опасения, че и тук ще падне подобно осиране след прибирането от "равиолите" (при все че слънчасалите имаха цели 7 епизода на о. Закинтос), тук... Силно се надявам да не стане така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че биващо тръгна, като сложа настрана преиграващата адвокатка( не и се получи много играта, а и не ми идва до Катерицата, не знам как ще я даяня цял сериал с романтиката) и шивашкия метър, дето издържа тежест 70-80 килограма.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, адвокатката! Много дразнещо същество. От първия кадър, в който я видях, постоянно се страхувам да не я натресат на момчето. Сигурно така ще стане и сигурно любовната история ще развали сериала. Не ми се вярва между двамата да се получи дори малко химия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бая нелицеприятно женище! От групата на пищялките, ужас:slap:Откъде я извадиха тая? Бившата му жена не беше толкова отвратна като тази. Ама кааак ми харесва вече като е бивша:28558: Абе и съседите беше излишно преиграване, ама  комедия било. Но веднага се усети разликата в играта на негов терен и в Италията. Там може би заради езика, ама беше...нетой. Казановата отслабнал, жалко. В приказката за хрониките беше по-готин, макар че там с онези роби и пеньоари не се виждаше много месо. Ай, стига съм писала глупотевини, ще пиша след няколко серии. Просто, много се вълнувам като го гледам него и не виждам останалите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам си българския превод, затова не съм гледала нито минута, но само да попитам – да не би случайно в Италия действието да се развива в Penicе, както сите корейци произнасят Venice? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, bealonenomore написа:

Чакам си българския превод, затова не съм гледала нито минута, но само да попитам – да не би случайно в Италия действието да се развива в Penicе, както сите корейци произнасят Venice? :28558:

Не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, Lawandula said:

 не знам как ще я даяня цял сериал 

 

Абсолютно невъзможна мисия. Корейците някак си в последно време успяват да развалят сума сериали с потенциал. Понякога само с една неудачно избрана актриса и успехът е пълен. Това моме вече почти ме отказа да гледам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ударно започна наистина. Голяма работа в Италия .... и тотално принизен в Корея ( Още от летището) :lol2:

Главната е направо потресаваща. Дано се пооправи по-нататък, че не знам как ще я изтрая. Отдавна ми се гледаше нещо със Joong Ki. Фантастиката с негово участие не ми стигна. Дано е все така интересно. Поне на мен ми беше. Лошото е, че има доста преиграващи персонажи. Но заради катеричко ще гледам да ги преглътна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 То е ясно , че преиграва по заръка на сценариста и държанието, което показва е вид показност, но си е противна. Пешка  е направо цвете пред нея. Отивам да проверя как мъчат  камъка със Сизиф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...