Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

River Where the Moon Rises (달이뜨는강)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Dalyi Ddeuneun Gang
По webtoon на Hye Yoom „The Moon That Rises in the Day (낮에 뜨는 달)“
Период на излъчване: 15 февруари 2021 – 22 април 2021
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:30
Жанр: Исторически, Романс, Драма 
Канал: KBS2
Епизоди: 20
Режисьор: Han Ji Hoon (Saimdang, Light’s Diary, Different Dreams, Wind and Cloud and Rain)
Сценарист: Yoon Sang Ho (Woman of 9.9 Billion, Night Light, Last, Temptation, Time Between Dog and Wolf )
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Kim So Hyun като Princess Pyong Gang / Yeom Ga Jin
Ji Soo като On Dal (след скандал актьорът се оттегля от участие)

Na In Woo като On Dal (заменя оттеглилия се Ji Soo)
Lee Ji Hoon като Go Geon
Choi Yu Hwa като Hae Mo Yong
Ryoo Ui Hyun като Tara San
Kim Hee Jung като Tara Jin
Park Sang Hoon като Go Won
Wang Bit Na като Jin Bi
Lee Hae Young като Go Won Pyo
Kim Pub Lae като King Pyeongwon
Hwang Young Hee като Madame Sa

Kim Seung Soo като King Jinheung

 

Резюме: Драмата разказва любовна история на принцеса Пьонгганг (Kim So Hyun) и Он Дан (Na In Woo), герои от народната приказка за Когурьо. Умната и разумна принцеса мечтае да стане първата жена владетел на Когурьо, но когато се запознава с Он Дал, тя е разтърсена от новите емоции, които изпитва…

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение този сериал! Много обичам корейските исторически филми и сериали и то точна от тази епоха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гробно мълчание. Па да взема да го наруша.

Май не е моят сериал това чудо. Много трудно изгледах първи епизод, втори не ме влече, актьорите пък хич.

Пас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Lawandula написа:

Гробно мълчание. Па да взема да го наруша.

Май не е моят сериал това чудо. Много трудно изгледах първи епизод, втори не ме влече, актьорите пък хич.

Пас.

Този сериал има три големи предимства:

1. Ким Со Хюн.

2. Сериите излизат веднага вече преведени на английски и руски.

3. В понеделник и вторник няма нищо друго корейско за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, dido100 написа:

Този сериал има три големи предимства:

1. Ким Со Хюн.

2. Сериите излизат веднага вече преведени на английски и руски.

3. В понеделник и вторник няма нищо друго корейско за гледане.

 

Колкото и да е талантлива, Ким Со Хюн не ми харесва, без да имам читаво обяснение защо.

Като няма корейско, китайско качествено има с превод.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Lawandula написа:

 

Колкото и да е талантлива, Ким Со Хюн не ми харесва, без да имам читаво обяснение защо.

Като няма корейско, китайско качествено има с превод.

 

Я кажи нещо качествено китайско, че аз все не мога да го уцеля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 1 час, dido100 написа:

Я кажи нещо качествено китайско, че аз все не мога да го уцеля.

 

Off Topic

 Гледам два паралелно- този  и този, за да разнообразявам. Доволна съм и от двата, направени с мозък, качествено, естетично, личи си, че с добър бюджет и без айдъли, щото няма роли като за тях вътре.:D Корейците, просто не могат да ги стигнат.

 

Гледаше ми се много корейско историческо и се надявах на това да запълни дупката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

 

 

  Покажи скритото съдържание

 Гледам два паралелно- този  и този, за да разнообразявам. Доволна съм и от двата, направени с мозък, качествено, естетично, личи си, че с добър бюджет и без айдъли, щото няма роли като за тях вътре.:D Корейците, просто не могат да ги стигнат.

 

Гледаше ми се много корейско историческо и се надявах на това да запълни дупката.

Вторият го гледам, а също и това . От корейските започна Hello, Me!. Не е нещо особено, но като няма друго и това става. ПШХто даже не стигна до квалификациите.:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Gabriela1234 написа:

Бихте ли започнали да качвате епизодите онлайн? Благодаря предварително! ❤

 

Това е въпрос към преводачите на сериала. Не го превеждаме ние. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е лоша новина. По принцип не ми е проблем ако сменят някой от актьорите, обаче ако е от главната двойка поне за мен става не гледаем сериала. Жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избрали са новия актьор 

Na In Woo  - снимката е от другата драма :P    По-странното е как смятат да презаснемат всичко, при положение че от 20 серии 18 са готови.

тук

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като са бляли и не са го проучили овреме, като си знаят, че училищното им насилие е като здрасти там, така става. Не мога да съдя, всеки човек греши и да- призна и се извини, но лично аз, не мога да извиня  насилието, под каквато и да е форма. Представете си потърпевшите, които е тормозил с години, как са се чувствали, гледайки го успяващ на екрана. 

Явно не се е много променил, защото има оплаквания за грубо негово поведение и от персонала на драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че това не му е първият сериал в който участва. За толкова години ми е интересно как точно сега го научиха?!

И за заместник избраха актьор който досега играе все малки роли. Гледах го в последния му сериал в който хем има повечко екранно време и въобще не съм впечатлен. Не виждам как ще седи до главната. 

При заснети толкова много серии можеха да го довършат ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се искаше да го довършат, още 2 серии и готово, пък който гледа, гледа. Сега с цялото това преснимане ще са на голяма загуба продуцентския екип и телеканала. Ама като не им стиска и ги е страх, че ще се отрази и на техния имидж и ще са следващите обвинени от нетизените, че толерират насилник и т.н.

А аз хич не обичам замяната на актьор, сериала за мен автоматически става негледаем. Не харесвам Джи Су и предпочитах друг да видя в тази роля, но от началото до края, а не по този начин. Този актьор дето ще го замени съм го гледала само в Кралицата и там ми направи добро впечатление, но е много висок, а главната е дребосък и не знам как ще ги възприема като двойка... ако изобщо им дам шанс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...