Jump to content

Recommended Posts

Без да искам го подхванах по Нетфликс. Много е зле. Наистина кОпат дъното с този сериал. Кравешкия поглед и нейните екшън "умения" къртят. То как ги трепе лошите, как държи пистолет, как държи снайпер....Много е зле. Не се и опитвам да хвана сюжет. Къде спя, къде гледам, ама май повече спя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се чудих какво да я правя тази драма.. постера ме привлече, мистериозен един такъв.. главния ми се видя симпатичен и заслужаващ да му обърна внимание.. оказа се, че не съм го гледала още никъде... къде съм спала през тези години изобщо ума ми не го побира.. тематиката е от моите теми, от които се интересувам. Но пък коментарите ви бяха такива, че много се двоумях какво да направя, защото все пак го бях изтеглила.. И така, вместо направо да го изтрия, реших да изгледам първа серия и след това разочарована доволно да го изтрия.. обаче се оказа, че грабна вниманието ми.. веднага.. на момента.. и бях много изненадана..  още повече, че бях уморена, понеже се бях върнала от работа почти в полунощ и исках единствено да си легна...

Признавам - има много слаби точки, моменти, измислици - премислици, екшън уменията на Шин Хье,

Off Topic

непобедимото могъщество на лошите, постоянното повтаряне на събитието, за което всъщност научаваме в края на историята. Последното всъщност особено ме подразни..

Но над всичко идеята на драмата е много добра. Ако я бяха пипнали и мислили повече върху нея, щеше да е перфектно! Изглежда са гонили срок и са я направили набързо.. а това е огромен минус. Жалко. Един от плюсовете е Чо Сънг У... впечатли ме и ме накара да погледна какви са останалите му проекти.

Благодаря на преводачите за положения труд! :beer:

 

А да, саундтрака също не беше лош, грабна ми вниманието.. ето нещичко от него

 

И последно вече- @dido100 кой е тоя филм Times, за който споменаваш на предната страница?

Редактирано от Kat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Kat написа:

И последно вече- @dido100 кой е тоя филм Times, за който споменаваш на предната страница?

 

Преди 2 часа, gig911 написа:

Същият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dido100 написа:

 

Същият.

 

 Благодаря! Видях, че го има и в нашия форум като тема, но засега ще го пропусна, че не искам да го мъча на английски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...