Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Spoiler

spacer.png  spacer.png

 

Sisyphus: The Myth (시지프스: the myth)

Романизация: Sisyphus: The Myth

Също така известен като: Сизиф: Митът

Страна: Южна Корея

Начало на излъчване: 20 февруари 2021

Време на излъчване: сряда и четвъртък, 21:00 KST (корейско стандартно време)

Жанр: фантанстика, мистерия, драма

КаналJTBC, Нетфликс

Епизоди: 16 (70 мин. на серия)

Режисьор: Чин Хьок (The Legend of the Blue SeaDoctor StrangerThe Master's Sun)

Сценарист: И Дже Ин, Чон Чан Хо (Fates & Furies)

Продуцент: Пак Джун Со, Пак Сагн Ок

Субтитри: Английски

Уики

          

Участват:

Чо Сънг У като Хан Те Сул

Пак Шин Хье като Канг Со Хе

Сонг Донг Ил като мениджър Пак

Tae In Ho / Те Ин Хо като Еди Ким

Lee Jae Won

Че Джонг Хьоп като Сон

Tae Won Seok / Те Уон Сок като Йо Бонг Сон

Jeong Hyun Jun като Хан Те Сул като дете

Seo Yi Soo като Канг Со Хе като дете

Го Юн като Джонг Хьонг Ги

 

Резюме: 

История за пътуване във времето на гениалния инженер Хан Те Сул и неговия спасител от бъдещето Канг Со Хе.

Хан Те Сол е гениален инженер и съосновател на  компанията "Квантум и време". Разполага с добра визия и показва инновативни резултати, благодаение на които "Квантум и време" е станала компания от световна класа. В Корея той е известен като героя и изобретателя чудо, но действителността е малко по-различна. Смъртта на брат му преди 10 години го променя и го прави много ексцентричен. Цената на активите на компанията започват да се променят и спадат. Един ден Хан Те Сул разбира, че не може да вярва на причината за смъртта на брат  му.

Канг Со Хе е елитен войн. Само с двете си ръце може да надвие и най-силните мъже. Изкусен снайперист и експерт по бомбите – умения, които са й необходими, за да оцелее в свят, доминиран от гангстери и военни клики. Един ден тя се притичва на помощ на Те Сул..

 

"Две бъдеща, един единствен свят"

~цитат от постера ~

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Sad 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чо Сънг У е един от любимите ми корейски актьори; тоя човек играе дори когато просто си стои на едно място и се взира в нещо, което само той вижда (който е гледал филма му "Маратон", ще ме разбере; последните му три сериала говорят сами за себе си); ПШХ обаче е част от така наречената ми "Гилдия на набедените псевдоактриси", чиито видни членове са Кристал и Кравешкия поглед и само тя ме отказа дори да пробвам да го гледам; сигурно е спасила страната от ужасна катастрофа в минал живот за да я бутат все с можещи актьори, а не с дървета от айдълски произход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го очаквам. Звучи интересно. Да видим какво ще скалъпят.

Dong II също участва а той самият е едно слънце :D

 

Може и Шин Хье да ни изненада с игра.  В Спомените играта и беше добре.:)) .

 

Един специален тийзър от днес се появи :panda-145:

Госпожицата слуша BTS - Spring Day

[스페셜 티저] 폐허가 된 세상 속에서 피어날 '봄날' 조승우x박신혜 <시지프스 : the myth> 2/17(수) 첫 방송!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Lawandula said:

Това прислуша ли го някой? Как е? 

Питам заради Чо Сънг У, не заради Пешка.:D

Аз. Засега е добре. Не ми хареса единствено това, че постоянно трябва да се концентрирам върху действието, за да не загубя нишката. Ще коментирам повече след като изгледам 3-и и 4-и епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чо Сънг У е толкова заладяващ, че съм на път да изтърпя Пешка, ако не е прекалено много. Например, в  момента по влака, направо си я превъртях и нищо не загуби епизодът от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърляйте, ако щете доматите, но нямам обяснение наистина, как корейците толкова задълбаха дъното. Трийсет човека наредени на опашка Пешка да ги трепе,  един по един- това и за дете от детската градина ще е неправдоподобно. После  скоци и подскоци, на които и летящите китайци да завидят. УжасТ! Две серии ми стигат, да ме прости Чо Сънг У, но ни на партньорка, ни на сценарий е случил.

Прав е Дидо, с изказването си в една друга тема,  че някога правеха сериали корейците, ехеее...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Lawandula написа:

Хвърляйте, ако щете доматите, но нямам обяснение наистина, как корейците толкова задълбаха дъното. Трийсет човека наредени на опашка Пешка да ги трепе,  един по един- това и за дете от детската градина ще е неправдоподобно. После  скоци и подскоци, на които и летящите китайци да завидят. УжасТ! Две серии ми стигат, да ме прости Чо Сънг У, но ни на партньорка, ни на сценарий е случил.

Прав е Дидо, с изказването си в една друга тема,  че някога правеха сериали корейците, ехеее...

Пусни си класиката, за да си оправиш настроението-Little Girl K и The Witch: Part 1. The Subversion. Истински актриси в истински екшън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, dido100 написа:

Пусни си класиката, за да си оправиш настроението-Little Girl K и The Witch: Part 1. The Subversion. Истински актриси в истински екшън.

 

Че не съм ги и гледала. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слаби екшън сцени. Аз по принцип съм доста толерантна и преглъщам големи недомислици, но тук яко се изнервих. Тези тълпи от агенти и спецчасти, въоръжени до зъби, дето ги разбива една слаба девойка ми идват вповече.
Ще продължа да го мъча, защото темите за пътуването във времето и времевите парадокси са ми интересни още отпреди да започна да гледам корейско и ми е интересно как ще завъртят сюжета, но нямам големи очаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Amaia написа:

Много слаби екшън сцени. Аз по принцип съм доста толерантна и преглъщам големи недомислици, но тук яко се изнервих. Тези тълпи от агенти и спецчасти, въоръжени до зъби, дето ги разбива една слаба девойка ми идват вповече.
Ще продължа да го мъча, защото темите за пътуването във времето и времевите парадокси са ми интересни още отпреди да започна да гледам корейско и ми е интересно как ще завъртят сюжета, но нямам големи очаквания.

Гледаш ли Times?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтървах нишката кой откъде идва, кой е от нястоящето, кой от бъдещето, кой е жив, кой не е... И знам, че е фантастика, ама действието уж се развива основно в нашето настояще , а гениалният мозък на главния

Spoiler

създаде апликация на телефона си в рамките на няма и минута. И от химия разбира, приготвя някакви самоделни оръжия с кока кола и битова газ от флаконче. Ама те физиците сигурно и това учат в университета.

Не ми остава нищо друго, освен просто да гледам, без да мисля особено. Понеже съм от по-старата генерация, правя някаква аналогия между главния герой в този сериал и протагониста в един американски от преди повече от 30 години. Който е гледал "Макгайвър", да каже има ли същото усещане.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.02.2021 г. at 9:33, Kaya написа:

Изтървах нишката кой откъде идва, кой е от нястоящето, кой от бъдещето, кой е жив, кой не е... И знам, че е фантастика, ама действието уж се развива основно в нашето настояще , а гениалният мозък на главния

  Скрий съдържанието

създаде апликация на телефона си в рамките на няма и минута. И от химия разбира, приготвя някакви самоделни оръжия с кока кола и битова газ от флаконче. Ама те физиците сигурно и това учат в университета.

Не ми остава нищо друго, освен просто да гледам, без да мисля особено. Понеже съм от по-старата генерация, правя някаква аналогия между главния герой в този сериал и протагониста в един американски от преди повече от 30 години. Който е гледал "Макгайвър", да каже има ли същото усещане.

 

И аз тотално се изгубих, кой от настояще, кой от бъдеще...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, maria1 написа:

Защо още няма с бг суб ...  ? :wacko:

Нали? Безсрамници! Ама да им дадем все пак ден-два, а? Кво ще кажеш? Ако пък не ти е удобно, да направим друг график :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...