Jump to content

Recommended Posts

Великолепна жена. Само не ми е ясно как с тези дрехи и влачещи се зад нея метри плат може да води сражения, да лекува ранени, да бяга през тунели. Добре поне, че за яздене  през степта я бяха пременили с други по-удобни. Иначе колкото повече гледам, толкова повече ми се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, bond написа:

Великолепна жена. Само не ми е ясно как с тези дрехи и влачещи се зад нея метри плат може да води сражения, да лекува ранени, да бяга през тунели. Добре поне, че за яздене  през степта я бяха пременили с други по-удобни. Иначе колкото повече гледам, толкова повече ми се гледа.

Те добре, че й оправиха грима, че в първите серии си беше точно 40 годишна жена, не минаваше за 18 девойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда много разочарован, ако се окаже, че нашият генерал има 

Spoiler

друга жена и дете. 

Спрях на средата на 30-та серия и дойдох право тук да изкажа притеснението си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, надали. По-скоро

Off Topic

Някоя войнишка вдовица със сираче, за които - нали е патриот и душа - троши пари.

Аз съм се стопирала на 42-ра, но да не забравяме, че морална партия-майка дебне зад кулисите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С китайските сериали аз си вземам почивки, че из тези много серии винаги има между 10 и 20 излишни. Но този е добре, вдигнаха нивото, а дрехите с тези красиви цветове и бродерии са разкош!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиво заснет сериал, в много моменти си струва човек да върне обратно само заради красивата сцена на топлите фенери в дъждовна нощ. Декорите бяха красиви и явно с доста бюджет, а много от облеклата са неподправена красота, шити с вкус, и доста разнообразни (особено главната героиня ги сменяше всяка серия). То бродерии, шарки, оттенъци на материите  - пълна феерия. Природата беше изключително красива за сериал. И актьорите са отлични, макар сюжетът накрая силно да ги ограничи. 

 

Втората част от сериала, след 40 серия, просто издъхна като сюжет. Всичко стана статично и без емоции, нямаше и кой знае какво действие, нито особено израстване на героите. Освен това Джан Дзъи твърдо заграби почти цялото екранно време, което мен лично доста ме дразнеше на моменти, тъй като направиха героинята и чиста светица, с две думи - скука. Поне няколко троянски войни бяха на път да пламнат заради нея. Това не позволи на други образи да се разгърнат (това, което направиха с третия принц е непростимо), а и така обърнаха сюжета, че всичко да се върти около нея. Краят беше свеж, наистина ме поизненадаха приятно. Последната серия  беше на нивото на първата част от сериала. Като цяло - красива и доста качествена приказка без недостатъците на повечето други заглавия (тук са зрели герои с що годе логични постъпки и нормално поведение).

 

Уан Лин и прислужницата бяха виртуозни. А на оня с брадвата накрая му беше скучно, пък и го снимаха май само за заден фон на главната красавица. Та ще ида да го гледам другаде, където да има истинска роля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...