Jump to content

Beyond Evil (2021)


Recommended Posts

qvR2V6BlXrJ7VTuhEfnXc4rTJTR.jpg

 

Beyond Evil (괴물)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Monster
Период на излъчване: 19 февруари 2021 – 10 април 2021 г.
Време на излъчване: Петък - Събота 23:00
Жанр: Психологически трилър, Детективски
Канал: jTBC
Епизоди: 16
Режисьор: Sim Na Yeon (At Eighteen)
Сценарист: Kim Soo Jin (Mad Dog)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Shin Ha Kyun като Lee Dong Sik
Yeo Jin Goo като Han Joo Won
Choi Dae Hoon като Park Jung Je
Choi Sung Eun като Yoo Jae Yi
Cheon Ho Jin като Nam Sang Bae
Choi Jin Ho като Han Ki Hwan
Gil Hae Yeon като Do Hae Won
Kim Shin Rok като Oh Ji Hwa
Nam Yoon Soo като Oh Ji Hoon
Lee Kyu Hoi като Kang Jin Mook
Park Ji Hoon като Kwon Hyeok

Lee Do Hyun като младия Lee Dong Sik

 

Резюме: Beyond Evil разказва историята на двама безстрашни мъже, които са готови да преживеят изключително много в преследването си на завръщащ се сериен убиец. В хода на разкриването на самоличността на убиеца двамата са принудени да поставят под въпрос невинността на всички замесени, включително и на себе си.
И Донг Шик (Shin Ha Kyun) някога е бил способен детектив. Сега работи в полицейски участък в малък град. Той се занимава предимно със скучна и рутинна работа и е доволен от спокойния си живот. Един ден се появява нов детектив Хан Джу Уон (Yeo Jin Goo). Той произхожда от добро семейство, а баща му се кандидатира за поста началник на националното полицейско управление. Джу Уон (Yeo Jin-Goo) крие своя тайна. Всичко се променя, когато в този тих и спокоен град започват да се извършват серийни убийства, които се оказват свързани със случая, променил живота на И Донг Шик преди 20 години…

 

 

Български субтитри :subs: :click:

Сваляне с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри  :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е точно по мой вкус. Тайнствени серийни убийства и двама чепати детективи партньори. Прекрасен Yeo Jin-Goo.

Ударно начало с еп.1, нямам търпение руснаците да преведат 2-ри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грабна ме още от първа серия, а втора е още по-добра. Малък град, в който всеки се познава, но същевременно изглежда, че всеки крие по нещо. Като добавим и мистерия отпреди 20 години, която продължава и до днес, очаквам да задържи интереса ми докрай.

Off Topic

Много странно как Йо Джин Гу отрече да е карал бързо. Сякаш наистина не помнеше.

Побиха ме тръпки от финалната сцена. Шин Ха Гюн е уникален! Ясно е, че той няма да е убиецът, но дали няма да е някой от полицаите?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To явно всяко село в Корея си има сериен убиец-психопат и толкова сериали все не могат всичките да ги хванат. Ако наистина главният герой е убиецът няма смисъл от гледане повече. А някога правеха сериали като The Village: Achiara's Secret, Сигнал и Тайната гора. Сега са тъпотии от рода на Voice, The Game: Towards Zero, Awaken, Zombie Detective, Alice, Flower of Evil и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tози сериал е разкошен, а от четвъртък до неделя са най-чаканите от мен дни от седмицата. Първите 2 вечери се наслаждавам на "Mouse", следващите две на този сериал. Не си спомням някога да са излъчвали по едно време два толкова интересни и завладяващи сериали от този жанр. И двата притежават качествата никога да не можеш да отгатнеш какво те очаква, нито кой какъв е и са пълни с неочаквани обрати. Нищо не е това, което изглежда поне до момента, мислиш едно, а накрая винаги излиза друго. Yeo Jin Goo ми е слабост и момчето играе прекрасно, но Shin Ha Kyun просто блести в тази си роля. На любителите на този тип филми препоръчвам за задължително гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Eat well, sleep well and poop well!" Щеше ми се да го кажа на корейски, ама 'айде от мен да мине.  

 

Благодаря на целия актьорски и режисьорски състав, че ми поднесоха толкова безапелационно добре направен сериал, че чак ми се прияде рибена чорба! xD

Каквото и да кажа, няма да му дам справедливост, още съм под въздействието му. Толкова добра игра и раздаване от всички отдавна не бях гледала.

 

Със сигурност, имаше някъде една-две-три трески за дялане, затова не мога да му дам пълна оценка, но 9.5/10 си е напълно заслужено в дневника ми. 

Донг-Шик и Хан Джу-Уон бих искала да ги видя отново заедно някой ден. Спечелиха ми сърцето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що видях, че с превода се е заел един пич, който винаги превежда интересни и качествени криминални сериали, както американски, така и европейски. За мое учудване и радост е започнал и превод на този. Преводача прави качествени субтитри, превежда бързо и завършва проектите си. Така че, който чака български субтитри за да гледа сериала - да налазва. Прекрасен сериал и страхотна игра от двамата главни!!!

 

За сваляне

Редактирано от desini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шин Ха Кюн е в стихията си. Този откачен поглед и в същото време драматичен, прави образа му неповторим за окото и наслада за онези, които обичат да гледат добър проект с перфектна актьорска игра. Проектът се оказва шедьовър сред бумащината корейски сериали през изминалата година. Но все още не мога да приема, че един от най-талантливите актьори от новото поколение корейци - Йо Джин Гу е в роля, която не подхожда на годините му, излъчването му и целия му общ профил на героя от драмата. До края не можех сериозно да го възприема - въпрос на възприятие, вероятно, не зная. Но това е единственото слабо място в този проект, който е сред моите фаворити към момента. 9 от 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА Е НЕЩО ВЕЛИКО :bow:шапка долу 
Такива сериали трябва да се правя , а не еднодневни,сладникави бози !
Тук слаб момент нямаше, всяка секунда гледах в захлас.Този сериал ме остави с хиляди емоции и ЕВАЛА за тази актьорска игра :up: 
Да се чудиш във всеки един момент какво следва, кой е следващия, ще има ли още ?! 
БРАВО :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук защо почти няма коментари? Да не е заради забавения превод? Той е вече налице, така че не се помайвайте, а го захващайте. В сериала си има всичко, което е необходимо за жанра и една заплетена мистерия, а в допълнение и перфектна актьорска игра - Джин Гу беше страхотен, но Ха Гюн беше неотразим, отдавна някой така не ме беше завладявал, че да отида да погледна другите му проекти... е, може би защото от известно време гледам и следя едни и същи актьори :lol:

Наистина браво и евала! Много добър сериал! Много го чаках да бъде преведен... сега мога да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ, че не го забравихте и макар и със закъснение бе допреведен - вероятно от някой друг.. някакси си личи смяна на преводача след около 9 еп.

 

п.п.

А да, поздрави с песничката от филма :beer: влиза под кожата и остава дълго...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, tedie написа:

Знаeте ли откъде може да се свали релийз, с който да са синхронизирани субтитрите?

 

Ето тук.

Линкът горе може да го обновите по този начин примерно, за да излиза всичко качено за този сериал на този сайт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Kat написа:

Линкът горе може да го обновите по този начин примерно, за да излиза всичко качено за този сериал на този сайт!

 

Готово, мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.08.2022 г. at 18:06, Kat написа:

Тук защо почти няма коментари? Да не е заради забавения превод? Той е вече налице, така че не се помайвайте, а го захващайте. В сериала си има всичко, което е необходимо за жанра и една заплетена мистерия, а в допълнение и перфектна актьорска игра - Джин Гу беше страхотен, но Ха Гюн беше неотразим, отдавна някой така не ме беше завладявал, че да отида да погледна другите му проекти... е, може би защото от известно време гледам и следя едни и същи актьори :lol:

Наистина браво и евала! Много добър сериал! Много го чаках да бъде преведен... сега мога да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ, че не го забравихте и макар и със закъснение бе допреведен - вероятно от някой друг.. някакси си личи смяна на преводача след около 9 еп.

 

п.п.

А да, поздрави с песничката от филма :beer: влиза под кожата и остава дълго...

 

НЕ-знаех, че съм се..СМЕ-нил??!! :P :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Harry направиха ми впечетление имената - до към средата се изписваха по един начин, след това по друг. Реших, че и друг се е заел с превода.

Моля за извинение, много често не следя преводачите с какво се занимават.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето се ядва. Става за едно гледане, с немалко уговорки, особено след 7-8 епизод. Сама по себе си историята е прилична, но съм гледал твърде добри в сравнение с това- най-първият ми корейски сериал изобщо е The Village: Achiara’s Secret, а непосредствено преди този гледахме Secret Forest (чудесен!) На края даже се усетихме, че си губим времето…Дано My Perfect Stranger, който почваме днес, е свестен, поне в сравнение с този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...