Jump to content

Recommended Posts

Е, колко да е добричък героя на Сънг Ги 

Off Topic

след като така жестоко започна да избива психопатите. 

Надявам се героят му да "не ме е метнал" ;), защото още от самото начало за мен той е убиеца и ще се разочаровам ако излезе, че не е. 

Малко прекалиха с тия фантасмагории за присаждането на част от мозък ама нейсе, сериал да става. Успяха да направят кашата по-голяма и да могат да поддържат интригата нататък. Продължавам да мисля, че героя на Сънг Ги е синът на Ловеца на глави, както и главния злодей убиец. Неврохирурга може да е работел в комбина с Даниел Ли, нали отиде да се срещне с него и може би заедно са инсценирали смъртта му. Може и той да е убивал психопати, затова да е наблюдавал и после нападна и опита да убие Ба Ръм. При всички случаи по-интересно би било присаждайки неговия мозък на Ба Ръм това да започне да го променя към по-добро и да му попречи да убива други хора освен психопати-убийци, а не както се опитват сега да ни внушат обратното, че Ба Ръм от добродушко се превръща в психопат, заради мозъка на неврохирурга.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфу, голям бъркоч - кой, кого, кога, къде, как, защо?! Обаче И Сын Ги е брилянтен в ролята си, а сериалът интересен. Имам минимум надежда

Off Topic

 

Чонг Ба Ръм да се окаже манипулиран да счита, че е убиец, както беше "психарчето" в "Лоши момчета".

Ако пък се окаже, че вярно той е психопатът-убиец, да се гътнат дружно всичките и да се оправи работата. Всичките главни действащи лица са депресивни и дразнещи, освен Чонг Ба Ръм. Макар и възможен психопат-убиец той не излъчва депресия и несигурност, и не е дразнещ. Изглежда ми целеустремен, изпълнен с енергия и в съгласие с живота.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Макар и възможен психопат-убиец той не излъчва депресия и несигурност, и не е дразнещ. Изглежда ми целеустремен, изпълнен с енергия и в съгласие с живота."

Абсолютно точно описание на психопат-убиец, поне както го пише в "дебелите книги":D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече тотално се обърках. Тъкмо бях приела едната теория и сега всичко пак отначало. А има още 4 серии до края. Отдавна не беше ме заинтригувал така сериал. Ще взема да погледна има ли още нещо от същите сценаристи.

Off Topic

Все си мисля, че полицайчето, което скоро се ожени, ще има по-важна роля, от това, на което се прави. А бе, съмнявам се във всички, общо взето!:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за превода на този сериал .  Разбрах за него от профила на Lee Seung Gi в инстаграм преди много време. Няма нужда да казвам , че той е чудесен актьор . Реших , че искам да го гледам най вече зареди моя любимка - Пак Джу-хюн . Горещо препоръчвам да гледате и Human class с нейно участие . Да се върна на темата за сериала . Обожавам такава тематика и корейците стават все по добри в този жанр. Малко са сериалите който те хващат по този начин от 1 еп. Постоянно те държат под напрежение . Карат те да разсъждаваш . Не мога да се отлепя от екрана . Пристрастяващо е . Поглъщам сериите като топъл хляб. Вече съм на 6 еп. Опитвам се да не гледам спойлери . Иначе няма да е интересно . Чакам с нетърпение да вида как ще се развият нещата по- нататък . Благодаря за труда още веднъж . :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра финал се очертава. Нямам търпение за последната серия.

Off Topic

Чонг Ба Ръм да ги натръшка всичките. За първи път ще ми хареса финалът да не е хепи, а да има мазало. Всичките псевдо вероющи, идеалисти, моралисти и т.п. са за ликвидиране - лицемери със скелети в гардероба. Обрекли са на гибел живота на едно дори неродено дете и се смятат за много читави. Повечето образи в този сериал са дразнещи егоисти със собствени призраци. Иначе майките добре са го измислили, но медицинската сестра никак не се е справила с обичта и обгрижването на детето, което е отглеждала. Ако си бяха оставили нещата както са си и двете момчета щяха да имат по-добър живот. На пръв поглед добри намерения, но резултатът е, че са отприщили ада. А доктор Даниел е главният идиот (човек с идеи) и трябва да го обесят на централния площад за назидание на такива като него с "гениални" идеи относно селекцията на човека.

Възхитена съм от серила. Ще ми се да изгледам още някой сериал с леко зъл И Сын Ги - ходи му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои са на финала вече, а аз си гледам с превода. Много силен сериал за мен. Вярно е, че има леко нереални неща, но на фона на целия бъркоч от хора, съдби и неизвестни, който са забъркали, другото не се забелязва. Заигравка е за зрителя постоянно да се пита кое дете от миналото, кой персонаж от възрастните е. Много добро гаделичкане в главата е постоянното прехвърляне на съмненията кой е убиецът. Прекрасна игра на всички и особено съм впечатлена от актьора, който играе детектив Ко Ми Чу. Като Ви чета коментарите, очаква се до финалните епизоди, сериалът да е добър, което само може да ме радва. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички вече разбраха, че гледам тук, гледам там - търся си сериал, който да става. Не разбрах само дали този става или си се шегувате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Всички вече разбраха, че гледам тук, гледам там - търся си сериал, който да става. Не разбрах само дали този става или си се шегувате.

Не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mен пък слабо ме вълнува..кой я е харесал или не ...още повече  г-на  дидо100 ....даже като  видя коментар от него не се и очудвам че ще се оплаква..... ако попадна на 'положителен' от него си казавам три пъти 'Алилуя' и съъъ прекръстя :cry::cry::cry::cry:

Off Topic

:panda-145::panda-145:

Off Topic

:bee:

Off Topic

:thanks:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на принципа-сама проверявам и решавам дали да гледам. Не ме вълнува много чуждото мнение, защото интересите ни винаги са различни и имаме различна потребност от гледането на сериали.

За изгледани 10 епизода до тук, за мен няма лош епизод. Толкова е заплетен целия сценарий, че си тръпна в очакване да видя какво ще излезе накрая.

В този ред на мисли, след като изгледах преведените 9 и 10 епизод имам предположение, че

Off Topic

героят на Сънг Ги си е серийния убиец от настоящето (другото неродено бебе с ген на психопат от 1 епизод, че не видях да се е появило досега...) и при операцията се е позабравил, както не помнеше някои от хората. Държанието му на добряк, преди това, беше твърде съмнително. Мислейки, че след операцията в главата му са спомените на сина на Ловеца на глави, просто ще се окаже, че са неговите лични. Дано не съм права! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега .... картофът дето е ГМО ли е виновен, че е ГМО или този, който го е модифицирал.

Off Topic

 

За мен Чонг Ба Ръм и полицаят Го Му Чи са единствените човеци. Всички останали са чудовища, които наричат себе си хора.

Има една поговорка "Когато човек пие вода и змията не го закача". Ами да си бяха пили спокойно чистата водичка, а не да се опияняват от себе си и идиотизмите си. Ама не - всичките са учени-генетици, майки-страдалки, пуберки-недоразвити и понеже са много възвишени са решили да си правят гаргара с Чонг Ба Ръм, пък той трябва да кротува като мишок. Да, ама не.

Направили са машина за убиване и после що машината убивала, ами какво да прави - да коси тревата ли. Никой не очаква от косачката за трева да реже дърва в гората. Всеки очаква да работи според предназначението й и не се прави на учуден от това.

 

Другите като не са родени психопати, що налитаха да убиват подред. Те видите ли имаха "основателна" причина да трепят хората, пък Чонг Ба Ръм понеже е набеден за психопат по рождение, за него няма "основателна" причина и над него могат да издевателстват всички, а той да пази поведение, щото иначе ще е психопат.

 

За втори път съчувствам на персонаж - психопат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните три минути на финалната серия

Off Topic

са просто красота, красота, красота и откровение. Изцелиха ми душата. Рядко смислен финал. 

Браво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създателите на тази драма са за психиатрията. Гледах три епизода в началото и последния, но ми стигна, за да разбера основното. За да предпазим обществото от серийни убийци психопати, трябва 

Spoiler

първо да ги развъдим, да ги мотивираме да убиват, да изчакаме да си свършат работата и тогава разгневеното човечество ще приеме античовешки закони, за да се защити. Нямам думи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, bond написа:

Създателите на тази драма са за психиатрията. Гледах три епизода в началото и последния, но ми стигна, за да разбера основното. За да предпазим обществото от серийни убийци психопати, трябва 

  Скрий съдържанието

първо да ги развъдим, да ги мотивираме да убиват, да изчакаме да си свършат работата и тогава разгневеното човечество ще приеме античовешки закони, за да се защити. Нямам думи.

 

Ти попита, аз ти отговорих. Но все пак си рискувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях вече рискувал с първите епизоди и имах съмнения,  затова попитах. След отговора изгледах набързо последната, че да не забравя и пак да налитна на същия сериал. Сега го броя към изгледани. То повече няма нужда да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам И Сънг Ги и го започнах , но след втори  епизод свирих отбой. Мълчах си при толкова харесващи, но след края- да си кажа.Нямам рецепта като Дидо, но си знам- нещо не ми ли идва два епизода, няма смисъл да го мъча и да губя време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...