Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

! 마이 레이디 / Oh! My Lady

 

Жанр: романтичен, комедия
Епизоди: 16
Излъчване: 22.03 - 11.05.2010
Понеделник и Вторник 20:55, SBS

 

Участват:

Chae Rim

Choi Si Won (Super Junior)

Park Han Byul

Lee Hyun Woo

Moon Jeong Hee

Hwang Geum Byul

Hong Jong Hyun

Sooyoung (Girls' Generation)

 

Резюме: Енергичната 35-годишна домакиня Юн Ге Хуа приема да работи като мениджър на нашумялата топ-звезда Сонг Мин У с една цел - да спечели достатъчно пари  и вземе попечителството над детето си от бившия си съпруг. От тази неудобна житейска ситуация произтичат редица романтични и комични случки.

Български субтитри: Eastern Spirit ®
Сериалът с български субтитри: :click: и :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри:click:
С руски субтитри + OST:click:

Пожелавам ви приятни мигове с Eastern Spirit ®
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го...доста клиширано начало, но дано е закономерно..т.е. да се "развива" натам..

Знам аз как почват повечкото от този тип истории, но пък ми е интересно да видя pretty boy-а, как

ще се справи :)

Тази песен е голяма краста...ужас :green:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муахаха..става весело вече :hehe:

 

...след като "съобщиха" официално, че Хьон Бин е зает :) , "лансирахa" серията телефончета Lollipop 2,

"прозвучаха" и самите Big Bang...да не казвам "изрекламираха" горещото тяло на Si Won :tongue: ...има още

какво да се очаква....от гледна точка на продуктовото позициониране :naughty:

Просто е от драмите, които почват по-блудкавичко и копиранко, но пък завързват картинката, с всеки

следващ епизод....

... аджумата е доста "аджума" с кресливото си гласче и маниери, а "актьорчето звезда" и той го докарва на

роля, чак ми иде да похваля Si Won, като главно действащо лице, се справя доста добре с емоциите.

Надявам се, че ще ме забавляват до края всички. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми сега тръпна за 7-ми епизод, честно...краят на шести и самата шеста серия бе доста зарибяваща

и сега няма край, ще го изгледам целият - за хубаво или лошо :)

 

Ей, сценаристите ще допобъркат женските сърца в Корея сега, как аджумите да не си мечтаят за някоя

корейска, тамън навършила пълнолетие звезда... :hehe: :hehe: :hehe:

 

Има какво да се желае обаче, но хич не е за пренебрегване в чисто пресъздаване на реални образи:

главните герои доста добре се справят....на аджумата съм и фенка, голяма е шестицата и в главата и

в "краката" - една оправна, сърдечна, малко креслива, но много пряма "лелка", която ми лепна на

сърцето и ме забавлява... :spin:

А от певчето от Супер Джуниър лъха желание и усет откъм емоции, така че, очаквам и добри думи

да кажа накрая за него... :)

Сега видях, че 3 от девочките от SNSD ще се мернат в следващият епизод.....да подсилват интереса..

mvnbq1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам да се доверя на блеки, че бърви епизод много блудкав бе, добре че го има Si Won да ми задържи интереса. Нищо не ми е показал още, ама имам епизоди да наваксвам. Ако някой иска мога да му го промотирам, голямо е слънце миличкия, едно такова умно и младо, малко дървено, ама чаровно до немай къде. A като чуя че името му е Min Woo и смях ме напушва до немай къде, представяйки си тапашона М.

 

А тия девойки от СНСД...Ми че те най-големия урод решиха да пуснат Hyoyeon, на която й трябва на екранно време, а тореадор с тия ноздри на разярен бик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го тази вечер с италиански субки. Редакторката ми е приятелка и ме зариби. Не съм много по тези истории. Честно казано си предпочитам тъжните и ревливи сериали, но да си призная още първата серия ми хареса. Не само актрисата в ролята на аджумата, която не съм гледала до сега, ами и момчето се справя добре - моите адмирации! Един такъв сладур и чаровник с тези трапчинки. А и голям мъжкар за годините си, просто няма как да не му се възхитиш и на плочките, и на майсторското целуване, още в самото начало, а не знам какво ще става по-нататък :D .

 

 

 

Смях се на глас на момента когато мацката зяпаше постера му на стената и той точно тогава се появи. И за изгорената риза също..

 

 

 

Песничките разкош също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ма извиняват хората с плюсчетата, ама нещо...

 

Не бях гледала драмичка от бая време , та ми трябваше да вляза в ритъм. Деветте кокошчици здраво ги промотират, още от първи епизод, ама и натам. Мен ми е интересно самия Ши Уон дали участва в ОСТ-а, че от групичката му само на пискливото и малкото им познавам гласчетата. Да не говорим, че балоните на фенките му са като на E.L.F xDDDD Малко го преекспонираха това телце, още повече че хо харесвах в малко по-ранните му периоди. Иначе и мен ме ошашави с набора си, винаги съм мислела, че е от големите...Пък те 83-тата там грам не приличат на толкоз. Ама песента дето пя в епизод 1, някак си не звучеше като неговия глас...Ама ми хареса иначе, таз усмивка неговата, колкото не можех да го гледам в началото, толкова с нея ме спечели. Особено като подвигне вежди тип "Ни лук ял, ни лук мирисал". И показва заложби, ще взема да му изгледам и китайския филм, не само да ми заема място. Ама има бая да учи още.

 

Аджумата много вика ве, ама много. И детето й едно грозно, ама за десет. Иначе мацката няма да й дам 35, ако не беше косата. Оназ яката кака дето беше с шефа няква много опасна го раздава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да се запиша официално фен.

Точно като за мен е тази драма, никак не си падам по тежките, ревливите и крайно омотани сериали (мдам, осъзнавам, че това са може би повече от 60% от цялата маса ).

Обожавам Chae Rim, невероятна е във всичките й проекти, които досега съм гледала. Много талантлива и обаятелна е. Нямах идея кой е Choi Si-won, но съм приятно изненадана. Освен убийствено тяло (не може да скриеш очевидното affraid и хич не се оплаквам от задължителната квота поразголени кадри във всеки един епизод Embarassed) е и изключително чаровен, усеща се присъствието му на екрана.

Историята досега добре се развива, и докато първите няколко епизода ми дойдоха като твърде дълга вяла прелюдия, сега вече (6-и епизод и нататък) започва сериозното емоционално израстване и сплотяване на героите. Малкото момиченце (дъщерята на Min-woo е невероятно сладка!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина малкият бонбон - непродумващата дъщеричка е много сладка, искам силно да я гушна и аз....

apr13_11.gif

vp9jpl.jpg

Това малко създание допринесе за усмивката на лицето ми, защото последните две серии ми стегнаха

шапката малко....сериозните въпроси и чувства завъртяха героите и пробудиха и мен...

А Min-woo ми хареса и с изпълнението на песничката от 8 еп. пред феновете, за момче с този вид и приятен тембър има какво още да показва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата са страшни сладурковци, аз само като гледах прес-конференцията и си викам,

ето защо сериала са го кръстили Oh! My Lady :inlove:

Тя е една малка лейди, да ме прощава аджумата.... :rofl:

Само гласчето й...разтапя ме всеки път...както и неговата усмивка...

[flash(425,350)]

А какво ни предстои :inlove::inlove::inlove:

В tuxedo-то го неща...ама тук е/са идеалната двойка - татко и дъщеря, направо ти иде да си ги вземеш

вкъщи и да си ги гледкаш....

 

qrfa7d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простете за повторението, но последните 2 епизода (9 еп. и особено 10-и) са доста драматични и напрегнати,

чак се замислих, на това ли викат комедия???

Романтиката леко се измести и толкова лекинко серизоната връзка баща-дъщеря и чисто човешкото

(не)разбирателство или неосъзнаване, донякъде "съпроведено" от силното желание и доказване на всеки един от персонажите, ти бъркат в душата....

А всеки се нуждае само от надежда и малко любов...

 

 

 

Yoora ми ходи тънко по нервичките, Мин У играе вълшебно сериозен, (момчето има доста потенциал, а и с този

външен вид, това съчетание е доста добро :green: ), аджумата е толкова положителен образ и отговорен човек,

че почнах да променям мнението си за кресливите лелки в Корея, малката сладуранка е бонбонче, мениджъра

на Мин У с този противняшки вид, също се спрвя с образа, фотографа ме дразни и като образ, и нищо смислено не прави за папарак - ужас, би го зашлевил всеки негов колега....а шефа на Сноу къмпани, играе толкова нелеп герой,

мъчно ми е за него и най-вече за студенината, която излъчва и носи в себе си...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам си превюто бе, безсърдечни корейци :((((((

Комедия и Корея не се разбират много много, а това даже засегна много сериозни теми.

Маркирам цялото в спойлер, защото след тези два епизода емоциите ми много се омешаха:

 

 

На Севън приятелката, ше ме извинява много, ама каквито и симпатии да съм имала към нея, с тая роля ги уби. Куха, претенциозна, префърцунена принцеса.

 

Мениджъра има добра роля, макар да го мразят всички, някак си разбирам какво е да е мениджър.

 

Шефа е гаден, жена му е готина.

 

И идваме до вълшебното трио...Siwon просто ме уби за пореден път. Толкова талант у него не очаквах, успя да ме накара да го обичам, мразя, да му се възхищавам и съчувствам за отрицателно време. И когато пусне онази негова неволна усмивка, която толкова често съм виждала...Естествен е, ролята му ляга. Някои от израженията му изглеждат пресилени, ама той така си гледа принципно...Самият му герой е много, много по-дълбок отколкото мислех. И показва, че макар и бялскав и не за изпускане, тоя шоубизнес осакатява човешката емоционалност до немай къде. Да си ужасен да не бъдеш затрит дотолкова че да се ужасяваш да признаеш пред себе си, че обичаш детето си. Много силни моменти имаше, а също и от какво има нужда едно малко момиченце...малко, съвсем малко любов. Толкова беше нежен до нея, макар сам да не го разбира...Тук идват и адмирациите ми за малката лейди, която заслужава да я обичаме всички. Аз да бях щях да я мачкам от гушкане всеки ден, пък после да ми се срине кариерата...А Аджумата...не я харесвам много, но определено успява да стопли атмосферата.И наистина е червена точка за корейските лелки. А отношението й към момиченцата...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм още до четвърти епизод, но пък затова - твърда фенка на този сериал..

Интересни персонажи, да..

Отсега започвам да си мисля, че на края мениджъра и нашия красавец ще се окажат и двамата влюбени в аджумата..

Ами тя си е симпатяга, можеш ли да не я харесаш?!

За малката сладурка - нямам думи.. Имам си набелязан още един от последните сериали с нейно участие, и заради актьора и актрисата също..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чаровен сериал.Това е един от онези стоплящи душата ти сериали.Chae Rim и Choi Si-won сякаш се състезаваха кой е по-чаровен.А малката сладурана беше бижуто на сериала.Choi Si-won успя да придаде индивидуалност на героя си и убедително да го изгради от "самовлюбен нарцис" до мъж поемащ отговорност за хората около него.Определено с тази роля показа,че има голям актьорски

потенциал и се надявам да успее да се реализира като такъв и в скоро време отново да го видим в други драми като главен персонаж.А Chae Rim за мен винаги е била и си остава една от най-талантливите актриси. Толкова естествена и обаятелна.Беше голямо удоволствие да ги наблюдавам.В началото сериала наистина започна малко клиширано,но докрая си имаше и своите точни попадения.

Като например момента когато малката държеше ръката на картонения Min-woo или когато той накара бившия съпруг на Юн Ке Хуа да и се извини и да и поиска прошка.

 

И искам да благодаря на всички,които се заеха с превода на сериала.Наистина си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така ли ми се стори или в последната серия всички театралничиха /преиграваха/?

Като цяло не беше лоша драмата, но в крайна сметка ме остави с чувство на конвейр в устата :)

 

П.С. Иначе малката, направо да я схрускаш! Много сладко детенце !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа две думи : изгледах го...снощи и ми стана зле :(

Защо претупаха краят? :mad2:

 

Къде и кога мога да видя поне част от мюзикълчето, или поне частта където "таткото" танцува и пее?

Толкова тренировки, толкова пот и накрая...нищо, нямаше и кадър с поразсъблеченото танцьорче?

Кой да попитам защо двамата не-толкова млади ;) , но влюбени, нямаха повечко любовни взаимодействия и целувки?

Видимо и на тях им се щеше.... :lol:

cr_sw_oml_w300.gif

Та сериалчето имаше потенциал, най-малкото, заради сладката трансформация на Мин-у, малките неща които правеше за бонбонената

си дъщеря и очарователната аджума, сериозните трудности, през които премина от идол-пикльо към мъж-татко-мечта..ах,ах..

Поне семейството се събра, което беше добро замазване на очите ми :P

 

Съжалявам, но очаквах наистина повече, след като преглътнах клишираното начало и се наслаждавах на интересната средна част...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално сериалчето не ми се вида нещо особено, но със всеки следващ епизод ми става все по- нтересно. ^^ Малкото детенце е толкова сладкооо :es::kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Децта са не по-малко добри артисти, от каките , батковците, лелките и т.н. с които играят

И тъй като вижгдам, че доста са чаровни и няма как да им се устои, бих искала да им спретнем една темичка, например;

"Малките чаровни артисти" в която да си ги сложим, да им се радваме и наслаждаваме,а също ще е и интересно, да проследим

развитието на яртистичния им талант..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зареждащ сериал, изгледах го на един дъх! :yes:

 

Определено много ми хареса целият каст и от него вече си имам нови любимци - малката сладурана и Choi Si Won. :rolleyes:

Още от Dal Ja's Spring съм си харесала чаровните Чае Рим и Ли Хюн Ву - безупречен дует. Тук дори са същите.

 

Музиката е прекрасна, а песента Motnatjiyo вече е любим хит. :)

 

Горещо препоръчвам сериала на всички, които обичат романтичните сериали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...