Jump to content

Recommended Posts

@Lost Cherry Добре дошла във форума. Забавлявай се и ще се радваме да споделяш своите коментари за това, което гледаш. :) 

KinnPorshe е един от многото тайлански сериали в жанра Boys Love (BL). И други страни пускат продукции в този жанр - Южна Корея, Япония, Тайван...., като всяка има различно "виждане" и цензура... , факт e, че този сериал е един от най-горещите. 

Не е ясно все още дали ще има втори сезон. До колкото знам, главната част от момчетата (главните герои и бодигардовете) в момента са на световно риалити шоу турне, което май е към своя край. По-горе има коментар, че ще има сериал за актьорите BibleBuild, за JeffBarcode и за MileApo (това са ВегасПийт, КимЧе и КинПорш). Актьора изиграл Пийт е в някакъв скандал сега, което може да възпрепятства излизането на каквото и да е свързано с него.... Ще чакаме и ще видим дали компанията продуцирала сериала ще подготви нещо друго за феновете. :)  

 

Off Topic

Иначе Азия е много богата на кино продукции в различни жанрове с мъже и жени :D - романтика, криминални, драма, исторически и др. ... В началната страница на форума са обособени раздели - Филми, Сериали, Музикална сцена и др. .. от различните азиатски страни - Китай, Тайван, Корея, Япония, Тайланд... Във всеки раздел има теми с имената на филм, сериал или актьор, певец. Специално за темите за филми и сериали: тези, които имат  bg_easternspirit  или  bg , пред името си, това означава, че този филм или сериал има български превод. Тези с bg_easterspirit са с превод направен от нашия екип преводачи, а тези само с bg са на колеги от други преводачески групи. Като се влезе в темата на някой филм или сериал, винаги в начало има описание, както и посочени линкове за свалене или гледане онлайн. 

Приятно гледане и ще се радвам ако успееш да усетиш от магията на Азия. :) 

 

И да използвам коментара си, за да постна линк към youtube с целия саундтрак към сериала (песни, инструментали...)

 

KinnPorsche The Series: Original Soundtrack

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, благодаря за милото и информативно посрещане. Ще се възползвам.

Гледам всичко. Зомбита, върколаци, вампири, романтика, нямам големи претенции.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе сега като го изгледах и доста сцени не видях,от клиповете, които съм гледала.Тук има доста от тях.А иначе сериала страшно ми хареса, благодаря за превода.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mariela82 Сериала е презаснет. Кадрите във видеото са от първото заснемане, за това не съществуват сега в сериала. Първата продуцентска компания решава , че няма да излъчи сериала. Може и снимките да са спрели до средата. За това друга компания (Be on Cloud) го купува и го заснема във вида, в който го гледахме ние. За това и го чакахме толкова време този сериал.... Сменен е изцяло актьорския състав без главните, променен е стайлинга на някои от героите. Забележи, че в клипчето, което си пуснала прическите им са различни. Брата на Порш е сменен със сегашния актьор, г-н Корн се изиграва от нов актьор, Макао май изобщо не е фигурирал в първото заснемане. Бодигардовете на Вегас първоначално са били костюмирани, в сегашния вид не са. :D В нета все още има постери и видеа от рекламирането на първоначалното пускане на сериала...  Та и това видео явно е от някакви изтекли кадри преди две години. Това знам аз, може и да греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...