Jump to content

Recommended Posts

Някой всъщност превежда ли го този сериал, стои си в настоящи поекти от преди да е започнал, а до колкото знам вече е свършил :huh:

Edited by aayman
  • Upvote 1

Като не ти се чака може да го гледаш с английски букви, както повечето направиха (аз включително). ^^ Има го ТУК!

getty_513189787_110007.jpg

Edited by mell_moonie
  • Like 2
  • Upvote 2

@aayman Преводът на сериала е отменен, затова е преместен в Замразени проекти. За момента не се предвижда превод.

• Sad 7

9 hours ago, Dradeva19 said:

Със или без превод ТОЗИ СЕРИАЛ Е УНИКАЛЕН!!! БЛАГОДАРСКО ТАКОВА :inlove:

Хубаво е да споделяте мнение за конкретен сериал, но когато става въпрос за субтитри... определено не стимулирате преводачите да правят усилие.

• Like 1
  • Upvote 2

Аз се надявам все пак да бъде преведен,жалко че е в замразени проекти.Много ми се иска да го гледам с бг субтитри.

• Upvote 2

Преди 3 часа, mariela82 написа:

Аз се надявам все пак да бъде преведен,жалко че е в замразени проекти.Много ми се иска да го гледам с бг субтитри.

+1, но все пак ще си го re-watch, нали? Особено ВегасПийт сцените, всеки ден ги гледам, няма омръзване. :inlove:

cats-kissing-in-love-louie-luna-6-1.jpg

Edited by mell_moonie
  • Like 2

Преди 11 часа, niran написа:

Хубаво е да споделяте мнение за конкретен сериал, но когато става въпрос за субтитри... определено не стимулирате преводачите да правят усилие.

Извинявам се!!! Не беше критика за субтитрите, а само мнение за сериала :) Преводачите сте си супер, ама ние сме едни мрънкащи и нетърпеливи такива :) Отново се извинявам :bow:

• Like 2
  • Upvote 1