Jump to content

Recommended Posts

Привет, @aayman. :) Mоже да погледнеш в раздел Субтитри - Настоящи и Предстоящи проекти, там са обявени проектите, по които се работи в момента и такива по които предстои да се работи. Ако дадения сериал/филм има обявена тема в тези раздели, значи ще има превод.

В конкретния случай: KinnPorsche (2022) е обявен за превод и има тема в предстоящи проекти:  Тук.

В предстоящи проекти може да следиш за прогреса му. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целувките са невероятно красиви. Неземни. Гледам и с всеки следващ еп се дивя все повече. Химия ли бе да го опишеш. Другата част от коментара ми е свързана с гледките отзад на красиви мъжки форми. Тези две неща ме разсейват от сюжета, който за момента е доста мъгляв. Очаквам много от лошковците. Не трябваше да го започвам епизод по епизод. Трябваше да изчакам, но не мога да се сдържа :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос - има ли нещо излязло от официалния саундтрак на сериала? Песента, която върви по време на началните и крайните надписи е убийствена, а нейната пиано версия също си я бива; та се чудех ще мога ли да си дръпна OST - а отнякъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, eowina написа:

Имам един въпрос - има ли нещо излязло от официалния саундтрак на сериала? Песента, която върви по време на началните и крайните надписи е убийствена, а нейната пиано версия също си я бива; та се чудех ще мога ли да си дръпна OST - а отнякъде?

Това май е началната песен :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не знам как ще издържа до финалния епизод. 1 епизод на седмица е много измъчващо. :( Досега изгледах 4, утре и 5-ти.

Прекалено много ми харесва, сюжета, актьорите, всичко!!

Влюбих се в Порше (Апо), харесва ми характера му (освен плейбоя в 1-ви еп :lol:)

 

Мисля, че прибързаха със сек**, но пак беше радост за очите, очакваме по-чувствени целувки по-нататък! :inlove: И разбира се-да не е пиян.

Off Topic

Сцената в басейна го очакваме в 7-ми или 8-ми епизод.

Мисля, че ще се разлагаме по пода, после не зная как ще се съберем. :lol2:

 

Тези 3 снимки показват чувствата ми за 4-тия епизод. :lol2:

 

lucas-funny.jpg20190425_124525.jpgmqdefault.jpg

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, mell_moonie написа:

Изобщо не знам как ще издържа до финалния епизод. 1 епизод на седмица е много измъчващо. :(

Прекалено много ми харесва, сюжета, актьорите, всичко!!

 

 

 

И аз така. Снощи едва дочаках руския превод на 5-ти епизод и после го гледах до 1.00ч., просто нямаше как да чакам до днес :28558:

Гледам един куп сериали текущо и от всички жанрове, но този си го чакам с най-голямо нетърпение. Страхотен е, ужасно зарибяващ и направо подлудяващ :wub:. 50 минути на седмица с тези герои наистина са твърде малко за пристрастените към сериала и единственото, което ми хрумна за да не се разделям с тях е поне да прочета новелата. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.05.2022 г. at 19:27, voileta написа:

Целувките са невероятно красиви. Неземни. Гледам и с всеки следващ еп се дивя все повече. Химия ли бе да го опишеш. Другата част от коментара ми е свързана с гледките отзад на красиви мъжки форми. Тези две неща ме разсейват от сюжета, който за момента е доста мъгляв. Очаквам много от лошковците. Не трябваше да го започвам епизод по епизод. Трябваше да изчакам, но не мога да се сдържа :blush:

Един месец след като почти го бях отписала, метнах 3 серии накуп и нещата гледам влизат в очаквани релси... поуспокоиха се нещата от към "глупосии" и има развитие...  станало е гледаемо... и даже почна да ме забавлява :)

Сюжета го виждам да се върти около кой е, защо и как се "вмъкна" в семейството и сърцата им Порше... толко им е еднообразно и скучно, че си намират занимание с новата "играчка".

 

  

На 7.05.2022 г. at 22:09, mell_moonie написа:

Мисля, че прибързаха със сек**, но пак беше радост за очите, очакваме по-чувствени целувки по-нататък! :inlove: И разбира се-да не е пиян.

  Покажи скритото съдържание

Сцената в басейна го очакваме в 7-ми или 8-ми епизод.

Мисля, че ще се разлагаме по пода, после не зная как ще се съберем. :lol2:

 

Моментите остават много ярки и за 2та и ще помогне да се смали разликата в статуса им, който на трезво им е пречка все още, въпреки че привличането го има вече, видимо при Кинн... така де ... ние ще изтърпим всякви такива сцени и в по-големи "дози" :tongue:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях се, плаках. Актьорите са мега издръжливи. Просто респект и поклон.

Off Topic
Off Topic

В тая задушна каросерия да снимаш часове наред. После в тая ледена вода. Да бъдеш прикачен към другия толкова време. 

Моля, някой да ми обясни, как се свалят тениска и риза, ако сте свързани един за друг с белезници :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, voileta написа:

 

  Скрий съдържанието
  Скрий съдържанието


Моля, някой да ми обясни, как се свалят тениска и риза, ако сте свързани един за друг с белезници :D

 

 

 

@voiletaЧак сега като прочетох коментара ти и се замислих и аз .....:lol2:

 

И още малко музика - все пак имаме и изпълнител сред героите :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.05.2022 г. at 20:03, vivivan написа:

 

@voiletaЧак сега като прочетох коментара ти и се замислих и аз .....:lol2:

 

И

 

Има начин особено с потник, но момчетата са го направили и повече от веднъж... нещо ми намирисва на 2ра баня и целувки на килограм ;) или нещо съм проспала ;)

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много плавно мелодията се смени, когато от игриви, станат романтични умилителчета. Същинско емоционално влакче с двамата главни. Us Nititorn Akkarachotsopon - толкова красота и класа. Рядко се прехласвам по прическа, визия или стайлинг, но тук харесвам всеки грим и нюанс. Отиват му. Прави ги свои. Усещам се, че гледам с отворена уста тези сцени :blush:

 

Tawan - Размишлявам следното:
 

Off Topic

Може би Кин е инсценирал смъртта му, за да започнат двамата начисто и поотделно. Бащата продължава да твърди, че любовта и бизнеса не вървят добре ръка за ръка. Ако пичът се върне, не мога да го извадя от подозрение, че е шпионин :ph34r:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това фенщината е голямо нещо - няма друг сериал, в който да съм чакала с такова нетърпение да се появи бившият :lol2:

Off Topic

Така де -  "бившият" много си го харесвам  :D

9b009b38afdec292.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, vivivan написа:

 

  Скрий съдържанието

Така де -  "бившият" много си го харесвам  :D

9b009b38afdec292.jpg

 

---------

Този е участвал гей и в Until we meet again, гледах клипчета от епизода и беше много крипи. :lol2: Как ще дочакам до 10-ти епизод не знам, инстаграм всеки ден ме спойлва. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mell_moonie точно от там го загледах - гаджето на братчеда/съсед на малкия :D Но станах фен на тази крива усмивка след сериала Voice in the rain :D :lol2:

 

А двамата главни тук - с 8 епизод диабет щях да хвана :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майчице, 10-ти еп ме остави без думи... Страх ме е вече от Вегас. :D

Off Topic

Гадно ми стана когато убиха Кен (Пърт) И горкия ми Пийт, какво мъчение го чака още. >-< Но като видях усмивката му и съм чела какви ли не статии, май болката му доставя удоволствие...донякъде. :lol2:

 

Най-ми хареса накрая в леглото, бяха to much cute. Надявам се сцената в басейна да е скоро. :inlove:

 

П.С Какво за мога... My Roommate is a Gumiho го обърнаха на ужаси хаха :lol2: Ппр Hotel Del Luna си е по-страшен. :д Каква ли друга кдрама ще гледат. :lol:

 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рандъм размисли. Нашите двама главни от толкова тармалачкане грам нямат време да се занимават с подмишници/не съм против/. Пийт

Off Topic

държан с дни овързан като скумрия, но пък

с гладко обезкосмени подмишници като на бебе. Гледах, асимилирах и се хилих като репичка. Трябва ли да си представям как Вегас му е правил кола маска :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.06.2022 г. at 23:30, voileta написа:

 

  Скрий съдържанието

 

с гладко обезкосмени подмишници като на бебе. Гледах, асимилирах и се хилих като репичка. Трябва ли да си представям как Вегас му е правил кола маска :icon_sunny:

 

Честно и аз гледах подмишниците му, изглеждат бая гладки. B) Вегас може да е ползвал бикче или крем. :lol2: И за брадата и мустака хаха. Па може той (Пийт) самия да е ходил на лазерно. 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, eowina said:

Някоя добра душа може ли да даде линк към новелата на английски, че тайландския ми го няма никакъв? :lol:

 

ето от тук   ,но не съм на 100% дали е цялата новела ,защото още не съм я приключила ,а тук и тук е спешъла за ВегасПийт 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...