Jump to content

Recommended Posts

FFnsNXVXMA0It4s?format=jpg&name=medium

Off Topic

FMbPXfKVIAIfiME?format=jpg&name=large

FM31LppWQAEGeJr?format=jpg&name=large

E99ieNMXEAEn1Xm?format=jpg&name=large

E98QYM6UYAUW1gY?format=jpg&name=900x900

 

KinnPorsche (รักโครตร้ายสุดท้ายโครตรัก) (21+)
Страна: Тайланд
Също така известен като: KinnPorsche The Series
По BL новелата на: Daemi – รักโครตร้ายสุดท้ายโครตรัก”
Година на излъчване: 2022 – ?– ? старт
Време на излъчване: 2021
Жанр: Екшън, Романс, Драма, BL
Канал: 
Епизоди: 14
Режисьор: Pongchaiphat Sethanand
Субтитри: Английски

 

Участват:
Mile Phakphum Romsaithong като Kinn
Apo Nattawin Wattanagitiphat като Porsche
Build Jakapan Puttha като Pete
Tong Thanayut Thakoonauttaya като Tankhun
Jeff Satur като Kim
Gameplay Garnpaphon Laolerkiat като  Porsch
Green Phongsathorn Padungktiwong като Time
Us Nititorn Akkarachotsopon като Tae

 

Резюме:

Вторият син на мафията, Кин Анакин, е нападнат от враг и е принуден да бяга, докато не среща Порш Питчая – млад студент, работещ като сервитьор в развлекателно заведение. Порш вижда сценката край заведението, но не й обръща особено внимание.

Но тогава… Кин му отправя предложение. Предлага да му плати, ако го избави от враговете му. Като национален шампион по джудо и с най-добра степен по бойни изкуства, Порш решава да се намеси и да помогне на Кин да избяга. Ставайки свидетел на поразителните бойни умения на Порш, Кин иска да го наеме за свой личен бодигард.

Порш обаче е против и отхвърля предложението му, ала Кин е готов да направи всичко, за да получи това, което иска. След като враговете на Кин и самият Кин започват да го тероризират, Порш няма друг избор, освен да се съгласи. Въпреки че не иска да бъде част от този опасен свят, защото се страхува, че единственият човек, когото обича – брат му Порше Питчая, би могъл да пострада. В крайна сметка, Порш приема абсурдните условия на Кин и се мести да живее с него.

Някои неща остават мистерия и Порш ще се сблъска с доста неочаквани събития. Нещо повече… Интимността му с Кин заражда бурни чувства в сърцето му, които започват да се превръщат в любов. Този път не се очертава лесен. Чакат го много проблеми и препятствия, появили се, за да подложат на изпитание любовта му...

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs:  :click:  :click: 

 

Онлайн с български субтитри :subs:  :click:  :click:  :click:  Телеграм

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлърът изглежда просто великолепно! Определено изглежда доста нетипично (и доста по-интересно) в сравнение със средностатистически БЛ сериал, а защо не и от средностатистически лакорн! Макар и само трейлър, актьорската игра за мен е отлична, харесва ми чувството за хумор и загатването на bdsm елемента ме хвана неподготвена. Очаквам с нетърпение да видя какво ще сътворят! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пише,че почва :) В Туитър феновете пишат,че са запазили само главния състав ,защото те смениха студиото предишното студио се отказало от излъчването на сериала.Ще видим дали ще се излъчи днес.

 

Това ще е шедьовър в бл драмите :wub:

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.08.2021 г. at 11:23, Snowpanda_MSS написа:

Днес пише,че почва :) В Туитър феновете пишат,че са запазили само главния състав ,защото те смениха студиото предишното студио се отказало от излъчването на сериала.Ще видим дали ще се излъчи днес.

 

Това ще е шедьовър в бл драмите :wub:

 

 

* Днес качили workshop с главните (целувки). Значи може да започне края на тази година или началото на 2022. Стискам палци!  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.10.2021 г. at 13:57, BartAllen написа:

Не знам защо ама някак очаквах да рекламират Порше, а не Мазерати :28558:

 

И аз си казах същото. :lol: Защо Мазерати вместо Порше, Поршетата ми харесват повече, ама кой ни пита хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешно ми стана като прочетох, че е 21+ хахаха :lol: Не че няма да се гледат от дечурлиги на по 12-17 години, ужас :lol:

 

Haha 21+

 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката доста нагнетява нещата. Кин е от стомана явно.

Off Topic

Него атаките го ловят само за около две секунди, лол. Знаех си, че бойните сцени и динамиката ще са добри. Разкош. Порш ме радва какъв е хаотичен в първи епизод. Абсолютно се ошашква и любопитства, както би правил всеки нормален човек. Обожавам тази му страна. Боят по между главните герои беше за сработване. Съизмерване. Там седях широко нахилена. Харесах много препратката с шаха. Бащата заложи царицата последна и каза, че най-сетне всичко е по местата си.

Има усет бащицата :yes:

 

ПП. Редактирах, за да сложа в спойлер. Приятно гледане на всички желая. Дълго чакахме и дочакахме:icon_sunny:

Редактирано от voileta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия ми хареса, втора още повече. Голямо забавление е с този Порш, ни се води-ни се кара, такъв палавник, твори беля след беля. Цяла серия съм се смяла с глас. Големия брат на Кин пълна откачалка, но пък идеята му да направи от Порш русалка вместо рибите беше блестяща :282: Кин -Порш първа тръпка премина докато мереха костюма, чакаме да се разгори пожара :wub:

Редактирано от desini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, desini написа:

Първа серия ми хареса, втора още повече. Голямо забавление е с този Порш, ни се води-ни се кара, такъв палавник, твори беля след беля. Цяла серия съм се смяла с глас. Големия брат на Кин пълна откачалка, но пък идеята му да направи от Порш русалка вместо рибите беше блестяща :282: Кин -Порш първа тръпка премина докато мереха костюма, чакаме да се разгори пожара :wub:

Аз докат чакам "пожара", ще прогоря компа от превъртане... много са ми "глупосиите" на куп... едвам я изгледах 2ра серия... ще чакам да се понатрупат сериите ... или някое читаво клипче от талантливи фенове ще ме компенсира накрая... който не е ходил в казармата е ся е момента да види кво е много мъжове на куп в тайландски БЛ вариант 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не, на мен напротив ми е много интересен и забавен до момента сериала. Най-после нещо различно от купищата еднотипни ученическо-студентски бозави бл сериалчета. С 2-3 изключения всички са един калъп. Тук може да има някакви измишльотини около мафиотските истории, ама хич не ми пречи. Гледам си серията с кеф и не ми се иска да свършва, даже ми идва да си я пусна отново :28558:. И това е само след 2 серии, ако продължат така и стане още по-интересно като стигнем 20+ може да се превърне и в един от любимите ми сериали в жанра. Освен сюжета ми харесва и начина на заснемане, по-тъмните и естествени цветове, интериор и екстериор, всичко, личи си, че са вложени пари в сериала. Страхотен е образа на големия брат на Кин, с тази негова налудничавост, аутфитите и блестящото изпълнение на актьора, познат ни от "Тарн и Тайп".  Чакам си с нетърпение следващата серия, лошото е, че ще се чака 2 седмици заради тайландската нова година, пфу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, aayman написа:

Някой знае ли, дали този сериал ще бъде преведен, и ако да кога ?

 

Когато-тогава. Като искаш, ще чакаш. А ако не ти се чака, има английски субс. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нямам проблем да чакам, но не бях сигурен дали ще се преввежда, не  че ми е голям проблем да го гледам с английски суб. но предпочитам български B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...