Jump to content

Recommended Posts

преди 25 минути, Кева написа:

Нещо не е наред с видеото на 22 и 23 епизод във вибокса :ph34r:.

 

При мен тръгват нормално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bealonenomore написа:

 

При мен тръгват нормално...

Тръгват, ама към 14-та минута спират съвсем, там, когато е в болницата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mrnkaloto написа:

Тръгват, ама към 14-та минута спират съвсем, там, когато е в болницата

 

Права си, така е – за 22. Но 23 си зарежда и си върви докрай, поне при мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях проблема с 22 епизод, ще го кача отново. Може да гледате епизодите и на този канал: Тук. Линка е само за 22, но има и останалите качени епизоди. Странно защо се е получило така при положение, че клипа е един и същ.;)

П.С. Както може да се очаква взех, че изтрих клипа, дето си нямаше проблеми.:D Качени са повторно и на двете места. При бърза проверка с прескачане до края и на двете места видеата работят засега.

@Кева, благодаря за сигнала, ако забележиш още някъде проблем пиши отново.:yes:

Още един послепис, при мен също не забелязах проблем с 23. Кева, моля те, провери отново и ако още има проблем при теб, ще мисля какво да направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша от таблета и може да не стане много ясно накрая :D. 23 съвсем в началото изчезва , ако я превъртиш от третата минута върви но на всеки три , четири секунди забива и картината замръзва между 13 секунди и минута и малко - засичах ги :blush:. 11 или 12 забиваше , ама далеч по - поносимо. 22 се губи от 20 минута :D. Тоя захарен памук го изгледах вече , но си го повтарям с превод, че чак и не ме свърта :D. Сега ще ги пробвам пак сериите . Благодаря момичета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен 23 се чупи ( появяват се снежинки ) , на 25 секунда. Ако се превърти малко , тръгва , но с бруталното забиване :D. 22 е пушка вече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Кева написа:

Пиша от таблета и може да не стане много ясно накрая :D. 23 съвсем в началото изчезва , ако я превъртиш от третата минута върви но на всеки три , четири секунди забива и картината замръзва между 13 секунди и минута и малко - засичах ги :blush:. 11 или 12 забиваше , ама далеч по - поносимо. 22 се губи от 20 минута :D. Тоя захарен памук го изгледах вече , но си го повтарям с превод, че чак и не ме свърта :D. Сега ще ги пробвам пак сериите . Благодаря момичета.

Изгледах първите 15 минути на 23, при мен не спира. Смея да предположа, че има връзка с устройството или мрежата. От таблет не съм гледала, но понякога ги проверявам на телефона. Имала съм такива случаи, както описваш, но не мога да твърдя коя е причината. Като започне да ми прави такива номера, поверявам сигнала на мрежата, уж е добре, а продължава да насича. Докато в същото време на лаптопа няма проблем. Все пак да вметна, че и телефона ми е стар модел, наистина не знам. Следя коментарите и отново благодаря.;)

преди 4 минути, Кева написа:

При мен 23 се чупи ( появяват се снежинки ) , на 25 секунда. Ако се превърти малко , тръгва , но с бруталното забиване :D. 22 е пушка вече :D

Ще го сменя за всеки случай. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може само при мен да е така , но пък е само на тази серия :). Ако друг не се оплаче , значи грешката е в моя телевизор и не си заслужава да я подменяш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизоди 34-36: Тук

Стигнахме финала! Благодаря на всички търпеливчета, изчакали приключването на българският превод. И не по-малко на тези, които вече са го гледали, но го правят пак и с българските буквички. Сериалчето си заслужава, така че приятни мигове и на всички, които тепърва смятат да му метнат едно оче.

@skofiild@sweeneytodd@Racheto :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...