Jump to content

Marriage Lyrics and Divorce Music Season 1 (2021)


Recommended Posts

ErA87WjVQAEY3K_?format=jpg&name=900x900

 

Marriage Lyrics and Divorce Music Season 1 (결혼작사 이혼작곡)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Gyeolhonjaksa Yihonjakkog
Период на излъчване: 23 януари 2021 – 14 март 2021
Време на излъчване: Събота - Неделя 21:00
Жанр: Романс
Канал: CSTV
Епизоди: 16
Режисьор: Yoo Jung Joon, Lee Seung Hoon (Cinderella Man)
Сценарист: Im Sung Han (Apgujeong Midnight Sun, New Tales of the Gisaeng, Love In Heaven и др.)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Lee Ga Ryung като Bu Hye Ryung
Sung Hoon като Pan Sa Hyun
Park Joo Mi като Sa Pi Young
Lee Tae Kon като Shin Yoo Shin
Jeon Soo Kyung като Lee Shi Eun
Jeon No Min като Park Hae Ryun
Lee Min Young като Song Won
Song Ji In като Ah Mi
Im Hye Young като Nam Ga Bin

 

Резюме: Историите на три очарователни героини – Пу Хье Рьонг (Lee Ga Ryung), Са Пи Йонг (Park Joo Mi) и И Ши Ън (Jeon Soo Kyung) през 30-те, 40-те и 50-те им години, които се сблъскват с непредсказуеми премеждия. Това е история и за проблемите на семейните двойки, опитващи се да намерят истинската любов…

 

 

Линк към Сезон 2 :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, какви луни и звезди в брака, хеле пък по корейски.:D

 

Някой, ако гледа, ония там тричките, дето се събраха от опашката,

Off Topic

да не вземат да се окажат любовниците? И "мамата" на докторчето много напориста.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухльо, мухльо на квадрат и мухльо на куб. Макар, медалът винаги да има две страни, което не подлежи на съмнение и светци и светици няма, като страничен наблюдател, нямащ право да вини и съди в дадените случаи и въобще, на тоя етап( до шести епизод), мога да кажа само- това е отвратително за гледане. Повдига ми се, но пък браво на актьорите.

Не знам още колко ще следя, но може би, любопитството ми да видя какво толкова притежават в себе си прелюбодейките, да надделее над гаденето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силен седми епизод, базирайки се на реакцията на децата на мега мухльото професор и айляшки осми. Намесиха и вече проверената максима- "всяка жаба да си знае гьола", от неспазването на която са и проблемите в професорското семейство. Като добавим и "какво ще кажат хората" в другите две семейства, веселбата е пълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът ми харесва. Много силни диалози, много сериозни теми. Как само се оправдаваше бащата, че всички така правели! Че нищо особено не е сторил, а те така го карали да страда! Наистина много добро противопоставяне на различните гледни точки - всеки герой си има своя истина и искрено вярва, че е прав. Започвам да си мисля и дали тези тричките изобщо имат някаква връзка с драмите на главните герои. Голяма загадка ми е и този тонрежисьор - имам нещо наум, да видим дали ще изляза права. Засега и трите семейства вървят към един и същ финал, интересно дали краят ще е поучителен или реалистичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.02.2021 г. at 20:12, anirtimid написа:

Сериалът ми харесва. Много силни диалози, много сериозни теми. Как само се оправдаваше бащата, че всички така правели! Че нищо особено не е сторил, а те така го карали да страда! Наистина много добро противопоставяне на различните гледни точки - всеки герой си има своя истина и искрено вярва, че е прав. Започвам да си мисля и дали тези тричките изобщо имат някаква връзка с драмите на главните герои. Голяма загадка ми е и този тонрежисьор - имам нещо наум, да видим дали ще изляза права. Засега и трите семейства вървят към един и същ финал, интересно дали краят ще е поучителен или реалистичен.

 

 Мисля, че ще имат. Показват ни ги, какво представляват първо. Те са свободни, млади, красиви, независими(зависими), скучаещи, що пък да не забършат и се позабавляват с  някой  интересен мъж, мислещ с долната си глава, пък бил той и женен.

Тази седмица може и да ни открехнат за какво се борят.  Минахме средата все пак, няма само да висят по кафенета и кръчми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой за компания да хейтим прелюбодейките;). Тая на доктора лепката, е направо безскруполно нахална и нагла. То от камък мъж да беше, щеше да го разтопи.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Няма ли някой за компания да хейтим прелюбодейките;). Тая на доктора лепката, е направо безскруполно нахална и нагла. То от камък мъж да беше, щеше да го разтопи.:D

Даже не съм го почвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, dido100 написа:

Даже не съм го почвал.

 

Преди 1 час, bond написа:

 С това вече ще ме накараш да проверя за какво иде реч.

 

Почвайте, какво се помайвате, че сама си говоря тук. Оставете Винченцо на спокойствие да си яде пастата.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Lawandula написа:

 

 

Почвайте, какво се помайвате, че сама си говоря тук. Оставете Винченцо на спокойствие да си яде пастата.:D

Нещо не ме влече тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появиха се историите и на трите любовници. Не знам кой е по-виновен - и тримата мъже ми се струваха повече от готови за изневяра още в самото начало. Докторът ако не се надяваше да се уреди с мацката, защо лъжеше жена си още отначало, че е със свой приятел? И тримата мъже усещаха накъде вървят нещата, някои дори правеха всичко възможно да са с жената, която ги е заинтересувала. Нека си признаем - те не са малки деца, знаеха какво става и можеха да го избегнат, прекъсвайки контактите с тези жени. Всяка от тях(само с третата още не са дали как ще се развият нещата), си имаше своите причини да бъде със съответния мъж. За себе си те са прави. Не дължат нищо на никого.

Иначе казано - за танц трябват двама.

Страшно интересен образ ми е мащехата - тя как ще реагира като разбере за любовницата. Очаквам гневът й да е по-страшен от този на съпругата. Ами родителите на адвоката - невероятна двойка. Да живееш цял живот с човек, който те унижава през цялото време! Доста интересен сериал - представителна извадка на различните отношения между хората. Понякога малко повече се обясняват, но сценаристите явно така разбират задълбочаването и плътността на характерите. Следя го с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да има втори сезон, трябваше поне първи да завършат. Ретроспекцията не се получи добре или аз съм тъпа -

Off Topic

кога точно забременя на малкия любовницата, а пък кога точно жена му получи кръвоизлив във историята им. Психиатъра си е майстор на отношенията между хората, но само защо се върна майка и ли връзката прекъсна или ..., а да не си говорим за професора, класика в жанра - жена му го издържа докато се запрофесори /изучи/ и после, кръст на деца жена и как в крайна сметка се уредиха нещата... въобще между двойките.

Не напълно съм объркана или съм адски тъпа, че не схванах - за първи път ми се случва за деветте години, от когато гледам корейски драми. 

 

Редактирано от bealonenomore
Спойлер!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12 юни започва втори сезон. Освен на сватби, намирисва и на отмъщение. Любовниците да му мислят.:28558:

 А ние, може пък и да получим отговорите на въпросчетата. На руски тук.

 

Трейлъри 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...