Jump to content

She Would Never Know (2021)


Recommended Posts

Изключително ми е неприятна главна актрисата, а с този партньор просто беше посмешище. Втората двойка бяха много сладки и превъртях филма само за да ги изгледам тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално сериала можеха да го съберат в 10 еп. , според мен беше излишно разтегнат,всъщност започна да става интересно след 10ти епизод и да има някакво развитие. 

Ровон ми хареса, приятна изненада като се има впредив, че изобщо не съм запозната с кариерата му като айдъл общо взето за първи път го виждам и ми хареса.Определено седеше много добре,а актрисата ми беше леко досадна и малко дървена. 
Романтично, сладникаво и леко сериалче за отбиване на време ! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към клуба на харесалите сериала. Догледах го след голяма пауза, тъй като бях доста заета и не ми оставаше никакво свободно време, но щом не съм го дропнала напълно след такъв интервал, значи е нещо приятно по мой критерий, а повярвайте ми, зарязаните насред пътя не са никак малко. Главният е голям сладур, но ако трябва да съм честна, тази негова сляпа отдаденост в началото малко ме дразнеше. А на пръв поглед главната си е откровено неприятна като излъчване, но някак се завъртат нещата и историята те повлича. Гледа се леко, малко са местата, на които съм прехвърляла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноого тегав ми дойде този сериал. До 8 серия чаках нещо да се случи и го зарязах. Главната- голямо дърво.

Не мога да я чакам повече да се отвори за този грижовен, красив, висоок и т.н. мъж.

Той пък един послушен... А бе, не е моя сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът в никакъв случай не е романтично-сладникав и за отбиване на време. Даже напротив - един от малкото адекватно- романтични, корейски сериали, които съм гледала. Това е сериал за истинските взаимоотношения, не само между двойките, а и между хората - приятелите, семейството.....

Чак ми е трудно да го коментирам...Единственото, нереално нещо в сериала е личностната характеристика на главния младеж. Такива перфектни мъже не съществуват!

Един от малкото сериали, в които за мен, всички участници бяха в главни роли. Всеки един от персонажите показа, че заслужава пълноценен живот, според неговите разбирания за това, а те бяха много разноцветни. 

Главната актриса си я познавам и съм й фенка, но тук не показа нищо по-различно от това, което съм виждала. За това пък главния младеж го виждам за първи път и смея на кажа, че е голямо сладурче. Образът, който изигра пък така ми легна на сърцето, че започнах да си мечтая за такъв спътник в живота. Друг запомнящ се образ, който ме жегна беше този на майката на главната. На моменти дразнещ, но някак си и моя живот стана по-хубав, след като тя се оттърси от миналото и започна да живее за себе си, да обича себе си!

Хареса ми атмосферата, в която се развиваше действието в сериала. Винаги ми харесва, когато ни показват и сцени от дадена работна сфера. Интересно ми е и любопитно. 

Реално сериалът можеше да е по-малко епизоди, но и така не е досаден. 

Хареса ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...