Jump to content

She Would Never Know (2021)


Recommended Posts

Кога успя? Аз съм на трети. Мен ме изумява 

 

Off Topic

жененето по задължение, криворазбран дълг или от съжаление. И не само жененето, де.

 

И тоя навик на главния да се изцепва пред хората, нищо че са неща, дето уж само те си ги знаят, ме вбесява. Иначе грижовен, чак сестра си въвлече, малко ми е too much.

 

Харесва ми къщата му, както и местоработата им, въпреки че не обичам open space офиси. Бих отишла да работя в парфюмния им дипартмънт :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо сбъркано в азиатците. Не вярвам всичко да е като по сериалите, но щом го показват, значи е доста често срещано явление. Толкова паразити 

Spoiler

се прикрепят към богатите, а после се оплакват. Той сам се натресе, а богатият му съученик се държа достойно. Накрая: вижте ме колко съм нещастен. Не си нещастен, жалък си.

 

Аз също не обичам отворени офиси, човек не може едно шоколадче да си изяде без да го видят всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема значение, ние не сме у масовката и като една пътеводна светлина ще просветлим света за тоз сериал, който кьорав кореец не е гледал :28558:

 

То и "Борат" туй-онуй, ама Мария за Оскар я номинираха :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм стигнала до готвача.

 

Сценката в училището не ме шокира. Все едно

Off Topic

фирмите, дето ти спонсорират обучението, а ти после се задължаваш да работиш за тях. Че даже и без елемент на приятелство. Много повече ме вбесява, когато децата трябва да плащат за кретенизма на родителите си.

Обаче пари срещу брак... бляк!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Този готвач ми е нещо съмнителен. 

  Скрий съдържанието

Тя правилно ли си мисли, че я харесва или е каквото аз си мисля?

 

 

Ние като видни BL любители веднага забелязваме разни неща, пък да видим дали сме познали. Аз съм до 5 епизод, че си чакам българския превод, но е ясно, че готвача не харесва нея. Мисля, че има нещо с мъжа й, защото се видя той как няма никакво желание да го сватосва и му беше неприятна темата. Сега въпроса е дали ще бъдат достатъчно смели корейците да покажат това, което предполагаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на единадесети. Още никой с никого нищо не е направил. Сигурно развръзката е по-нататък.

 

 

 

40 minutes ago, seal_reinforce said:

Сценката в училището не ме шокира. Все едно

  Hide contents

фирмите, дето ти спонсорират обучението, а ти после се задължаваш да работиш за тях. Че даже и без елемент на приятелство. Много повече ме вбесява, когато децата трябва да плащат за кретенизма на родителите си.

Обаче пари срещу брак... бляк!

 

Не е въпросът да си отработиш парите с договор за сума години. Тук става дума за друго. 

Spoiler

Той се съгласи да слугува на семейството до гроб. Че и за лудичката му сестра ще се жени. 

Както и да е, да видим до къде ще я докара. Ще има драми накрая май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама на мен ми прозвуча просто като вик на отчаян тийнейджър. А и другият каза, че няма нужда, достатъчно е да са приятели. Явно по-късно нещата вече не стоят баш така. Затова е най-добре да не зависиш ни от мъж, ни от жена, ни от банка. Свободата, Санчо... :D

 

Off Topic

Ама супер нагъл беее! Кат се жениш, жени се, ко се натискаш на два стана да тъчеш? Ай да й признае, като е толкоз ербап. Ма най-големият смях е, че оназ я взимал, за да не си посегне. Че тя, като разбере за любовницата, в кататоничен ступор ще изпадне ве :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен малкият ме дразни, кат земе да се лендзи. Представяш ли си да си турнеш лента с ушички и жена ти да те маже с кремче :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неопитен как да е, ама много непрофесионално взе да подхожда, сбиха се кат Дечо и Жечо на селския мегдан.

 

Off Topic

Изоставеният вече не знам дали ме отвращава или го съжалявам. Между другото, вярно е това, че ако го беше чула от него, вероятно нямаше да има сили да го зареже. Щеше да я прикотка и да й замаже очите мизерникът :mad:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си перманентно влюбен. И все в различна :D

 

На мен главната ми харесва, а съквартирантката й - още повече. Можела да пие от сутринта. От мойта порода е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми  беше доста интригуващо да го гледам. Доста аспекти на заблудите, в които сами се вкарваме разказва. И беше някак по - реалистичен от стандарта в жанра. Само това, че минаха едни едва ли не 6-7 години насам натам - това точно не го разбирам как може да се случи в живота. Но явно работят толкова много и явно толкова трудно изграждат отношения , че знам ли може и да е и то правдиво . Като цяло, е малко странен, но ми беше интересен . Най-интересно ми е, че всички тези сериали разказват за някаква дълга стабилна неотменима любов,  често едностранна ...  с тотална липса на страст , не знам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.03.2021 г. at 6:56, bond написа:

Тя е силна жена. 

  Скрий съдържанието

Щеше да се справи.

Аз не харасвам актрисата, но ми допада образът, който играе.

 

Появи се и в игралният A Year-End Medley, който е като римейк на много новогодишни американски филми, както и на "Петзвезден романс“ с J. Lo, както има една скромна и самоиронична реплика в него от Won Jin-A - тя била най-секси прислужницата в хотела.

 

Off Topic

Иначе в този сериал постоянно си мислех че главният герой по-скоро търси майка да се грижи за него, а не жена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло е хубав романтичен сериал. Любовното развитие си е пълно корейско клише. Сериала е добре до момента на изтъпяване.

Off Topic

Почти всеки корейски сериал има момент на изтъпяване( ненужна раздяла за различен период от време). Тук от нищо проблем направиха голяма трагедия. Нищо проблема беше заминаването в Европа??? Ами то веднага се вижда слона в стаята. Първо: Толкова ли беше трудно и двамата да влязат в екипа за Европа? Едва ли щяха да им откажат ако поискаха. Второ: Директора на фирмата беше гадже на сестра му?  Само трябваше да помоли "зет" си и да се окаже в екипа за Европа.  Тоест и двамата да заминат за 5 години в Европа, това вече е друго нещо. Ама явно двамата главни герои бяха безмозъчни идиоти и не им хрумна това очевадно решение(да заминат заедно).  И любовта им явно беше толкова, раздялата в Европа пък беше голяма недомислица(тя закъсня на работа, прибра се, завари го заспал и реши да се разделят??). Тя издържа 2 години без него докато имаха връзка, но издържа само 1 година след като се разделиха? Ами разделиха се , хубаво, да си беше изкарала поне 5-те години в Европа, къде остана желанието и устрема и? Не и беше мъчно за него като замина за Европа, а като се разделиха изведнъж и домъчня? Логика. Но заради края ще им простя недомислиците. Иначе двамата главни си имаха химия, и добре играеха. Главната не беше кой знае какво, с тия широки дрехи по добре да не излиза където духа вятър, щото после трудно ще я намерят.  Жалко ми стана за малката сестра на главния заради нейният развод.  Голямата сестра имаше добър романс, с мъж който дори пусна спряна серия червила отново в производство. Това може да разтопи сърцето на всяка жена.  Имаше комични моменти. 

Препоръчвам за гледане, хареса ми историята в по голямата си част. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...