Jump to content

Recommended Posts

0DmC3Tn.png

 

1000 Stars / A Tale of Thousand Stars (นิทานพันดาว)
Приказка за хиляди звезди

Страна: Тайланд
Също така известен като: Ni-than Phan Dao
По BL новелата на: Bacteria – „นิทานพันดาว“
Година на излъчване: 2021 – Януари – 29 старт
Време на излъчване: Петък
Жанр: Драма, Романс, BL
Канал: GMM One
Епизоди: 10
Режисьор: Backaof Noppharnach Chaiwimol
Субтитри: Английски

 

Участват:
Pirapat Watthanasetsiri (Earth) като Phupha
Sahaphap Wongratch (Mix) като Tian
Sarunchana Apisamaimongkol (Aye) като Torfun
Nawat Phumphotingam (White)
Krittanai Arsalprakit (Nammon)
Thanawat Rattanakitpaisarn (Khaotung)

 

Резюме: Учителка, работеща като доброволец, загива при трагичен инцидент. Сърцето и бива трансплантирано на момче на име Тиан. Чрез поредица от дневници, Тиан научава за живота и; нейните тайни и интереси. Включително и за обещанието, дали си с офицер Фуфа, да преброят хилядите звезди, греещи над тях. В последствие, Тиан решава да тръгне по нейните стъпки и да изпълни мечтата и. Тиан също започва като учител – доброволец и опитва да се сприятели с Фуфа. Само че той е привидно студен. Малко по малко, двамата се сближават, а сърцето на Тиан започва да бие бързо всеки път, в който офицерът е край него. Ще могат ли Тиан и офицерът да изпълнят обещанието за хилядите звезди в тази опасна местност, по време на война?

 

 

 

:essub:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от felicyti
добавени линкове за онлайн с бг суб
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koй знае защо нямах големи очаквания към този сериал, но ме изненада супер приятно. Първа серия е много качесвено заснета, увлекателна, действието се разви бързо и играта на актьорите беше на ниво. Има химия и тръпка още от първите съвместни сцени с главните. Не ми се искаше да свършва. С нетърпение очаквам следващите, където явно ще се наслаждаваме на селска романтика и красива природа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влюбена съм в режисьор Backaof още от момента, в който изгледах Dark Blue Kiss, в последствие и другите му продукции (Our skyy, He's Coming to Me, Still2gether). Тук, не само, че не че разочарова, но и ми хареса повече, отколкото очаквах. Начинът на заснемане много ми напомня на корейски сериал от 2016-2017г., не знам дали наистина методите имат нещо общо. Смея да кажа, че Мix се нарежда в личните ми Топ 7 на най-добрите актьори, който съм виждала в BL сериал, макар това да е първата му работа като такъв, и да има само един епизод. Earth ми е страшно сладък, както и останалите познати лица от каста като Aye, White, Khaotung, Drake. Както каза режисьор Бекоф - време е Earth да се докаже и затвърди като актьор!

Нещо абсолютно незначително - обожавам акцента в декора на стаята на Тиан - лампичката с буквите, които изписваха Bad Buddy - предстоящия бл сериал на режисьора. Подобни закачки винаги са ми харесвали, смятам, че показват внимание към детайлите. 

Специалният епизод за „зад кулисите“ много ме впечатли, беше интересно да видя как се е създал сериала.

Нямам търпение да видя какво ще се случи оттук нататък, наистина се надявам да ми хареса повече от всички продукции на Backaof!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам текущо сериала и съм очарована от представянето на актьорите, историята и мястото, на което се развива действието.

Надявам се да бъде преведен.

Редактирано от Vduhnovenie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vduhnovenie, работи се по сериалчето. Можеш да следиш прогреса му в темичката ни в настоящи проекти :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/27/2021 at 3:27 PM, niran said:

 

Благодарности за отзивите

 

Много са ми сладкиии!

Как само се гледат докато уж трябва да говорят на нас зрителите :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Много хубав сериал - качествено заснет, с добра игра, много красива природа, поучителен, истински, трогателен, докосващ, никаква пошлост или вулгарност, много човешки. И драматичен, и забавен и романтичен. Прекрасен финал. Много съм доволна, беше удоволствие да му се насладя от първата до последната секунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...