Jump to content

Recommended Posts

Тя си го изпроси обаче,

Spoiler

като предложи Мей да живеела с тях, уж да се сближи със Сичон. :lol2: Той какви физиономии й хвърли като му я натресе, опасен е БигМ. :D

Остава и актрисата да се пренесе там и направо Сичон ще трябва да ги строява всички на лозето да бачкат, да има мир. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелята на главния обра точките в 7 еп. - жената си иска внуци и забърка "витаминозни" чайчета на главните :28558:

Но онова същество - приятелката на главния... Мек - оказва се много проклета..... @Чингулинкаи е 2 в 1 :lol2:

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Чингулинка написа:

Как? 

  Скрий съдържанието

хермафродит ли я изкараха?

 

Нееее....:28558: (да вметна, че и такъв филм гледах- тайвански - особен беше, ама си го изгледах :D)

Както се изрази асистента на актрисата - "много добре е направенА"

Off Topic

на него си му идва отвътре и веднага го/я разпозна, че са сродни души  :28558: Та - явно е играл ножът върху тялото на дружката на главната - Мек :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам как го докарват женския глас, голяма е разликата. :o Явно Режисьорът е вътре в нещата, след като ни сервира такива неща. :lol2:

 

На мен Кун Мей взе да ми прилича на лошкото от Терминатор 2. Очаквам да започне да се трансформира в най-скоро време. :D

Поразчупиха клишето, с това че Сичон не се върза на глупостите на актрисата, но с тези преследвания в горите, аман. :lol: 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jiraЩом си видяла горите, значи си минала и прицедурите в банята..... Същия атрибут го имаше и в сериала The Fallen leaf (видях го на трейлъра, а самия сериал дори не съм и поглеждала :lol2:) ..... и хич не искам да се замислям за какво е :28558: 

Следващата седмица чакаме други процедури в банята.... ама с двамата главни - + 20 ги дават, ако искаш ще ти пусна спойлер :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е рядко смислен тайландски лакорн. С удоволствие и наслада гледам всяка серия. Като кутия с шоколадови бонбони с ликьор - красиво, сладко и опияняващо. Главният е ново лице за мен и вече съм му фен. С нетърпение очаквам да излязат всички серии с превод и да го изгледам още 1-2  пъти наведнъж. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Рали написа:

Здравейте, някой може ли да даде линк за теглене на лакрона с английски субтитри. Благодаря ви!

 За момента май го няма никъде за сваляне  -  то и онлайн с английски субтитри е само в сайта на преводачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лакрона много ми хареса! Беше ми домъчняло за старите времена и ето, че намерих нещо, което превъртах само на епизодите, които нямат никакви субтитри. Успех да намеря до 16. Лакорона го свързвам с Defendant of Love и Paradise Diversion. Добрите, стари времена! В последно време нищо не ми грабва окото, но този сериал успя да ме хване. :) Няма да коментирам изтърканият сюжет, но актьорите, играта, сюжета много ми липсваха в последно време. Относно самият сериал няма сега да коментирам. Искам да изгледам финала и тогава. Но съм сигурна, че ако се намери с английски субтитри ще се обяви за превод веднага! :) Завърших си дългият сериал и все още нямам любим за превод, но ето, че ако се намери от къде да се изтегли с английски буквички.... вече имам отново настоящ проект. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще ми е да се разделя с лозята и зеленината на този лакорн! Голяма красота. Чаках го толкова дълго и съм доволна от изгледаното като изключим традиционните побоища.

Поредно отлично изпълнение на БигМ, този човек се раздава винаги и няма как да ме разочарова в каквото и да го гледам, ако ще и да е най-абсурдният сюжет като Лебедовото крило. Доколкото разбрах, песента, която той изпълнява към сериала, е по негов текст. Радвам се, че вече има нови фенове.

Останалите от каста също бяха на ниво, но искам да отлича Кун Мей, която имаше нелеката задача с нейния персонаж. Имаха силни сцени със Сичон и Ингчан. Актрисата също се представи добре.

Саундтракът беше подбран изключително добре, ще си слушам песничките дълго време.

 

Следващият лакорн на БигМ е с напълно нова актриса, която ще видим в лакорна на Пайчето с Weir. 

 

:wub: 

 

 

 

ПП. Смятам тези дни да звънна на БигМ, че имам една земя за прекопаване, ми много е секси с мотиката, той ще копа, аз ще си мечтая за чудеса из лозята. :lol2:

 

FPqwHGnaIAAUCnA?format=jpg&name=large

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...