Jump to content

Recommended Posts

 

1Zql5_3f.jpg

The Defendant's Bride (2022) เจ้าสาวจำเลย

Spoiler

rXbzZ_3f.jpg

 

FMPoWznakAI4CR1?format=jpg&name=large

 

EvshccnU8AEvQQ1?format=jpg&name=large

 

0QbRY_3f.jpg

 

w7Kzk_3f.jpg

 

Z23dL_3f.jpg

 

QyNlg_3f.jpg

 

Eomh6_RUwAIJtwE?format=jpg&name=medium

 

xxmxr_4f.jpg

 

4x4jd_3f.jpg

Страна: Тайланд

Известен още като: Jao Sao Jum Loey 

Жанр: Драма

Епизоди: 17

Период на излъчване: 16 Февруари, 2022 - 13 Април, 2022

Време на излъчване: Сряда и Четвъртък

Продължителност: 1 час и 35 минути

Канал: Канал 7

Компания: Media Scene

 

 

В ролите:

BigM Krittarit като Сишон

Hana Lewis като Ингчан

 

 

Резюме:

Казват, че бракът обикновено започва с любов. Но за Ингчан бракът започва с обида. Когато семейството на Ингчан се опитва да я подмами да се омъжи за доста по-стар мъж от нея, за да изплати дълга им, Ингчан решава да избяга. Тя среща младия собственик на лозе Сишон, който й помага да избяга. Той обаче не е толкова мил, колкото изглежда на пръв поглед. За да изплати дълга на семейството си и за да я защитава, Сишон иска тя да се омъжи за него и да му роди дете. Продължителността на това споразумение е само една година, но цената е солидна и за двете страни. Дилемата е голяма. Но Ингчан никога не е била жена, която може да бъде използвана, особено от опасни хора като Сишон.

 

 

 

Тийзъри:

 

 

Spoiler
 

 

 

 

OST:

 

 

Spoiler

 

 

 
Линкове за гледане:

Онлайн с английски субтитри: тук

Онлайн с руски субтитри: тук

Онлайн с руски субтитри: тук

 

 

Леко изтъркан сюжет, но очаквам игра от БигМ, пък и тези постери... Хана Люис не съм я гледала в нищо друго, така че ще видим. 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая стартира този сериал! Добро начало, много красота и зеленина, да видим как ще върви. :icon_sunny: 

 

FLugI1LaIAgR6DS?format=jpg&name=large                   FLsXliQUUAM0u-M?format=jpg&name=large

 

:D

Spoiler

FLDO9wcaAAUlB6k?format=jpg&name=small      FLDO-H5aAAQU8BC?format=jpg&name=small

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един тайландец с дразнещ мустак. Не ги разбирам за какво ги пускат тези жалки мустакета. 

@jira казваш значи, че е с много зеленина и красота? Да не е нещо като корейският Лозар? И тука из разни лозя се гонят... Може и да го почна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се жени за някой, за да изплати дълга на семейството си, тц, тц, тия тайландци, ей това им клише е от най-неразбираемите! И със старчок не може, ама ако е младок, тогава ще се жертва, значи.;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jiraСамо  тайландско нямах в списъка за текущо  гледане и ти ме подмами тука....  :lol2: Мустакът ще го преживея някак, защото главния пък много симпатично надига вежди "знаеш какво се прави в първата брачна нощ" :28558:  @kitketГлавната не го искаше възрастният, че и мафиот е даже, ама лелята прибегна до тежката артилерия - дрогира я. Но пак- в последния момент избяга.

 

Само да вметна за опциите за онлайн - на мен ми забива много в сайта на преводачите, но при първия линк за руски субтитри има и опция а английски ;) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, корейския лозар идея си нямам кой е, но тук се гонят из лозята, че и среща в Италия има. :D Не вярвам да са ходили там да снимат, но са го докарали. 

 

@kitket и на мен това ми мина през ума докато гледах, ама сега от двамата и ние да сме, ще изберем младичкия.:lol2: 

Spoiler

Пък и Главният не й остави избор, каза й че ако не го вземе, я връща на мафиота. 

 

@vivivan добре си дошла, дано не останем излъгани от сюжета. Аз нямам проблеми на сайта на Типи, ти пробва ли третия линк? Аз него си харесах на прима виста и ми вървеше без проблеми. Предполагам че скоро ще го качат и на драмакуул.

 

И мен не ми е особено приятен мустакът на БигМ, но не му обръщам голямо внимание. Ето ви една снимка без него.

 

FL9RaataIAEJIWT?format=jpg&name=large

 

ПП. Имаме превод и на 2-ра серия вече.

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira Корейският Лозар е много приятно старо сериалче, ако не си го гледала можеш да му хвърлиш едно око. Лозарят

Тоя тук и аз го поизгледах, тъпичък ми се струва, но заради вас ще гледам :kissx:

Главният без мустак става, ама с тоя мустак като го видя и ми става едно кръвожадно, искам да вадя бръснача! :nunchako:Иначе верно много хубаво си вдигна веждите накрая на епизода. Ами тъй де, тази какво очаква? Ама нещо не ми се вярва да си изпълни задълженията без бой... :rolleyes:

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jiraстигнах  до 5 епизод..... :28558: спойлер!!!

Off Topic

аз май ще си остана само до тук - не знам дали ще успея психически да издържа натам след "разкритието"

Off Topic

близкият приятел на главната, дето сега го дават само с глас по телефона,  и позната на главния, дет се натресе неканена,... а и го харесва....се оказаха едно и също "същество" ...  преди мъж- сега жена..... :o Говори с женски глас наяве и с мъжки по телефона - май няма как да са брат и сестра,....  :28558: Та се замислих - приятелчето е излъгало преди години, не защото харесва нея, а него :huh: ....

 

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинкане е ....

Off Topic

жена си е - и то прилично красива... и метър и 80 сигурно :28558: Мислех, че е сестра на приятеля и ще отмъщава нещо, ама...дават си я да говори и с двата гласа :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Виви, не е възможно! Да не твърдиш че тоя

 

Spoiler

e13752536cac9d5e.PNG

 

е тая?

 

Spoiler

0ed2cb1968499419.PNG

 

Не е възможно! Ушите са съвсем различни.

 

Виж, ей това по-може да е мъж

Off Topic

9fb1dd473bc459cf.PNG

 

 

А ей-това е приятелка на Вероника

Off Topic

e7abd6def598b9be.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинкасложи го в спойлер - няма само аз да ококорвам очи и да държа на пауза докат се освестя от разбраното :lol2:  

Off Topic

То ушите ще гледаме, ако е истинска операция :lol2: Като за филма - точно тия двамата са едно :lol2:

 

Ще чакам 6 епизод, че може да е за заблуда на зрителите, ама.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шок и ужас! С това вече съвсем ни вземат за канарчета! Абе той оня Пи бая й се беше лепнал, ама чак пък толкова коварен? Да се прави, че я харесва! Ей тука вече ще е оправдано главната да му оскубе перуката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@vivivan добре че ме тагна, че аз го бях позарязала, че 3-ти едва избутах. Определено имаме нужда от ето тази икона за мненията във форума :o!

 

Изгледах 5-и и аз се врещих. :blink: Тази мацка помните ли я от онзи сериал с Трапчинкото? Там му беше някаква годеница май. :D 

Голяма каша стана ... докато бяха в Тоскана, 

Spoiler

Мек си беше мъж. След това дадоха как се запознава със Сичон, но е жена. :o Това трябва да е станало след Тоскана. Смяната на гласа явно става с войс модулатор през телефона, обаче как ще стане номера като е заедно с Ингчан примерно? И май изобщо не й е истински брат. 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira ако е моето предположение.....

Off Topic

Не и трябва войс  модулатор - на такива си им идва отвътре и двата гласа. Обаче виж... ако това е сестра на Мек- по телефона се представя за брат си, и явно знае цялата история.... ама къде е брата тогава :huh2: А ако не са брат и сестра - за чий..... го прав и това :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сложни станаха разсъжденията ви, ама възможно ли е чак толкова да е оплетено??? Ще изчакам да кажете как се развиват нататък събитията, за да реша дали да го продължа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка хвърлиха ме в размисли тия, но все повече клоня към моето предположение :28558: Ще те информирам като стане ясно :28558:

Аз засега зяпам.....

Off Topic

ще изчакам да видя това :D посмях се с водещите:28558:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@Чингулинка, 6-а трябва да я гледаш поне. голяма забава в борбата за Главния. :lol: Актрисата

Spoiler

ме попиля от смях като се набута в онази дупка и багерът щеше да я отнесе. :lol2: То бива, бива, ама й липсват мозъчни гънки на тази жена.

 

После пък трите като се събраха в къщата и почнаха да се изучават коя за какво се бори, хахаха. Нашата Ингчан уж не й дреме за Сичон, но ревността взе да я издава. :D

 

Джой и тя допринася за веселбата, Джом как я накара да го вози с колелото. :D

Не знам дали забелязахте, че на БигМ пръстенът му е страшно голям, на моменти имам чувството, че ще му падне от ръката. :lol:

 

:icon_sunny:

FMcvaOMagAYO86L?format=jpg&name=large        FMcvaOLaMAETAcN?format=jpg&name=large

 

Не мога да я позная Хана тук. :o

Spoiler

FMXIu8laMAAru9d?format=jpg&name=large      FMXIu8baAAUGFfr?format=jpg&name=large

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...