Jump to content

Recommended Posts

Eo4FojdUcAAQLZS?format=jpg&name=medium

Off Topic

Untitled-4_3.jpg?auto=format

 

Gen Y: The Series (วัยรุ่นวุ่นYรัก)
Страна: Тайланд
Също така известен като: Gen Y
По BL новелата на: Liu Lijun - "Gen Y The Series: (Wai Roon Woon Y Rak)“
Година на излъчване: 2020 – Ноември – 11 до 2021 – Януари – 27
Време на излъчване: Сряда 22:50
Жанр: Училищна драма, Романс, boys love
Канал: Channel 3
Епизоди: 12
Режисьор: Kanchanapun Meesuwan
Субтитри: Английски

 

Участват:
Varodom Khemmonta (Kim) като Mark
Panuwat Kerdthongtavee (Copter) като Kit
Suradej Pinnirat (Bass) като Wayu
Dun Romchumpa като Thanu
Thanapon Aiemkumchai (Pon) като Phai
Jetsadakorn Bundit (Jet) като Jack
Ronnakorn Soontornnon (Junior) като Padbok
Thanathip Srithongsuk (Bank) като Saen Dee
Kad Ploysupa като Saen Saeb
Tung Weeraphong като Kalae
Fergal Wanchai Power като Jill
Tanadech Deeseesuk (Bonus) като Tong
Toranin Manosudprasit (Bank) като Pok
Kasama Khanjanawattana (Jame) като Koh
Theewara Panyatara (Bank) като Klui
Rinrada Thurapan (Yoshi) като Yuki
Phee Pikulngern като Jigchow
Fluqe Pairvaad като Taojiao

 

Резюме: от HikariDu - Марк решава да предизвика д-р Кит от Факултета по Медицина, след като разбира, че Кит е трудно достижим. Само че още първия ден, в който среща доктора, Марк успява да отключи лошата му страна. Въпреки това, не се отказва и продължава да преследва доктора. Един ден, Марк събира смелост да му предложи да бъдат заедно, но в същия момент нещо се случва и в резултат, Кит отхвърля любовта му. Усещането за разочарование се заражда у всички персонажи. След като решават проблема си, Кит и Марк, настроени с разбиране, решават отново да опитат…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах да го гледам и е толкова миличко да се върна назад към героите от "Двете луни", Но сега развиват любимата ми двойка от тогава - Минг, (който така и не разбрах защо сега се казва Марк :dunno: ) и Кит ( или както аз му казвам Китикат :D ). Та засега върви много приятно. Да видим нататък как ще го продължат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам Gen Y и 2луни свързани сериали ли са?  2луни ми излиза ,че е от 2017 и се разказва за YU и PHA ,но не разбрах дали Gen Y му е праодължение :dunno:

На Gen Y съм на 7 епизод  и като погледнах в нета да видя с кого ще е накрая Wayu( гложди ме любопитството) ми излезна и 2луни  ,който още не съм гледала. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/10/2021 at 8:09 PM, loveless said:

Да попитам Gen Y и 2луни свързани сериали ли са?  2луни ми излиза ,че е от 2017 и се разказва за YU и PHA ,но не разбрах дали Gen Y му е праодължение :dunno:

На Gen Y съм на 7 епизод  и като погледнах в нета да видя с кого ще е накрая Wayu( гложди ме любопитството) ми излезна и 2луни  ,който още не съм гледала. 

 

Да ти кажа честно и аз не разбрах дали са свързани :D По-добре го гледай с идеята, че е отделна история, нямащо общо с 2те луни. Просто има припокриване на имената на героите. Иначе става някаква пълна каша-маша. Ако трябва да се търси някаква хронология, би трябвало този тук сериал да е след първи сезон на 2те луни, но то и това не пасва поради ред причини и събития в 2те луни.

А и май новелата, по която са снимани тези серии, е на друг автор...:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/8/2021 at 4:12 PM, Ayan khan said:

А преведен къде мога да го гледам. За български такъв говоря 

ако няма сложен линк за бг превод горе в описанието на темата, за съжаление значи, че го няма на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, нямам представа как съм пропуснала темата досега, но нищо, вече съм тук хехе. Обожавам първия сезон, а Марк и Кит още от 2 Moons (двата сериала са отделни, просто съвпадане на имената на героите), двамата са перфектни заедно.:wub:

Spoiler

Като двойка още харесвам Кох и Джак. Дано им отделят повече екранно време. 

В момента съм на втори сезон, има някой неща, които мисля, биха могли да бъдат променени или да се доразвият още, но има време, още сме на 5 епизод. 

Пок и Тонг също имат интересни взаимоотношения. Иска ми се да разбера какво ще се случи с братчето на Кит. 

Spoiler

Имам някакви съмнения, че Сандий има чувства към него.


Единствено Уаю и Тану не могат нещо да ме грабнат като двойка.:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...