Jump to content

Recommended Posts

je8bb_4f.jpg

Voice in the Rain (2020-2021) เสียงรักในสายฝน

Spoiler

Z2rvq_3f.jpg

1ZQLR_3f.jpg

rXYrN_4f.jpg

rX0O7_3f.jpg

0QN1E_3f.jpg

Страна: Тайланд

Известен още като: Siang Ruk Nai Sai Fon

Жанр: Драма, Фантазия

Епизоди: 16

Период на излъчване: 19 Декември, 2020 - 7 Февруари, 2021

Време на излъчване: Събота и Неделя

Продължителност: 45 минути

Канал: Workpoint TV

Компания: Bear House Production

Продуцент: Nakarin Narkpreecha

Режисьор: Kritmongkold Peantong

В ролите:

Linn Mashannoad Suvanamas - Рарин / Рин

Na Naphat Vikairungroj - Тантай / Тан

Cherreen Nachjaree Horvejkul - Май

Fluke Kan Kantathavorn - Порш

Резюме:

Рарин е известна модна дизайнерка, чието творчество е вдъхновено от мъжки глас, който тя чува, когато завали дъжд. Оказва се, че гласът принадлежи на Тантай, красив модел и актьор, с когото предстои да работи по време на предстоящия дъждовен сезон. След много перипетии, те решават да следват сърцата си и да открият, че нищо не е по-силно от звука на любовта им един към друг.

Тийзър:

Линкове за гледане:

Онлайн с английски субтитри: тук

Онлайн с руски субтитри: ?

Абсолютно са ми непознати главните, но главната много ми хареса на постера и първият епизод не беше никак зле.

• Like 3

Много съм доволна от двата епизода, все едно не гледам тайландско. Няма ги доста от типичните неща като крясъци, кечове, шамари и бутания. Нормални са разговорите между главните, които са доста добра двойка. Харесва ми модният сюжет и връзката между главните на фона на дъжда. Да не говорим, че и второстепенните не са досадни, а по-скоро забавни - 60-о предложение за брак, много упорит този пич, бе. :lol2: 

Дано да не е на уроки. 

Резюмето звучи много интересно, определено ми грабна вниманието. :yes:

Но ще изчакам да се понасъберат епизоди, че хич ме няма с това чакане всяка седмица:blink:

• Like 1

Аз главния съм го мяркала и преди - веднага го познах по тази леко крива усмивка :D:unsure: Играеше гаджето на братчеда в Until we meet again (bl)

За сериала - загледах му "рекламата" в страничката на Галакси лакорн  и понеже ми харесва идеята за лек фантастичен елемент ...... ей ме на - изгледани 6 епизода :lol:

Само....

Off Topic

много бързо ми се разкриха.... мислех си, че ще се поскарат 1- 2 епизода и тогава ще се открият кой кой е. ...

А вече ме глождат 2 въпроса

Off Topic

коя е лъвчето.... и

кой от кого е плагиатствал - главната беше шокирана да види модела си в тетрадката на сестрата, но не я чух да казва от рода на ..защо моя модел е тук"?.....

Един от любимите ми текущи е сериалът. Много различен и доказва, че със сравнително малък каст, може да се направи сериал, който да задържи вниманието на публиката и няма нужда да се пълнят сериите с излишни герои и сцени.

Главният ми е малко грозноватичък на прима виста, но като пусне трапчинките в действие е друга бира. :D Обаче Порш и братовчедката ме радват страшно много. Този Порш е такъв комедиен елемент, че просто повече от това няма накъде. 

Spoiler

Относно лъвчето - мисля си, че това е или някоя бивша на Тан, или някоя откачена фенка. 

За моделите, аз го разбрах така, че Рин дефакто е копирала моделите на сестрата на Тан. 

• Upvote 1

Много ми е тихо..... сякаш не гледам лакорн :lol2: А в моментите, когато са само двамата - и странични шумове няма ....Но ми харесва :D

Главния - странна муцуна - когато говори, сякаш брадичката му излиза напред... и усмивката му една такава кривичка, но е симпатяга, аз от преди си го загледах :)

Off Topic

мисля, че лъвчето е някоя позната и затова  е с костюм ...след 7ми епизод си мисля  за

Off Topic

болногледачката на сестрата

а това с плагиатстването нещо ми е мътно - в Рин не изглежда да има и капчица вина или притеснение,че тя е направила нещо.....

п.п. Порш

Off Topic

разменените роли в леглото ..... как пищяяя :lol2::lol2:

• Haha 1
1 hour ago, vivivan said:

Много ми е тихо..... сякаш не гледам лакорн :lol2: А в моментите, когато са само двамата - и странични шумове няма ....Но ми харесва :D

Точно! :D И чуваме само дъжда. Много ми харесва звукът на падащите капки дъжд, много добре са го направили. Очаквам да разберем повече около дарбата им. 
Интересна теория имаш за лъвчето, може и да си права. Не се бях сетила за нея. 

Порш, уникален! :lol2: 

Ост-чето не е лошо също.

Да кажа - ще стягам фен клуб на Поршето (въх, много Поршета станаха :lol2:) Хън- мън , насам натам, ама "шефката" като  го скастри - "Yes, ma'am" и млъква :lol2:

До 12 еп. - понаредиха се нещата и в къщата на Тан вече са едно голямо семейство :D

Off Topic

Това лъвче.. как я надуших. Ама много бързо го претупаха- очаквах екшън да има.

За плагиатството - казах си аз, че главната гледа много странно, не като да е виновна... Добре, че каката я изкараха разбрана, та да няма много драма :)

и Нашите ...:D

maxresdefault.jpg

Приключих  - не е типичния лакорн - много тихо,баавно и спокойно (особено към последните епизоди - даже и заспах на него).  В 15 еп.

Off Topic

уж се наредиха нещата и изведнъж главната - хайде да се разделим - направо ме заби. "Дали те обичам заради работата ни заедно или заради теб,дали си моя принц.... ще търся себе си, ама без теб" - ееее, идеше ми да я ошамаря. Като по корейски едно финално разделяне.

Поршето и асистентката - и те много готини и сладки :D

Но... музата... с тоя нос и тази нестандартна усмивка, а пък и трапчинките  :)

naptvik_%E0%B9%91%E0%B9%99%E0%B9%90%E0%B

Off Topic

ZVF6Ln5C_400x400.jpg

%E0%B8%93-%E0%B8%93%E0%B8%A0%E0%B8%B1%E0

%E0%B8%93-%E0%B8%93%E0%B8%A0%E0%B8%B1%E0

• Thanks 1

И аз го приключих, хубав и различен сериал като цяло. Съгласна съм за финала, сякаш се почудиха какво точно да правят с тях.

Spoiler

На мен ми се искаше да започнат да чуват гласовете си отново.  

Когато Рарин се появи на модното шоу, вкара всички модели в малкия си джоб, много красива актриса. :icon_sunny: 

Одеждата на Тай в последната сцена се чудех какво точно представлява, на парашут ми мясаше, но какво ли разбирам аз от мода. :D

• Upvote 1