Jump to content

Recommended Posts

WWl6l_4f.jpg

  Hide contents

qAyD0f.jpg

 

vWYBpf.jpg

 

Your Name Engraved Herein (2020) ( 刻在你心裡的名字)
Страна: Тайван
Също така известен като: The Name Engraved in Your Heart
Премиера: 23 декември 2020
Времетраене: 118 мин.
Жанр: Романтика, Драма, BL
Режисьор:  Kuang-Hui Liu
Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:
Edward Chen като Chang Jia Han
Tseng Jing Hua като Birdy Wang

 

Резюме: Филмът проследява зародилото се привличане между две тайвански момчета,
конфликта им с хомофобското общество и вътрешната им борба да приемат самите себе си.

 

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

 

 :subs: Онлайн с български субтитри :click:  :click:  :click: 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

С английски онлайн :click: 

 

С руски онлайн :click:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм го чакам да излезе от една година, очакваше се началото  на февруари месец, но заради стеклите се обстоятелства беше отлаган няколко пъти.

Ако някой не може да дочака предстоящите български субтитри го има излезнал с преводи на английски онлайн :click: 

С руски онлайн :click:

Свали с английски :click:

Нареждам и саундтраците отдолу :

 

 

 

Официалният трейлър на нетликс:

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го отново.
Силен филм за страха да приемеш себе си такъв, какъвто другите биха те отхвърлили.
Великолепна игра на момчетата, малко разочарование от подбора на актьори за възрастната им версия.
Нямаха нищо общо нито на външен вид, нито като излъчване.
Чудесен филм.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останала съм с впечатление, че тайванците правят добри проекти в жанра. Споделям мнение, че е силен филм. Много дълбок емоционално и психологически. Филм за трудния избор в живота- да бъдеш себе си, да го признаеш пред себе и всички, или да живееш според законите на времето в което същестуваш. Страх или лудост ? Отговора ми: Любовта винаги е сложна, независимо от пол или възраст.

Интересни персонажи изградиха двамата младежи, особено този на Бърди. Видимо непукист, артистичен, бунтар и свободен да изразява мнение, безстрашен, но в действителност страхлив. Труден за разгадаване. Обратно на това, другия младеж твърдо не приемаше да следва "правилата за нормален живот" . 

Определено има над какво да мисли и анализира зрителя докато гледа филма. Препоръчвам.

Благодаря за превода. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода.

Филма в началото много ми хареса и заитрегува.Играта и сюжета за двете момчета наистина е интересна.През какво преминават и как се крият,беше затрогващо,но много бързо препуснаха към края на филма и тук вече ме изгубиха.Като възрастни,не ми допадна много,можеха сценаристите да им дадат шанс като млади,но уви.

Все пак много благодаря за труда, прекрасни сте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм! Може би най- доброто, което съм гледала на подобна тематика. С изключение на финала и подбора на възрастните актьори, които изиграха порасналите г.г., всичко беше великолепно- и двете момчета, и историята и начина на заснемане, а сцената с обяснението в любов с балона- любима! Благодаря за превода! 

Редактирано от grendely
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение, дано не съм само аз, но Тайван ските bl сериали са много по реалистични от останалите такива. Този филм ми допада. 100 от 100 точки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...