Jump to content

Toshi no Sakon (2020-2021)


Recommended Posts

EpQb-fKUcAAvPeN?format=jpg&name=large

Off Topic

EpQb7E3VEAA4uq7?format=jpg&name=largeEpQb8juUcAAvodv?format=jpg&name=900x900

Epe9aWWXUAAxMFz?format=jpg&name=medium

EpOa-krVEAAZWtu?format=jpg&name=large

 

Toshi no Sakon (年の差婚)
Страна: Япония
Също така известен като: May-December Marriage
По мангата на: Nakama Atsuki – „Toshi no Sakon“
Период на излъчване: 2020 – Декември – 16 до 2021 –? –?
Време на излъчване: Сряда 00:59
Формат: Renzoku
Жанр: Романс
Канал: MBS
Епизоди: 
Режисьор: Hiroki Ryuichi (廣木隆一), Inaba Hirofumi
Субтитри: Английски

 

Участват:
Aoi Wakana като Murakami Maiko
Takezai Terunosuke като Hanasato Harumi
Matsumoto Wakana като Miyuki
Onodera Akira като Rion
Yoshino Hokuto (吉野北人) като Sean Ichinose
Kawai Aoba като Takeda Yukari
Kohinata Seiichi (小日向星一) като Takeda Shoichi
Tokui Yuu като Sakita
Fukikoshi Mitsuru като Murakami Genichiro

 

Резюме: 24-годишна Murakami Maiko (Aoi Wakana) и 44-годишният красавец Hanasato Harumi (Takezai Terunosuke) отиват на брачна среща, заради бащата на Maiko, който е важен бизнес партньор в компанията на Harumi. Първоначално двамата присъстват на срещата без да искат. Maiko не се интересува от срещи но отива заради баща си докато Harumi е разведен и не търси отново брак, но не може да откаже на баща и, който е важен клиент. Той мисли, че просто ще се срещнат и разделят, но двамата се оказват силно привлечени един от друг…
 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи 3 серии изгледани. Интересно начало. Да видим нататък. Ясно че  разликата м/у Той и Тя не е никак малка. Справят се със смесването на сериозните и забавните моменти с този факт. Очаквам с любопитство до къде ще стигнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е по манга и аз хич не подходих към него с голямата кошница. Wakana Aoi не помня да съм я гледала в главна роля. Terunosuke Takezai май също. В общи линии до тук убедително им се получава. Кратки серии по 20-ина минути. Нямат време много да се изложат както се казва ;)Matsumoto Wakana  играе бившата на главния герой. А  Mitsuru Fukikoshi баща на главната героиня. Та ако главните "издъхнат" тез познати муцуни  ще остане да  ги крепят. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Първите 3-4 серии бяха свежо - забавни и 20-ина минути минаваха неусетно. Но включиха след това един герой, който буквално би дузпата на заглавието и до края просто го догледах редактирайки с мишока. Хем текущо го гледах-т.е. по епизод поне на 7 дни. А ако не беше тази включена инфантилщина можеше да напишат и нещо по-забавно и приятно до края за 4 по 20 минути серии. Като нищо. Но като не щат....., няма много похвала.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не знам защо го гледах. Историята ми се стори интересна и в началото добре вървеше. Даже и първата съпруга, и колежанската любов си бяха съвсем на мястото. Само не разбрах защо решиха да вкарат объркания братовчед? От там рязко ми изглупя филма и по-бързата метода с мишката го приключих.

Главния не е лош, изглеждаше чудесно в ролята си. Хубав мъж е, спомних си, че го гледах и в серилала за домашния любимец. Главната-ужас безподобен! Адски антипатична ми беше и мега изкуствена. Химия не видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоши, братовчедът ли имаш предвид?

На мен ми се стори безинтересно, понеже не виждам химия между тези двамата, но всъщност добавят допълнителни елементи, което не е лошо и разнообразява.

Такезай много голям го направиха. Той е бил само на 40.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Предвидими персонажи. Акира Онодера имаше къде по-по-силен дебют. Но какво да се прави. Очевидно и в Япония изискванията са се променили и се налага да виждаме определени типажи почти навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше повече потенциял това заглавие в началото от колкото се получи финално. Мда, ukio, точно това цялото с братовчеда ми бе напълно излишно. А можеше да поразработят повече двата главни образа и за цвят малко веселие с таткото и сие  и воала. А те .....у ряката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...