Jump to content

Recommended Posts

dQPEg_4f.jpg

 

ROMANTIC BLUE THE SERIES

Страна: Тайланд

Тайландски: โลกทั้งใบให้นายคนเดียว

Жанр:  романс, драма, трилър

Епизоди: 13 + Спешъл

Период на излъчване: от 12 декември 2020 до 17 януари 2021г.

Продължителност: 50 мин

Канал: Channel 8, iQiyi

Режисьор:  Ongart Singlumpong

субтитри английски, български

 

Mydramalist
 

Off Topic

 

ZQAwq_4f.jpg

Xz0qO_3f.jpg

 

 

Участват:

Ohm Thitiwat Ritprasert като Май

Singto Prachaya Ruangroj като Мен

Namtan Tipnaree Weerawatnodom като Понд

Pramote Seangsorn като Бо

Tao Somchai Khemglad като Тоу

Nook Suttida Kasemsant Na Ayutthaya като Нонг

 

Резюме:

Една история за любовен триъгълник между младежи. Двамата братя, Май и Мен, се влюбват в едно и също момиче, Понд.

Понеже братята са бедни и нямат избор, биват въвлечени в нелегални дейности. По препоръка на Бо, те се включват в банда за кражби на коли.

Не след дълго време Май губи баща си и научава за връзката между Мен и Понд. Ще успее ли Май да се справи с всички проблеми?

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs:: :click:   и  :click:

 

Онлайн с БГ субтитри :subs::click: :click: 

 

Свали с английски субтитри: :click: Ще добавим и бг

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Намтан мога да гледам всичко, страхотна е! :icon_sunny:Искрено се надявам да спечели на Азиатските ТВ Награди през 2021 за ролята си в Who Are You.

Евала на тайландците, че като правят римейк, почти винаги има някой от участвалите в оригинала. Трябваше ми време да си припомня, че лошкото игра чичото на Марк в Tawan Deard. Не съм гледала филма, но предусещам фатален край за сериала, дано греша.

Малко ми е тегав сюжетът, засягат се тежки теми, но въпреки всичко заради Намтан и трапчинката на Главния си следя сериите чинно. Сингто също се справя доста добре като разглезен по-малък брат.

Главният ми прилича малко на Toomtam.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я,да видим тук какво си има ... чуа,чуа ... харесвам ги тези двамцата ... Ще ми е малко странно да ги гледам в този сериал,но сюжета не е лош ...  nice ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ми епизод на първо място в трендинг на Туитър за територията на Тайланд! И напълно заслужено.

Аз го започнах заради Намтан основно, обаче Ом ми скри шапката в последните два епизода и особено в 8-и. Като се има предвид, че неговата е роля е най-трудна, да показваш емоции, когато героят ти по принцип е супер сдържан и затворен, не е лесна работа, а избухването беше огромно.

Spoiler

Само серия и половина имаха щастие с Понд и решиха адът да се стовари върху главата му, все едно е наказан, че е избрал да бъде щастлив. Не знам как ще спре да се обвинява сега и как ще си оправят отношенията с Мен.

Не разбрах защо Понд избра този начин да каже на Мен за връзката си с Май.

Много тъжно ми стана Мен като седеше пред училището със знака за прегръдката. Стори ми се, че Понд го видя и си помислих, че ще отиде да го прегърне, но в буквално следващата сцена тя вече беше на мотоциклета с Май.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/4/2021 at 6:59 PM, jira said:

Ще ми липсват тези сладури! :icon_sunny: Освен да си пожелая да ги видя заедно в някой друг проект. 

05.1.jpg

 

  Reveal hidden contents

705c2f3b-ae61-4f79-b81f-aaac4041faec.jpg

 

06.jpg

 

192fe0e7-a4a1-4dd8-9f9d-cb6e67b286a6.jpg

 

16.jpg

 

05.2.jpg

 

11.jpg

 

faa0b437-566e-4f05-acb8-0b58b5636d6a.jpg

 

 

Много добре се справиха. Изиграха чудесно ролите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам си главата за този сериал. 

Двама големи за мен актьора които разпознат от други два сериала, плюс първите 10 минути са ми достатъчни. 100 от 100 точки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...