Jump to content

Alice in Borderland Season 1 (2020)


Recommended Posts

Най-накрая започнах да гледам сезона края на миналата година и съм приятно изненадана. Не знам защо отлагах толкова време. :dunno: Задържа ми вниманието и се надявам да остане така до края на сезона, че да си пусна да гледам и втория. Някак ми дава усещането за преди години когато гледах Liar Game. Някакво носталгично усещане по златните времена. Актьорите също се справят, мисля, че каста е подбран много добре.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Dani написа:

Най-накрая започнах да гледам сезона края на миналата година и съм приятно изненадана. Не знам защо отлагах толкова време. :dunno: Задържа ми вниманието и се надявам да остане така до края на сезона, че да си пусна да гледам и втория. Някак ми дава усещането за преди години когато гледах Liar Game. Някакво носталгично усещане по златните времена. Актьорите също се справят, мисля, че каста е подбран много добре.  

 

Дани, защо не знам, че харесваш и японски сериали и то такива? :lol: あなたが悪いです。 :lol2: Утре ще си поговорим във фб хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено тук са се разгърнали и в други посоки. Дано задържат темпото до края. С напредването на епизодите виждам и познато лице, Нобуаки-сан, който ме върна към Гарваните 2. Харесва ми усещането на напрежение и мистериозността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...