Jump to content

Recommended Posts

Много красив и нежен филм... Всичко в него ми хареса. Не знам защо, но винаги корейските продукции надминават очакванията ми (може би все още подсъзнателно ги подценявам). Големи майстори са в разказването на обикновени истории по необикновен начин. Главната, не знам защо, малко ми напомни Амели Пулен. И в тоя ред на мисли, малко извън темата - някой да знае от къде мога да се сдобия с голямата бяла чанта на нашето момиче? ;) Не го пропускайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влюбих се в това филмче!! Надмина очакванията ми, а те бяха и без това големи :P . Свежа, истинска (!), грабваща те история. Поне за мен! И с такива невероятни сладури в главните роли....еееххх! С неимоверни усилия се сдържах да не заплача и почти успях. :D Просто знаех, че ревна ли за JaeJoong, ще бъде нещо страшно. :lol: И евала за финала на филма!! бравоооо! :D

Препоръчвам го на всички фенове на не-блудкава, качествена романтика с интересен сюжет. :up:

Единствено съжалявам, че го гледах с гадно качество от youtube. Нямаше как! Не намерих опции за сваляне. Ако го изнамеря отнякъде с добро качество, с удоволствие ще му се насладя пак. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моят филм - романтика, емоции, чувства, красота, усещания......още много неизказани думи, вече смело мога да заявя, че Han Hyo Joo е много добра актриса и учавства в определено по-различни филми. Мога да кажа, че всичко с нея досега ми е харесало, сладура Hero няма как да не призная, че е много чаровен, страхотен филм, много интересен и различен, 10/10 с две ръце гласувам. Приятно гледане на всички колебаещи се и бъдещи зрители! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, оревах света с този филм. Много ми хареса, Jaejoong беше просто като ангел там. Не мога да повярвам, че толкова красиви мъже съществуват на този свят... Направих си и куп скриншоти, да има да си гледам през самотните нощи :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно OST-а... В официалния саундтрак няма песента на jaejoong - Sarang (love) :( , някой ако я има или ако знае от къде да си я дръпна ще съм му безкрайно благодарна :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че след като пуснаха новите преведени буквички филмът предизвиква толкова интерес. Браво на преводача smile.gif
А филмът си заслужава и то много. Аз лично вече го гледах доста пъти и всеки път оставам все по-очарован и по-очарован. Сама по себе си Хьо Джу е гаранция за това ,че един филм ще е хубав,но тук в комбинация с този хубав момък - Хиро и една красива история просто се е получило нещо вълшебно. Да,има тъга,има сълзи,има усмивки,прегръдки и много,много красиви картини.
Невероятен филм,който съм сигурен много хора ще оценят и разбира се най-хубавата част - един красив,красив финал.
Ахх,май пак ще си го гледкам smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно OST-а... В официалния саундтрак няма песента на jaejoong - Sarang (love) :( , някой ако я има или ако знае от къде да си я дръпна ще съм му безкрайно благодарна :bow:

До колкото успях да разбера тази песен я няма никъде, защото има някакви проблеми с авторските права.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво филмче. Мацката ми е любимка, където и да съм я гледала досега винаги ми е харесвала, подбира си интересни роли, Хиро също игра много убедително. Бяха много сладки, като двойка. Историята наистина прилича на приказка, красиви пейзажи, нежна атмосфера. Много приятно усещане остави е мен този филм, бих го гледала отново. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина филмът си го бива. Самата история беше доста по-различна от това, което съм свикнала да гледам.

Виждам, че всички хвалите Jaejoong, но нека бъдем честни ... като визия, излъчване и певец - няма спор, перфектен е, актьорската игра обаче хич не му се отдава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много приятно ме изненадаха с този happy ending. Изобщо не очаквах точно този филм да свърши така. А главната идея на филма е наистина прекрасна - "ако го обича, той ще изчезне".

 

До края на филма не успях да се усетя, че гледам Хан Хьо Джу, която играе главанта роля във филма "Always". Този филм още го помня, въпреки ,че го гледах отдавна. Невероятна беше там,с ролята си на незряща. Бях поразен от образа й. И много исках да я гледам в някой друг филм и сега ето, че и това се случи. Този факт май повече ме развалнува, от колкото самия филм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди доооста време го гледах, хареса ми, макар и малко странен. Поне беше успокояващ и красив - и откъм гледки, и откъм актьорски състав. Дам, има какво да се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, оревах света с този филм. Много ми хареса, Jaejoong беше просто като ангел там. Не мога да повярвам, че толкова красиви мъже съществуват на този свят... Направих си и куп скриншоти, да има да си гледам през самотните нощи :))))

Абсолютно същото и аз. Невероятен филм просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филмът! Въздейства най-вече на сетивата и наистина носи някакво странно спокойствие.

 

 

Радвам се, че всичко за двамата главни герои свърши щастливо, но зад цялата показана история, за мен главното беше друго. Винаги съм се питала, а сигурно не само аз, дали след смъртта човек среща любимите си хора.Тези, които са отишли в отвъдното преди него. Дали това наше очакване, ще се осъществи някога? Идеята и онагледяването на тази среща между близките хора, които се виждат, дори и след смъртта, мен лично ме докосна най-много. Начинът, по който беше показано ме разчувства и ме накара да изпитам не тъга, а радост.

Зад всичката мъка по загубените близки, зад всичките написани и оставени писма за небесния пощальон, всъщност, този финал беше щастлив и обнадеждаващ. Все някога, все някъде, отново ще срещнем скъпите хора, които сме загубили. Тези, които са напуснали този свят преди нас.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно нежен,приятен,прекрасен,вдъхновяващ и запомнящ се филм.Красиви артисти.Много интересен сюжет с изненади.

И толкова изключително красив финал. :D :D

Щастлива съм,че гледах нещо толкова хубаво. :) :) :) Искаше ми се да е малко по- дълъг.

 

За всички романтични души. :yes: :yes:

 

Благодарности за субките. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно фара, където са част от снимките. Някой случайно да знае как се казва този фар и изобщо има ли си име, защото го срещам вече в доста сериали (поне си мисля, че е един и същ) и никъде не споменават как се казва този фар. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно фара, където са част от снимките. Някой случайно да знае как се казва този фар и изобщо има ли си име, защото го срещам вече в доста сериали (поне си мисля, че е един и същ) и никъде не споменават как се казва този фар. Благодаря предварително.

 

Здравей Сави, този ФАР, ах този фар.... наистина стана емблематичен, и за това се чудя как Корейската Туристическа Организация още не го е включила в списъка си за препоръчани дестинации на сайта си наред с останалите филми. Ако искаш да провериш някои други места, ето това е линка.

 

 

Доколкото ми е известно, намира се на остров Чеджу, на 5 км на изток от курорт  Haevichi в Pyoseon-myun. Пожелавам ти да намериш и такива странници по пътя...

 

lighthouse.jpg

 

Приятно пътуване!

 

 

 

Postman_To_Heaven-0009_zps29100f04.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива хубави коментари има, че ме навихте. От фара явно доста хора са се интересуват. Ето и отговора: 5 km east from Haevichi Resort in Pyoseon-myun, Jeju. Ако не бъркам, там някъде гръмнаха и пича от IRIS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само аз не останах кой знае колко впечатлена от този филм. Подлъгах се по коментарите, но нещо не ми вървеше, на някои места превъртах.

Изгледах го докрая само заради JJ, за да видя как се справя като артист, впечатли ме само тембъра на гласа му. Момичето вече съм гледала, за нея нямах съмнения.

Хареса ми замисъла, но през цялото време си мислех за "Шепот от отвъдното" и все търсех прилики с него. Харесах много природата, която видях, и облаците. О, облаците! Бяха невероятни! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...