Jump to content

Shanai Marriage Honey (2020-2021)


Recommended Posts

Еха! Ето че още някой откри това приятно заглавие. Наистина е много естествено и като сюжет, и като игра+заснемане. Потвърждавам, че двамата тук са най-подходящи партньори. В други романси не са убедителни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, kitket написа:

Силно препоръчвам сериала и съм учудена, че не е започнат превод, много го заслужава!

 

А, български превод си има, има си и линк в първия пост за теглене :)

 

На мен ми е в списъка за гледане, само не знам кога ще му дойде времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bealonenomore написа:

 

А, български превод си има, има си и линк в първия пост за теглене :)

ААаааааах, бе, какво съм направила аз, бе??!!! Оох, доживях и това да направя, да има бгпревод, а аз на руски да ги оставя да ми говорят, оф!! Тия празнични наздравици и трапези съвсем ме омотаха, тц, тц... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина сладурско и естествено, за половин вечер се гледа. Вярно, нереалистично, но пък кой ли търси реализъм в сериалите? :D 

 

Любопитно ми стана в какъв ли период се разви цялата история – от първия епизод до последния, защото на моменти имах чувството, че е история, заснета на бързи обороти, толкова бързо се случваха нещата, не само с брака. 

 

Като двойка бяха готини двамата. Поотделно имам някои забележки, които се дължат не толкова на моженето на актьорите според мен –

Off Topic

например главният вкарваше от време на време физиономии, от които леко психясвах, все едно щеше да се окаже различен човек от това, което показва пред съпругата си, с нещо тъмно в миналото или настоящето си. Ако е бил търсен ефект, не схванах логиката. Докато главната в интимните сцени се чувстваше адски некомфортно и това ѝ личеше, а на тези сцени се залагаше в голяма част от времето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига де! От толкова хвалби ще ме накарате и аз да погледна каква е тая толкова перфектна двойка. Сигурни ли сте, че не става дума за фантастика? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го сериалчето и останаха две серии за една вечер - доста е приятно-сладурско и краткият формат без банални странични истории ми допада много. Малко се уморих от корейските локуми, пълнежи и баналности /не че не съм фен по принцип/, та благодарение на @ukio се забавлявам в момента.

 

...как се прави това с маймунката пред ника, за да разбере, човекът, че никът му е цитиран?

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, skio написа:

...как се прави това с маймунката пред ника, за да разбере, човекът, че никът му е цитиран?

 

Изписваш @ и без интервал след него започваш да пишеш името на потребителя. Още след първата буква започва да излиза списък с имена на потребители, които започват с тази буква – намираш конкретния потребител, когото искаш да тагнеш, и кликаш върху името му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, bealonenomore said:

 

Изписваш @ и без интервал след него започваш да пишеш името на потребителя. Още след първата буква започва да излиза списък с имена на потребители, които започват с тази буква – намираш конкретния потребител, когото искаш да тагнеш, и кликаш върху името му.

Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че предложенията се харесват! Наистина тук има повече и по-разнообразни истории. Краткостта е друга важна черта, която ги отличава от типичните сапунки.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се позабавих - доста позитивно и простичко в хубавия смисъл, сладко сериалче. Няма пълнежи, няма глупости ... с малко-много. А и се понатискаха достатъчно и хубавичко :D

 

... сега продължавам с другите препоръки на @ukio

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...