Jump to content

Shanai Marriage Honey (2020-2021)


Recommended Posts

Em9t0aqVkAAtDsd?format=jpg&name=large

 

Shanai Marriage Honey(社内マリッジハニー)
Страна: Япония
Също така известен като: In House Marriage Honey
По мангата на: Fujiwara Emi – „Shanai Marriage Honey“
Период на излъчване: 2020 – Ноември – 13 до 2021 – Януари – 14
Време на излъчване: Петък 00:59
Формат: Renzoku
Жанр: Романтична комедия
Канал: MBS
Епизоди: 7
Режисьор: Morita Ryo (森田亮), Shingu Ryohei
Субтитри: Английски

 

Участват:
Itagaki Mizuki като Miura Manats
Matsui Airi като Haruta Ami
Wada Hayate като Matsushita Kazuya
Oshida Gaku като Yamagata Yuki
Miyata Tappei като Hori Ryuhei
Nakamura Riho като Sakaguchi Sumika
Asami Himeka като Miwa An
Tateishi Toshiki като Mochizuki Kaimi

 

Резюме: Млада двойка сключва брак почти веднага след като се срещат чрез приложение за запознанства, без да знаят, че работят в една и съща компания. Решили да пазят брака си в тайна от компания и приятели. Отначало те смята, че е добре да се оженят без любов, но постепенно са привлечени един от друг, започвайки да изпитват чувства…
 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко, сладко, сладко! Не е нещо, което ще гледам пак, но пък главната двойка бяха супер сладури. Въобще сериал, който те оставя в добро настроение и с усмивка. Мизуки Итагаки е просто бонбон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко му се ядосвам на Мизуки, че започна филмовата си кариера толкова ударно, а напоследък влиза все в някакви тийн романси. Според мен с дебюта си показа, че има талант, но му трябват солидни филмови роли. 

Миналата година го включиха в доста по-интересен тв експеримент - романс, но далеч по-сериозен и дълбок. Затова препоръчвам е него - Sixteen shoukougun.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.02.2021 г. at 22:55, ukio написа:

Малко му се ядосвам на Мизуки, че започна филмовата си кариера толкова ударно, а напоследък влиза все в някакви тийн романси. Според мен с дебюта си показа, че има талант, но му трябват солидни филмови роли. 

Миналата година го включиха в доста по-интересен тв експеримент - романс, но далеч по-сериозен и дълбок. Затова препоръчвам е него - Sixteen shoukougun.

Благодаря, ще го погледна със сигурност. Аз съм изключително боса в японското кино, започнах да гледам преди няколко месеца и всякакви насоки са ми полезни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем. Казваш, какъв жанр ти се гледа и ще препоръчаме. Тук има всякакви предложения. Изборът е голям. Хубаво е, че може да се намерят и много сериозни неща като горното предложение. Там обръщат внимание на съвременните тийнейджъри и проблемите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връщам си думите назад. Тези двамата са перфектната двойка. Дори да не съм голям фен на подобни романси, тук всичко е толкова добре представено, че направо се зарибих (включително във визията и жестомимичният оупънинг, знаейки че Мизуки е и певец). Мизуки и Айри са виновници, разбира се. Те са толкова убедителни още с началната им усмивка. Сценарият се върти основно около тях, което е друг голям плюс. Останалите наистина са пълнеж,  който не се натрапва. Действието е динамично, без дълбоките клишета, които зациклят героите. Главните просто не виждам, какво може да ги раздели до финала.

Усмивките им са божествени! Чудесна химия!

Притеснявах се, че Айри не съм я гледала в големи роли. Тя е  амюзче, но няма много изяви. Страхувах се да не стане лигаво, но нищо подобно не се случи.  Забавно, откровено и сериозно. Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам, че и на български е преведено. С всяка серия става по-добро. Много съм доволна. Усмихва ми деня. Тези двамата са удивителни заедно. Много позитивни и откровени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криенето в работата не е лоша идея. Такова щастие и на тях не им се вярва, че е възможно. Наистина, малко вероятно е в наше време да се открият такива взаимоотношения, но факт. На екрана изглежда много убедително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да гледам и да се чудя, каква химия има между тези хора. Айри е по-голяма от Мизуки, но това изобщо не личи. Мизуки винаги е изглеждал по-голям за възрастта си. Той дебютира в киното на 14г. и още тогава показа много сериозна игра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах дорамичката.Още в първи епизод ми стана интересно и забавно.Много добре са подбрали актьорите,добра химия имаше между тях,подхождаха си.Това за пръв път го разбирам чрез дорамата,че има сайт не само за срещи,а за моментални сватби:D Като се замисля,от една страна е хубаво това,първо се жениш,а после да се влюбиш,но естественно има и големи рискове от друга страна.В серийте имаше мнаго смисъл,много човещина.Замислих се ако при мен нещата се бяха случили поне мъничко по техният начин,дали щеше да е по добре? Виждам донякъде и мен си в героинята на Ами.Мънечко им завиждам:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно тази работа си е чист късмет, но в този случай късметът беше изцяло на тяхна страна. Вероятно и създателите са искали да ни предложат позитивна история, която в истинския свят може да е малко вероятно, но тук изглежда реалистична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да можех да се сдобия и аз с такъв съпруг, когато тръгна да се женя. :inlove: За първи път гледам толкова красива любовна история. :wub: Прекрасни актьори, песни - всичко. Благодаря много, че се преведе, желаех да го гледам. Остави много приятни мигове в душата ми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често се обръщаха към главната с "Много си сладка". Бих го казала и за двамата герои. Наистина, не се сещам за нещо да съм гледала и толкоз да им прилепва фразата на героите. Много сладури съм гледала, но тези са абсолютно и натрапчиво /в добрия смисъл и от начало до край/ сладки сладури. Може би, защото действието беше съсредоточено върху двамата и нямаше разсейване със странични линии, но със сигурност и заради режисьора, който е заложил на едно естествено поведение, необременено от типичните за жанра японски клишета и заради актьорите, които съумяха да изиграят героите си толкова достоверно, толкова позитивно и толкова влюбено. Изключително съм доволна от Itagaki Mizuki и Matsui Airi, изпитах истинско разочарование, когато свърши последната серия и много се надявам да ги видя в нова продукция отново заедно. 

Да се ожениш веднага за непознат? Много, много лоша идея, рисковете са много и големи и единствената такава двойка, която познавам, завърши за една десетилетка с крах и страдание за двамата плюс детето и то за години. Тук ни показаха този 0,0? процент на късметлийското щастливо развитие на историята, дето двамата се влюбиха веднага, подхождаха си изцяло и във всяко отношение, целуваха се и правиха любов в повечето си време заедно и се усмихваха. 

Силно препоръчвам сериала и съм учудена, че не е започнат превод, много го заслужава!

Редактирано от kitket
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...