Jump to content

Recommended Posts

Темата хванала прах и паяжини , а моммичетата днес направо Скочиха върху наградата на Music bank.

Първа победа за Jumping честито!

 

 

 

Не успях да намеря видео за encore сцената та ако на някой му попадне да мята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честна дума, вие не сте никакви светски лъвове....

 

КАРА май стигнаха своя край, след като последните 8 месеца бяха безкрайно успешни в Япония, повече и от СНСД. 4 от 5тте девойки обаче са завели дело срещу компанията си за прекратяване на договорите с мотивите за непоправими морални щети и прочие, неуважение на личните им права, много работа, малко пари....Да ви звучи познато?

 

Както и да, засега всички дейности на КАРА за замразени, както в Корея така и в Япония, 4те девойки казват, че няма да правят квото им каже компанията, само лидерката ГюРи си знае нейното и не й пречи да бачка като вол, ама тя нали е хубава....Ще я видим тази работа. Тъжно ми е, защото ако не в Корея, то поне в Япония бяха доста по-силна конкуренция на СНСД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не са 4-те,а останаха само 3,които ще завеждат дело.Оказа се че Hara е изтеглила иска си.

Оказва се и в този случай,че голяма роля играят родителите.Майката на Nicole май играе главната роля в нещата.

Също и се носят някъкви абсурдни слухове,че приятелството между Nicole и семейството и с JYJ's Jaejoong също е намесено в цялата ситуация.

Явно не само SME леко издевателстват върху идолите си,но все пак всички те са напълно запознати с договорите си още от съвсем малки.Компаниите инвестират в тях супер много и лично в техния случай ги прави едни от най-заявените гърл групи в Корея и Япония,защото ако трябва да сме честни всичко,което са постигнали се дължи на мениджърите им,хореографите,стилистите и всички тези,които са ги направили нещо.

От друга страна наистина,че ги третират като волове буквално с тези абсурдни графици.Та понякога се чудя дали въобще спят тези хора от толкова тренировки и изяви.

Както и да е,надявам се някак да им се размине на момичета,защото в момента са много актуални,а пък са от малкото гърл групи,които са наложили името си.

Съжалявам за феновете им...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва за Хара не е сигурно, защото компанията твърди едно, обаче нейните адвокати друго....Как да е, ще се разбре. Беше ми смешно преди ден новините за рождения ден на Джийонг, а сега....

 

 

Искам да отблежеа, че това е втората група и то на тази компания, за чийто разпад набеждата Чеджунг...Ако продължават с тия слухове ще му забранят на човека да говори, с когото й да било, за да не изпоизчезнат де що айдъл групи има.

 

Истината е, че е неизбежно, както съм казала...YG са единствените, които поне по мое мнение водят добра политика спрямо звездите си...налагат ги, понякога по-бавно, понякога по-бързо, но ги карат да вярват, че имат достатъчно свобода, че да не бягат от хомота...Евала. Но и той шефа знае как стават ралтите в айдъл групите...Как да е, много са красиви, за да ги забравим, тепърва ще се почва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия DSP нямат късмет нещо последната година и нещо. Първо момчешката група сега и момичешкта им....

По скоро на родителите ще забранят да се месят в договорите, а не на Jaejoong да говори с айдъли :lol:

Нещо ме съмнява, че ще се разпаднат щом и Гюри не е с тях най-много да сменят някой и друг член или пък да успеят да се разберат. Ако решат да махнат Никол аз съм с две ръце за. :lol:

От YG никой май никога не би си тръгнал, а според мен и от JYP. Не че JYP е супер либерален ама си се грижи за тях и не мисля , че има някой недоволен от него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JYP е либерален, колкото аз съм член на Wonder Girls.

 

Никол верно е яко безполезна, досадна и прадарища с връзките си останалите звезди, но има огромна фенбаза.

 

Като цяло кара бяха известни с това, че за разлика от повечето групи, всички са еднакво красиви и това е факт, освен това макар и малко кукленски си имаха индивидуалност, Гюри за мен си остава една от най-забавните дами в к-попа, Джийонг е много сладка, макар да дебютира на 13 и е супер приятно момичето, Хара ми е малко изкуствена и дразнеща, ама нейсе...Жалко е, наистина, защото направиха страшен фурор в Япония, а това е трудно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много ме учуди и шокира факта,че Гюри твърди че до последно не е знаела за действията,които предприемат останалите.Все пак това не е нещо,което да се реши и направи за 1 ден,за намеренията им със сигурност е била светната,но наистина е гадно да видиш как един лидер разбира от новините за разпадането на групата си.Отначало казаха,че нейния график си продължава както обикновено(което би било абсурдно в такава ситуация),но малко след това съобщиха че няма да води радиото поради шока,в който се намирала.Много ми е гадно за нея,колкото и да я обвиняват че единствено тя се е отцепила от колектива в намеренията си.Казаха,че само нейната майка не била съгласна да участва още от самото начало в делата и затова не били осведомени до последно.

 

Сега пък излезе информация,че като са подписвали за работата си в Япония не са били запознати с това което подписват,а са им го представили като просто формуляр за легализирането им като изпълнители там.После са искали копия,които така и не им се давали и сега се оказало,че не са знаели че подписват за тези суми и проценти,които впоследствие САМО виждат.Незнам,аз лично им четох официалното изявление и не мисля,че при положение че компанията им взема 8% чисто от продажбите им в Япония,на тях се дават близо 2%,които разделят помежду си 5-те,е нещо толкова трагично и ощетяващо за да води до такива крайни решения като разпадането им.Все пак такива са им тенденциите на работа на повечето компании.Дори има някои,които изобщо не са плащали от продажбите на идолите си в дадени моменти.Просто не виждам до какво хубаво може да ги доведе цялата тази ситуация,като сами си направиха такъв голям скандал,дори и да стигнат до споразумение,което малко ме съмнява.

Хара ми е единствената антипатична в тази група честно казано...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JYP е либерален, колкото аз съм член на Wonder Girls.

Хахах да де и аз това казах ама по-меко :lol:

 

Ама как Хара не ви харесва и на двете :lol: аз пък заради Ivincible youth изпитвам някакви симпатии към нея. Забавно е момичето пък и не ми прилича на лигла за разлика от вече споменатата от мен по горе :lol:

И аз мисля като теб Zenith , че Гюри е една от най-забавните дами от к-попа.

А това за японските договори ако дистрибуторите им взимат такива проценти ИХХХАААА добре са си опекли работата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъх, пък аз от Кара харесвам Никол и редакция Сънг Йон (не им знам много много имената) и това е. Ко Хара ми лази по нервите. Никол просто е хубава (не ми пука, че е тъпа :)). Точно в инвизибъл юф (ют за пуристите) Хара не ми беше симпатична. Ще ми е жал донякъде, ако се разпаднат обаче - харесва ми как изглеждат, песните им се ядват, също така и хореографията им е приятна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ли ще е странно ако сложа тази песен сега :D Една от последните им, а я няма в темата. Пък песента и клипа са много приятни....

http://www.youtube.com/watch?v=5CVE2X9aqUM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега и излязоха новини,че Seungyeon и Hara не знаели че ще пускат делата толкова бързо и едва ли не вече се разколебавали в позицията си.Много ми е странна и налудничева цялата тази ситуация.

В същото време и майката на Никол пуска разни съобщения в Туитъра си,как не било честно за децата им,които хвърляли толкова турд,пот и сълзи напразно и т.н.

Накрая да не се окаже,че само Никол ще се махне от групата..много ще е жалко,защото аз я харесвам,пък и Кара няма да са Кара ако не са си 5-те...

 

Дори и композитора им заяви в официално съобщение,че няма да работи с Кара,ако не са в пълен съства 5-те.

Не мисля,че те могат да си позволят да се разделят на две групи или нещо от сорта,понеже не са достигнали чак такова ниво,за да работят имената им сами за себе си достатъчно,както е в случая със TVXQ.

Дано стигнат до някакъв компромис и си останат 5-те заедно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей,тези DSP просто ме изумяват вече.Сега Кара ще се разпадат или разделя на две групи.Аз не че съм голям фен на групата,но харесвам няколко техни песнички обаче както и да е.Да се върнем на думата.....какво толкова прави тази прословута компания та вече една група се махна а втората искат да се махат.Ако може някой да ми отговори ще съм много благодарна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ, тъкмо започнаха да ми харесват и каква стана тя...Тази Хара май много си повярва. Ми дано да не се разпаднат, защото самички не знам как ще се оправят. Гледала съм им живи изпълнения и не съм много впечатлена от гласовите им възможности, ама въобще, даже доста фалшиво си пеят. Но пък и те имат своето право, не може 2 процента петте да си поделят, ама какво ли се учудвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KARA пуснаха снимки с фотосесия за промотирането на техният трети японски сингъл “Jet Coaster Love“

 

20110302_kara_jetcoaster_love_1.jpg

 

 

20110302_kara_jetcoaster_love_2.jpg

 

20110302_kara_jetcoaster_love_3.jpg

 

20110302_kara_jetcoaster_love_4.jpg

 

 

А това е въпросната песен:

 

 

А по-рано днес пуснаха и два тийзъра към клипа на песента:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goohara.jpg?w=363&h=543

 

Go Hara ще направи дебюта си като актриса в предстоящата драма на SBS.

Хара вече изгради старта на актьорската си кариера в японската поредица за групата “URAKARA“, а ”City Hunter” ще постави началото на актьорската й кариера в корейските ТВ драми. Ролята й е на президентската дъщеря, която не е успяла от първия път да влезе в колеж и се подготвя за изпити отново. Хара ще сеприсъедини към актьорите чак в края на месеца, като ще продължи и дейността си като певица в KARA.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_lhllrfcvTM1qe55pfo1_500.jpg

o2GKU.jpg

 

 

To our beloved fans,

 

Everyone... I'm not sure how to greet you...

More than anything, I am worried about everyone's safety and health.

The sudden earthquake in the middle of the drama filming, although we were shocked, I think that everyone else must have been more surprised than we were.

I'm now back in Korea and I'm always listening to the news and reading on the internet about the situation in Japan.

Everyone, for everyone to not be hurt, I'm praying about it so hard... how should I say it...

I am really unsure...

But although the situation is scary and dangerous, I am praying hard that the day when I will see you all smiling comes sooner.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kara.jpg

 

KARA - Coaster Love(3rd single)

 

5900-v8pem90lkh.jpg

 

 

On the 22nd of March, through a social welfare association, KARA Goo Hara has donated 100 million KRW for helping victims suffering from the earthquake in Japan. She said: "Although this amount of money is not too much for Japanese victims but i hope it can support them a little". It is known that her management company didn't know about that.

 

The amount of 100 million KRW has been donated on Hara's own behalf not KARA's or through DSP Ent. For the fact that Hara is renting house for living on her own, this is really a big number to her.

 

A manager in showbiz said: "It is impossible to know the exact income of KARA". He also analyzed: "The income of a group at the same ranking as KARA in one year after being divided for managemnet company, the total amount left is about 2 billion KRW. It means that after being divided for five members, each member will get about 400 million KRW, but after being subtracted for tax twice, the true amount each member get is only 200 million KRW. However, she has donated half of her income in one year".

 

It is planned that Kara will release the 3rd single on the 23rd of this March and donate all the profit from the album for victims suffering from the earthquake in Japan. However, the releasing of the the album has been delayed resulted from the damage of the earthquake. So Hara has decided to donate by herself.

 

However her donation has raised a question in netizen because the other three members have ever said that they only got 840.000 KRW from the total sales revenue of their album in 6 months. Normally, the division of sales revenue is caculated like this: after being subtracted for expense of production, the left amount will be divided. For this reason, it is possible that each member basically only get 840.000 KRW.

 

After all, we can see that 100 million KRW is a big amount to Hara while she is renting house to live on her own.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KARA ще са част от големите момичешки завръщания тази есен. След като разрешиха проблемите си (надявам се

:lol: ) ще се завърнат на корейска почва с новият си албум STEP:

 

1xzsw.jpg

 

1.EY! OH! (Intro) 1:01

2.STEP 3:21

3.RIDER 3:03

4.STRAWBERRY 3:31

5.따라와 3:29

6.DATE(MY BOY) 3:22

7.나는..(ING) (ACOUSTIC VER.) 3:58

8.KARA 4 U (OUTRO) 1:03

9.STEP (INST) 3:21

10.내 마음을 담아서(Dear Kamilia) 5:49 (보너스트랙)

 

 

На 7 септември ще започне и живото им предаване по ютуб с участието на феновете =>

 

Песента на Han SeungYeon за саундтрака на Warrior Baek Dong Soo

 

 

 

И две весели с Гюри от ШимШимТаПа:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...