Jump to content

Recommended Posts

Бе мани я, измислила го е, ама не баш, туря предлози там, дет ги нема. Утре я чакаме да изденси хореографията под балконя, ама вместо с петел - с пълнен шаран. Тайландските манджи - като ти спазарим джуджето, ще ни нагостиш щедро :D

 

Линчето си е с тях в Тайланд, шест години били минали, откак стана инцидента. Върнала се от при майка си в Англия и имат некво общо заведение с Марк. Ма понеже толко й е акъла, ползва единия да дразни другия. Горкият Нончо.

Кот не го знам гей ли е, нали й се мяташе на злобната сестра в първите епизоди.

 

Малката вече не ще да се омъжва за нашия, той па зе да я натиска. И дежурният тормоз почна, естествено :D

 

Казах да буташ, не да се подпираш :lol2:

Off Topic

c65cee78d661cd11.png

143b424b0aa37b2f.png

8fd540cf60e4b49f.png

 

 

Фотосесийка B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той я приклещи в ъгъла, притисна я страстно и прошепна в ухото й: "Имаш ли 200 лева до заплата?". 

Ако го помните тоя виц, е от там го е зел :lol2:

 

Off Topic

7f8e57054584164f.png

53c4bdf598008fc8.png

066bef9234d51953.png

 

@Чингулинка, мислиш си, че говоренето с пълна уста на шишкото е отврат, щото не си видяла пиянския му стриптийз. Такива неща се случват на тиймбилдингите, на които очевидно не й дават да ходи. Ама може ли некой да я запре :D

 

12c1fa57ad30f012.png

 

То драма не остана, 8 и 9 епизод само хилеж. Единствено Нончо и Нончовица се обясняваха емоционално. Тя още се дърпа, ама ще кандиса, де ще ходи.

 

А, излъгах, имаме драма, мама

Off Topic

уведоми наследника си, че лично го е видяла как нацелува малката. Заби му нож в гърба и го травмира до живот с това признание, той беше пиян на мотика и не помнеше нищо :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълнят ми тюленската душа тез четиримата, особено ревнивото говедо. Нямал чувства, майкоууу, сърцето му щеше да изхвръкне на леглото до нея. Чак се притесних, че нещо ще се случи в Долната земя :D

 

Нервният шофьор :lol2:

 

Котето как го ошамариха, таз, ако му стане жена, ще го бие на легане и на ставане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/5/2020 at 8:59 PM, vivivan said:

@Чингулинка тайландски манджи ше стъкмя криво- лево, ама де да ти диря тоя тайландски чесън :28558:

Хайде от мене да мине, и български чесън става, от село. 

@seal_reinforce ти нали уж бавно гледаш? Кога беше на първи, кога стигна до десети епизод??? Тамън да се наканя да го продължа, щот рече, че нямало вече драма, на комедия го обърнали, ама ти вече си го свършила!

Ама как да не гледам стриптийза на шишкото? Само зарад него и зарад побоя над Котьо ще гледам! Миличкият! Къде я срещна тая дивачка сестрата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, много си несериозна! Никъф шаран не донесе, а аз те чаках ей така!

 

ffdef396318169a2.jpg

 

Затова ти връчвам праситу на Марк, до другата Коледа да го угоиш и да ни викаш на теферич :D

 

7455973fa6901c79.png

 

 

Аз не съм бърза ве, по епизод на ден гледам, това бързо ли е :D

 

И понеже заръча да те викам в чичовата слама...

Off Topic

38f612452805f1eb.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, какъв бут е отпрал Марк! Ако не мине бързо на диета да поотслабне малко, няма да имаш нужда да угояваш праситу!

Как да не съм дошла да денся бе! Дойдох и още в ранни зори, ама някой извика полиция като надух тайското и почнах с хореографията, та ме обвиниха за бежанец-терорист и досега съм се обяснявала в районното - голям зор видях да просветя полицаите каква е разликата между тайски и арабско-сирийски сериал и колко са далече географски и културно държавите. Е как да ги убедиш, че Тайланд е мирна държава, кат видяха женския бой и мъжете как отмъщават на жените, дет ги дразнят! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е дебел, къс е. А па с леопардовата пижама - no comment :D

 

Тринайсети май няма да го качат неска, а и аз се одремах и немам сили за екшъна. Тоя, новия ухажор, кой си въобрази, че е красив, на мен ми мяза на сериен убиец :blink:

 

Ский, и нас ни има. Аз съм тая, заспалата :D

Off Topic

5083557dd89be679.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз съм тая, дето денси, видя ли колко съм добра, пък ти спиш, затуй пропусна и шоуто ми под балкона ти! 

Кога стигнаха тринайсти!??! :swoon: Не ми оставят шанс да те стигна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те секи ден изкарват по един. Споко бе, аз мога да преговарям с тебе, па и има още седем епа.

 

На ти малко пейзаж, ей таквиз големи пеперуди ми пърхат в стомаха :D

Off Topic

ac106f80284fd2fc.png

26c977cc7a98d3c2.png

cf945fde58b727ee.png

 

 

Черпя те и една пижама от Илиянци :lol2:

bc3ce3298282dc1b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,тоя копира италианския анцунг на Бинито от градинката! Да ми купиш такава пижама за Коледа!

Ама какви са тия диалози от детската градина? Той в първите епизоди даваше вид на зрял човек, а тука...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тая не е негова, ми на оня вероникоподобния състудент на малката. По стечение на обстоятелствата се озова връз телОто на Марк :D

 

Еми такива, като е влюбен до ушите и главата не го слуша. За сметка на това, Котьо си е шушумига и без да е влюбен. Ма систъра ще го оправи него :28558:

 

Оф, аз вече почвам да си мисля, че е девствен, завалията. Ненормално много се вълнува :D

Прилагам пример, не гледай, ако не искаш да се наспойлиш :excl:

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Мен със спойлер не можеш да ме уплашиш!

Е със сигурност е, щото нали беше нещастно влюбен във френдката, после пък нещастно сгоден, няма кога и с кого да я е свършил тая работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за шест години не намери ли с кого? Толкоз минаха, преди тя да се завърне. Егати стоицизма :D

 

Нимоа с тоя Котьо, оназ му вика да си плаща яденето и пиенето в хотела й, той й предлага да й продаде повдигащ сутиен :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не знаех, че са минали години, нали не гледам, мислех, че действието още се развива в оная година, дето той завърши училище.

Историята на Котьо звучи по-интересно от на главните. Ко прогледам ще е зарад него :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, как не знаеш, нали по-горе писах. Пак си бляла в на Веир мустака :P

А ако не гледаш заради Марк, нищо не правиш. Котьо колко екранно време има, мислиш. Или ще правиш сбирщайн Котьо+Нончо+Нончовица+шишкото. Ма ти зарад една Вероника цел сериал изгледа, ко се учудвам :D

 

@zenoa, щом гледаш, пиши. На сички участници ще подаря накрая по едно такова шапо. На Чингулината нема да й ходи на пижамата, ама голем праз, у районното не е нужно да е от котюр :D

 

119b0a27c93d4f9d.jpg

 

Да добиете представа за модела:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 14ти не мога да свикна с героя - толкова нахилен и усмихнат не е бил последните 10 серии, освен тайно, когато й крои поредното "отмъщение" или тайно се кефи и той без да знае защо :lol2:. А Пенг му вика: "Да не си си ударил главата като те раниха?!"

Вижте сега

 

3.jpg.c040fddbac8b7275253f1d48cb2d90be.jpg

 

 

И преди:

 

2.png.fa9cf401078a4e86f93a15c5d58056fb.png

И за първи път от много години попадам на къщата от Full House Thai отново в лакорн!!! Много любима.house.jpg.ea34f98a0e6eb905d01d805b542504ce.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като зелка се хили, че и сам си говори. Ама маман като разбере, резко ще му секне хилежа :D

 

Голяма драма с настискания му г*з, чак баща му дойде да провери :lol2:

Off Topic

fdcaca4f7e75e6df.jpg

52a8b6b03159da1a.jpg

b0312d31b6f6d985.jpg

975e872e90818917.jpg

026d23589c8bbd43.jpg

3d17350b851c106a.jpg

 

Четиринайсети утре ще го гледам, че се замотах.

 

Давайте си мерките, че да ви ушие пижамите :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...