Jump to content

Recommended Posts

Аз съм заседнала на петнайсети, обичайното плато при мене настъпва, когато спрат да се бият и дърпат и вземат да се ухажват. Не мога да свикна с тия разнежени моменти, винаги по-интересно ми е докато върви екшъна. Аз съм си темерут и тия сладките моменти са ми непривични. На Марк обаче му се получава и романтичната част, така че си пускам епа след малко.

 

На Као не й върви толкова добре, колкото в Булката, имам чувството, че се притеснява около Марк. Тя си го и призна де, в едно Q&A видео той я пита дали е имала shy моменти около него и тя потвърди.

 

Роклята накрая ми хареса, поне това, което успях да видя в спойлерите. С гол гръб обаче щеше да е по-ефектна.

 

@helyg,  искаш ли да има превод ве, ела кажи. Тя музата ми е малко в кома, ама пък съм го сложила в 'любими', което е сигурен нишан :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ровейки из филмографията на Као.... Тия двамата са играли заедно и преди, само че там Као не е имала късмет да е булката :28558: Та това тук е като реванш за нея  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kom Faek е с Кимчито, никъф шанс да го гледам. Тя Као и с моя нажиления е играла, ама не съм гледала ни общите им сериали, ни филма. Оф, и на двамата теми трее да им правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз повече ги харесвам историите докато се дърлят и карат, изяснят ли се работите и аз съм дотам.

Марк е много добър в романтиките, спор няма. Као признава в интервю, че така и не е успяла да се отпусне до Марк. Странна работа. Аз го намирам за много приятен и като да не е от онези надутите, недосегаемите звездьовци.

Интересно всеобщо мнение... и аз не долюбвам Кимбърли. Отдавам го на гласа й. Всичко друго се преглъща, но този тембър не се издържа. Наточила съм се за новият й лакорн с Джеймс Ма, но да видим дали ще го изтрая.

А иначе всички общи проекти на Марк и Ким, с изключение на Kom Faek не харесвам особено. Kom Faek бива, защото няма много лиготии, но пък него не харесах заради твърде многото безсмислен бой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Као си мисля, че може и заради Ким да се спича. Въпреки че тя самата също си има гадже, даже съм го одобрила.

По времето на Булката май не беше обвързана, за главния не знам. Може затова да се вихреше толкоз там :D

 

Kao+Chao=ВНЛ

e1d8006e8d9d6eb2.jpg

5ca85c0ed8dcfb26.jpg

 

 

@helyg, ще го сместим и него, нема страшно. Ще дам на твоя комшия да набира черновата :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.12.2020 г. at 2:04, vivivan написа:

Джеймс в Buang Hong...

 

Кой Джеймс, тоз ли? :D

 

 

Ейййй, тоя психопат с физиономията на сериен убиец, дето я омайва малката, направо ми иде да го размажа :mad:

Всъщност не, да ги хвана с маман и ей така:

8b2ea050c8ab1fdf.jpg

 

Лика-прилика са си по кретенизъм :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да го  повторя и пак ми хареса!Това е първото тайландско, което довършвам и гледам повторно.А деветнайсти епизод го потретих,така не исках да се разделям с двамата главни.Дори последвах Марк и Као във фейса и инстаграм.Сега получавам всеки ден новини от двамата си любимци.

При такава липса на интересни азиатски сериали може да го потретя през новата година.Пробвах да изгледам Булката,но той не  е преведен докрай на руски,а и не ми е толкова вълнуващ, поне в началото докъдето съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Булката' става готин, като заживеят заедно :D

 

Kom Faek май и той не е преведен, ако държиш да ги гледаш заедно. Ей ти ги, и двамата са в траур явно, че не е тя булката :D

 

c48ad62c0ced6624.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...