Jump to content

City Couple's Way of Love: My Lovely Camera Thief (2020-2021)

Recommended Posts

След изгледани два епизода мога да кажа, че ми хареса. Добра идея и добра реализация, още повече и като имаш добри актьори. Не мога да си представя друга актриса освен Джи Уон която да изиграе тази роля. Уки също се справя не лошо. Само на мен ли ми се струва, че лицето му изглежда някак... не мога да определя... пластмасово?! Другите две двойки също са и интересни, особенно третата. Тъй като сериала е малък, позволява такова заснемане. Винаги са ми харесвали кратките сериали, защото всичко е сбито и няма излишно разтягане на локуми. С положителност това е най-успешния сериал на Уки след казармата. Джи Уон няма лоша роля. Харесвала ми е във всичко което съм гледал с нея, и тя ми е надеждата, че тази продукция няма да е лоша. Дано е така. Мисля да продължа да гледам след като излезнат повечко епизода. Доволен съм от началото, дано продължава в същия дух.

• Upvote 3

Прекаляват с приказките-95% разговори, 5% действие. На ръба на зарязването.

Изгледах до 7мия епизод успешно, защото бяха по 30 минутки. Имам доста смесени чувства - дали ми харесва, дали не ми харесва... Сюжета е странен и доста "интересен начин" на заснемане на епизодите. Вероятно няма да проверя 8ми епизод изобщо и жалко за сладура, защото беше единственото, което ме поддържаше-да му се радвам. :mellow:

Това, че нищо се не случва е още едно доказателство за типично корейското. Показват предимно чувства, в случая по по-различен от обичайното начин. Поне няма айдълета и боза- и на това съм доволна. ;)

• Like 1

Точно така, но защо ли аз не бях доволна... Има едно такова подтискащо настроение в самият сериал въпреки разгорещените сцени. 

Единственото позитивно нещо е да липсва "секси директорът" и "бедната пепеляшка".:happy: