Jump to content

City Couple's Way of Love: My Lovely Camera Thief (2020-2021)


Recommended Posts

lovestruck.jpg

Off Topic

EnEGgdvW4AMvn5k?format=jpgylSkgVyStX0DwSF8irjQVAf2P4H.jpg

 

City Couple's Way of Love: My Lovely Camera Thief (도시남녀의 사랑법: 나의 사랑스런 카메라 도둑)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Lovestruck in the City
Период на излъчване: 22 декември 2020 – 29 януари 2021
Време на излъчване: Вторник - Петък 17:00
Жанр: Драма, Романс
Канал: Kakao TV
Епизоди: 17
Режисьор: Park Shin Woo (It’s Okay to Not Be Okay)
Сценарист: Jung Hyun Jung (I Need Romance series,  Discovery of Love), Jung Da Yeon
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Ji Chang Wook като Park Jae Won
Kim Ji Won като Lee Eun Oh / Yoon Sun Ah
Kim Min Suk като Choi Gyung Joon
So Ju Yeon като Seo Rin Yi
Ryoo Kyung Soo като Kang Gun
Han Ji Eun като Sun Young

Lee Sang Woo като Bin

Lee Sang Yoon като Go Gyeong Gu (епизоди 1, 2 и 3)

Pyo Ye Jin като Yoon Seon A (епизоди 11 и 12)

 

Резюме: Една история за живота на младите хора, борещи се да оцелеят в забързания град и да намерят истинска любов въпреки натоварения си график.
Пак Дже Уон (Ji Chang Wook) е архитект, който продължава да се радва на малките улички в града и да колекционира различни неща. Но никога не забравя жената, която открадва сърцето му и изчезва. В същото време И Ън О (Kim Ji Won) работи като търговец на свободна практика, която спонтанно решава да приеме фалшива самоличност на неизвестно място. По време на пътуването си И Ън О среща Пак Дже Уон, представяйки се за Юн Сон А – млада жена със свободен дух, което е съвсем различно от истинското ѝ аз…

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам с надежда към драмата. Много ми се ще този актьор да попадне на добър сериал иначе ще продължим да си въздишаме по Хилъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам и аз. Дали ще мy дадат да убива хлебарка? :D

 

p.s. Някой може ли да метне видео само с неговите сцени, че да го гледам и аз тоз Хилър :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни го целия, пък прескачай другите сцени и ще ти се получи. Хубав е сериала, гледай спокойно. Аз много обичам актрисата, която играе нещо като негова координаторка чрез компютъра. Вече не помня името на героинята и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартирането на сериала е отложено за 22 декември 2020г. Причина за закъснението е положителен Covid-19 тест на член от екипа. Заснемането на сериала е било паузирано и всички са били тествани. Всички тестове се оказват отрицателни и снимките за сериала съвсем наскоро са били възобновени.

Да си допълня поста с новината, че Минхо, ще има специално участие в сериала. :icon_sunny:

 

51ccd8b7478e4f4b9a8965ee347ba2fc.jpeg?s=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с голямо очакване към сериала. С нетърпение искам да видя какво ще направят. Пък и двамата имат химия според мен. ~

Kim Min Suk  толкова ми липсваше да му виждам лицето на екран ~

 

 

Тийзър 1 ::panda-145:

지창욱♥김지원, 헤어진 후 시작된 질문들이 사랑을 찾아갑니다[도시남녀의 사랑법] 1차 티저

Off Topic

 

 

Toва излезе днес.. И всички веднага луднаха ~

Тийзър 2 :panda-145:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е била прескоференцията на сериалчето ще ви споделя само трите двойки и техните снимки, защото ми напълниха сърцето :D:panda-145:

22 - ри настъпи .:es:

bc72728eeb67cf55.jpgdf642cfdfc5ff0f1.jpg5af8233b9ca5f636.jpg

Off Topic

c11c20700268a447.jpg516828ff4cea6381.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/20/2020 at 1:53 AM, bond said:

Гледам с надежда към драмата. 

И май ще си останем с надеждата.

Какъв беше този първи епизод, интервюта ли гледах или кдрама? Не очаквах такъв формат и не ми хареса. Ще дам шанс и на втори епизод, все пак са по 30 минути, но определено не съм впечатлена. Уки ми хареса само в първите минути, после не знам защо лицето му ми изглеждаше странно, особено при сцените на плажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Необичаен формат. Реших да изчакам да излязат всички серии, че да го изгледам наведнъж. Стерилната ми фен-корейска душа не можа да понесе толкоз "откровености и натурализъм" още във втора серия. Все едно гледам  "Сексът и градът" в една, две степени по-откровено и по-натуралистично. :blush::swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък определено ми хареса. Да,  необичаен формат от една страна, а от друга- по-разчупено.

Най-после нещо далеч от флинтифлюшковата корейска мода, където спят с палта и щъркелите им носят деца.

На пръстите на едната ръка се броят сериалите от сорта, в които показват, че има нормални млади хора в Корея и не  са само  ония с ореолите. 

По-различно, добре направено,  гледа ми се и добре заснето( без да преетендирам, че разбирам), добри актьори, добре играещи, защото за разлика от традиционното, това тук си иска можене и айдълията няма шанс просто.  Душевното го има, тръпка, атмосфера и каквото щете, но  не е вулгарното -"ръгай чушки в боба".

Пуканкови са ми фаворити.

Ще следя.

 

@meri2003, аз видях любов, добре поднесена, която няма как да е стерилна и на безопасна дистанция, като за ковид, па макар и да беше с маска едностранно в едната двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диня с бира ли е новата рецепта против запек? :lol: 

И вторият епизод не ми допадна. По-схваната сцена от първата двойка не бях гледала скоро. След това Уки и Джи Уон решиха да се мерят с колегите си от другия форум, но Уки ми е адски странен тук, излъчването му сякаш е цялостно променено и докато Джи Уон се справи добре, той не ми хареса.

Аз съм аут, пишете в коя серия се появява Минхо, че ми е домъчняло за него, може да се върна да го видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Lawandula написа:

Пуканкови са ми фаворити.

И на мен Пуканкови най-ми допадат. Очаквам обаче от третата двойка забавни моменти - изглеждат диви и неконтрулируеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакам да се  съберат повече преведени епизоди....но нямам големи надежди! Ако към романтичните роли на Чанк Ук ,не сложиш и малко екшън...ами не става! Е...ще си въздишаме по Хилъра май че...;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грам не си въздишам по малко екшън към романтиката на Уки. По-различен от досегашните му  подобни роли,  задобрял още и много естествен и без да тича по покривите (не съм му от фенщината, но не мога на бялото да викам черно). Мацката не я коментирам, тя си е винаги топ и трудно може да не я харесаш и сладуранка Минка губи по точки от нея, отдето и да го погледна. 

Трети епизод си беше супер. Далеч от корейските клишета, което радва, та реших да видя кой е тоя смелчага, де не ми показва 30-40 годишни непорочни корейски девствени създания, пък видиш ли,  при проверката се оказа, че е от сценариста на всичките три "романтики" и получих обяснението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не съм рекла, че е чудо на чудесата. Засветно показани  нормални отношения на млади хора, с  привкус на рамьон, приятно поднесени   от  всеки участник в рамьон надпреварата, на база неговата гледна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи, хареса ми. Само косата на Уки не ми хареса.

Пууу, пак забравих да пиша на Дядо Коледа, че искам каравана. Или айде кемпер, за по-лесно.

 

Аз предлагам да извадим въпросите, дет им ги задават, и да развъртим една викторина тука. Сичко да си кажете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...