Jump to content

Satsui no Michinori (2020)


Recommended Posts

kSwH3SfuoY2J5cPVLeX9XlH0ffV.jpg

 

Satsui no Michinori  (殺意の道程)
Страна: Япония
Също така известен като: The Road to Murder
Период на излъчване: 2020 – Ноември – 09 до 2020 – Декември – 21
Време на излъчване: Понеделник 00:00
Формат: Renzoku
Жанр: Драма, Съспенс
Канал: WOWOW
Епизоди: 7
Режисьор: Sumida Takashi ('Kakuu OL Nikki', 'Sumu Sumu')
Сценарист: Bakarhythm
Субтитри: Английски

 

Участват:
Iura Arata като Kubota Kazuma
Bakarhythm (バカリズム) като Azuma Mitsuru
Hotta Mayu като Konoha
Sakuma Yui като Yuzuki
Tsurumi Shingo като Murooka Yoshiyuki
Asuka Rin като Yoshiyuki's lover
Hino Yojin като Kubota Takaki
Kaai Gamon като Shigemori Hayato

 

Резюме: След като баща му е принуден да се самоубие, Kubota Kazuma (Iura Arata) и братовчед му се заклеват да убият човека, отговорен за смъртта му. Въпреки това, като се има предвид, че никой от тях никога не е убивал някого, това изисква много планиране и много помощ, за да се постигне перфектното престъпление…
 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се комедията тук да е повече и качествена, понеже много тежка дорама завърших в момента! Супер добри са създателите на истории от този канал, но те просто не могат да се гледат една след друга. Трябва си време.

4 серии вече са преведени. Поне това е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преводът е завършен. Изгледах два епизода и много ми хареса. Очаквам след дълги замисли да се провалят заради неподходящото име, което избраха за проекта, но ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си чар. Интересно ще бъде да се види и като филм. Дали ще бъде по-спретнато или прекалено прибързано действието? Видях, че датата на излъчване на филма е 5 февруари. Ще се изгледа дорамата дотогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко по темата. Абсолютно инди заглавие с почти застинал сюжет.

Как само ме подведоха тези двамата. Тъкмо щях да обявя, че не съм гледала Арата в по-смотана роля (в добрия смисъл на думата - имаме първокласен образ на неориентиран отмъстител, който нямаше понятие, какво прави, но пък до него стоеше също толкова неориентиран партньор). И при цялата сбъркана ситуация, нещата накрая да си дойдат на мястото. Това си беше чудо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах доволна от финала. Шест епизода подготвяха перфектното престъпление, а аз се чудех какво ще се обърка в крайна сметка. Ясно беше, че планът щеше да се провали. Въпреки мрачната атмосфера, двамата герои са представени твърде човечни, за да убият наистина някого. И все пак не очаквах да завърши толкова позитивно. Всички действия и замисли водеха до финала. Много добре обмислена драма!

Не знам дали само на мен ми се стори така, но...

Off Topic

Нямаше ли твърде много съвпадения между идеите, които даваше Коноха, и начинът, по който бе убит бащата? Бутането от сграда, принтирането на съобщение, връзването на ръкава. Очаквах, че тя знае нещо и им помага, но явно просто я очаква страхотна кариера като писател на криминални романи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно!

Off Topic

И аз винаги се шашках на нейните познания, които доказваха, колко неспособни да убят са двамата братовчеди. Хаха! 

Беше ми вяло и сиво, докато не преобърнаха нещата. Никак не очаквах да завърши толкова позитивно. Когато упоиха Арата, си казах Край! Отиде всичко. И после - щрак! Изненада!

Арата е отличен актьор. Припоръчвам и останалите му филми/дорами. Той е откритие на Корееда и има страхотни участия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си спомних за тази дорама заради ново заглавие, което сега върви по същата телевизия с Нао и Хаято Исомура. Всъщност, попаднах на него по погрешка. Мислех го за филм и като го пуснах, се оказа любопитна мини-дорама, чиято идея за отмъщение веднага ме насочи към тукашния казус. Интересно ще е да се проследи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...