Jump to content

Future X-Cops / Х-ченгета на бъдещето (2010)


Recommended Posts

future-x-cops-2010-5.jpg
Future X-Cops
Х-ченгета на бъдещето


> Заглавие: Future X-Cops/ Future Cop
> Оригинално заглавие: 未来警察
> Българско заглавие: Х-ченгета на бъдещето
> Държава: Хонгконг / Тайван
> Година: 2010
> Жанр: Sci-Fi (фантастика)
> Език: кантонски
> Премиера: 15-ти април 2010
> Времетраене: 90 минути
> Линк към asianmediawiki
> Линк към IMDB
> Продуцентска компания: China Film Group/ Jing's Production/
> Режисьор: Wong Jing
> В ролите: Анди Лау като Кид, Барби Ксю като мис Холи, Майк Хъ като Мастерсън и др.

 

> Сюжет:
Ченге се връща в настоящето, за да защити учен, който държи ключа към бъдещето на човечеството.
В бъдещето д-р Мастерсън (Майк Хъ) предотвратява енергийна криза, която заплашва съществуването на човечество, като изобретява заместител на слънцето. По този начин той отприщва гнева на безкрупулен петролен магнат, който изпраща екип от полу-хора, полу-машини, за да убият доктора.
Полицаят Кид (Анди Лау) е назначен да защитава д-р Мастерсън и да предотвратява опитите за убийство, но съпругата му Мили (Барби Ксю) и младия брат на капитана-киборг Калън ( Siu-Wong Fan) биват убити в битката. Анди и Калън сега искат отмъщение.
Все още силно желаещ да контролира света, петролният магнат изпраща Калън и киборгите му обратно през времето, в настоящето, за да убият д-р Мастерсън като тийнейджър. Сега, със съдбата на света в свои ръце, Кид трябва да последва убийците, за да защити бъдещия спасител на планетата Земя. Единственият начин да има шанс срещу суперсилните киборги, е той да стане един от тях. Може ли да успее?

> Сваляне на филма: свали тук или тук
> Сваляне субтитри: английски субтитри български субтитри

 

> Трейлър:

 

> Скрийншотове:
future_x_cops_b.jpgfuture_x_cops_.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оценката от 3.9/10 в imdb даже му е много, както се казва в един от коментарите там, най- много 6 годишните да се кефят на тази пародия на филм. Жалко за добрия каст и тия почнаха като западняците да участват във всякакви долнопробни продукцийки за няколко юана повече. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че са прекалили с фантастиката, дори на моменти пълни измишльотини! Чудя се как актьор като Анди Лау се е съгласил да играе в такъв филм...:unsure: Е аз го изгледах само заради Mike He, но като цяло филма си беше пълно губене на време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз смятам да си запазя спомените от Анди Лау от предишните му филми и да не си развалям вкуса с този тук.

Няма какво да се чудим, то е ясно, че се е навил за пари, явно без да мисли, че вече е изградил някаква репутация на сериозен актьор, която здраво започва да петни. Още едно-две подобни участия и определено ще забрави за покани в качествени продукции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синът ми вчера ме изнуди да го гледаме и определено каза, че се е "накефил" (на 10 години е :) ). Колко е разбрал от английските субтитри не е ясно, но явно не са му били много необходими.

Аз лично използвах случая да си поспя. ;)

 

За репутацията на Анди Лау не се притеснявам, всички актьори от време на време приемат да се снимат в нещо тъповато за пари, за забавление или просто за запълване на времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Сега Го Гледах И Ми Хареса Напомни Ми На Ritana И Там Се Връщаха В Миналото :P

 

Има едно нещо, начело на всеки раздел в подфорум "Кино" и то е Правилата на раздела. Моят съвет е да ги прочетете и съобразявате с тях. ;)

Редактирано от mike
Правилата на раздела
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...