Jump to content

Recommended Posts

R.cdf58cc3bacbdb204b387da4fd5eb1e4?rik=aGuRQ0GsQdAhsQ&riu=http%3a%2f%2flinyi.dzwww.com%2fylxw%2f202011%2fW020201126398548458004.jpg&ehk=D6YIxMFNUKx12z6ued%2bt7iERL8cJe8i%2bSGo4VnrlP9g%3d&risl=&pid=ImgRaw&r=0

Rbx6R_4f.jpg

Off Topic

El-PAY-U8AAN6rR?format=jpg&name=smallEl-PAXIUcAAHZn-?format=jpg&name=small

You Are So Sweet (你听起来很甜)
Страна: Китай
Също така известен като: Ni Ting Qi Lai Hen Tian
Година на излъчване: 2020 – Ноември – 05 до 2020 – Ноември – 21
Време на излъчване: Сряда – Петък 20:00
Жанр: Драма, Романс
Канал: Youku
Епизоди: 24
Режисьор: Qin Min
Субтитри: Английски

 

Участват:
Zhao Zhi Wei като Gu Chenyu
Sun Yi Ning като Xia Xiao Ning
Li Xiang Zhe като Xie Fei
Chen Shi Min като Jin Yao
Zong Ying като Gu Xiyuan
Wang Ji Ming Zhu като Tang Xue
Ding Xiao Ying като He Yanran
Tang Fei като Zhang Luoli
He Xi Yao като Liu Yating

 

Резюме: История, която за първи път отваря врати за китайската дублажна индустрия и проследява новобранец и нейният токсичен шеф.
 Xia Xiao Ning (Sun Yi Ning) е нормално момиче и амбициозна гласова актриса. Случайно Xiao Ning получава работа като асистентка на Gu Chenyu (Zhao Zhi Wei), който крие от всички, че всъщност е един от най-добрите в дублажа. Тъй като Xiao Ning и Gu Chenyu са напълно различни като личности, взаимодействията им са пълни с недоразумения…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Нов постер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То бива разлика в ръста, ама шефчето тука направо ще се прегърби - като е расъл почти до 190 ....... а тя и 165 сантима няма :28558: А главната  - като я гледам как носи на алкохол и като се сетих за няколко вица.... - сигурно има някоя жилка от Северозападна България :lol2:

EmPRGahVkAAiOMs?format=jpg&name=large

Off Topic

EmPRDGTVcAAwzcD?format=jpg&name=large

El83u2eVMAAR-D-?format=jpg&name=large

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, ама май повече заради шефчето и втората двойка - мацката го "гони" вече няколко епизода и го чакам "господина"да се предаде :)

hqdefault.jpg

 

А главната - тая женица ми лази по нервите..... като погледне ей така....

a23877acbb500d091ea7c071213467b2.jpeg@s_

Off Topic

f48e43303ebb235c75d95187fc939468.jpg

9NMBEwxk1oO_FN9xI7y34REEWjpigJS8VvYhJ_uT

 

 

и ми иде да оставя сериала.... А пък и се присещам, че заради нея не можах да догледам   Accidentally in Love :lol2:

 

Но най - хубавото нещо в сериалчето е ей тази песен :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, vivivan написа:

@Indira Руският превод тепърва май започва, ама то и с английския сме едва до 10та серия ;)

 

Благодаря! Аз се чудя защо не мога да го открия..."Твой сладкий голос" ??? Що за заглавие са сложили другарките?

Май ще изчакам да се насъберат повечко серии. И без това имам толкова други за гледане в списъка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira техните сериали нали имат по няколко имена  (кой как си го преведе :lol2:) та рускини май са превели по другото име - нещо беше за " сладък глас" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан най-накрая. Нищо невиждано за киноиндустрията, розовко и сладко. Главния ми е слабост, главната не ми допадна много чисто визуално, но като двойка бяха готини заедно. Заради втория главен сега започвам "Принца русал" :) Общо взето нормално, романтично сериалче за един път. Хареса ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...