Jump to content

Neechan no Koibito (2020)


Recommended Posts

Дане, напълно те разбирам. Обаче аз още в началото си казах, че съм тук заради братята и семейните отношения, макар че покрай тях откривам и други любопитни теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 7ма направо се разтопих! Никъде другаде не съм виждала такива добри братя като в японските дорами. 

Тя им каза всичко и те безрезервно обещаха да я подкрепят, дори светът да е срещу нея. Кайто беше безумно откровен и с коибитото. Пристраш се и говори открито. Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега разбрах, каква е магията на това семейство - да превръща лошото в добро и грозното в прекрасно.

Въпреки клишираните моменти в началото, сюжетът взе и сериозен обрат и пасна добре на останалата концепция.

Тъкмо осъзнах и връзката между глобусите, които продаваха в магазина, новогодишната украса и докосващия ендинг на Mr children. 

И още една тема засегнаха. Миюки изгуби работата си и това е връзката с истинската реалност в Япония (и не само там). "Светът е пълен с уволнени хора" - каза тя. Абсолютната истина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прощавам на Фуджики за преиграването в началото заради това, което направи накрая, включително снимката на стола, който осмисли действията на колегата.

Завършиха с надежда и грижа за хората. Предполагам, това е посланието, което всички искаме да виждаме по-често около нас.

Уоу! Не разпознах гостуването на Рьоко Кобаяши. Много променена изглежда с къса коса. 

Да си призная, това е първата романтична роля на Касуми, която й пасна. Може би, защото преди всичко беше грижовна и мила сестра. И как иначе. С такива братчета. Големи сладури. Дори комбото Казуки-Миюки взе, че ми хареса. Хаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя е Рьоко Кобаяши? Търсачката нещо не ми отговаря на този въпрос.

Касуми съм я гледала и в And, Live , сходна като тази "романтика". Там също обвързано със социални теми.

 

Аз изгледах 4-и епизод на Kasumi Arimura's Filming Break и се поразвеселих със сънищата там на актрисата . Подслаждам си го това заглавие. Харесва ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази с Кентаро не съм гледала, но преди това имаше 2 подобни участия, за мен неубедителни (С Кенши Окада и Кенго Кора). Може би трябва нещо допълнително, за да пасне с колегите си и да са ми симпатични като екранни двойки. Ето тук екранният й брат имаше химия с Миюки, докато нейната с Кенши Окада в онзи ученически експеримент, не се получи. Добре е, че се развива в тази посока.

Рьоко Кобаяши беше старата приятелка на Манато. Беше се поизгубила от екрана и наистина не я познах с толкова къса коса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже тук Фуджики не беше в стихията си, ето нова, 5-серийна дорама с него, която започва през юли - "Kokucho no Mizuumi". Процукция на WOWOW, по новела на Макото Усами.

173391419_2917567005185050_9780272220595

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Касуми и Кайто Такахаши се оказаха романтично обвързани. Ама как така? Тя му беше кака в дорамата? Харесваха ми като брат и сестра. Касуми е по-голям с 6 г. Да са живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...