Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

EmNbEGGUYAA_vAq?format=jpg&name=900x900

EmgwVK2UYAAWBRp?format=jpg&name=large

 

Run On (런 온)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Run On
Период на излъчване: 16 декември 2020 – 4 февруари 2021
Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:30
Жанр: Романс, Спорт
Канал: jTBC
Епизоди: 16
Режисьор: Lee Jae Hoon (The Ghost Detective, Chief Kim, A Beautiful Mind, Blood, Jeong Do Jeon)
Сценарист: Park Min Sook
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Im Si Wan (ZE:A) като Ki Sun Kyum
Shin Se Kyung като Oh Mi Joo
Sooyoung (Girls'Generation) като Seo Dan Ah
Kang Tae Oh като Lee Young Hwa
Park Young Gyu като Ki Jung Do
Cha Hwa Yeon като Yook Ji Woo
Lee Bong Ryun като Park Mae Mae
Ryu Abel като Ki Eun Bi
Seo Eun Kyung като Dong Kyung
Yeon Je Wook като Jung Ji Hyun
Lee Jung Ha като Kim Woo Sik
Choi Jae Hyun като Seo Tae Woong
Kim Dong Young като Ko Ye Joon
Kim Si Eun като Ko Ye Chan

Kim Ye Won (ex Jewelry) като Choi Tae Ri

 

Резюме: Драмата разказва любовната историята на Ки Сон Гьом (Im Si Wan) и О Ми Джу (Shin Se Kyung). 
Ки Сон Гьом (Im Si Wan) е бивш популярен спринтьор, състезател в националния отбор, който сега работи като спортен агент. Като син на представител на Националното събрание и по-малък брат на Кралицата на голфа винаги е усещал натиск, но нещата са на път да се променят, когато съдбата го среща с преводачката на филми О Ми Джу (Shin Se Kyung)... 

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, викам си,  как така един сериал може да върви леко и бързо (приятно изнанадан)! Пък то било защото превъртам досадното нещо от GG. Иначе просто няма нищо друго за гледане  в тези дни от седмицата. А, поредният сериал за спортисти, в който актьорите  ВЪОБЩЕ НЕ приличат на спортисти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключи. Не беше "Уау".
Дори ми бяха странни. И двете двойки.
Много дистанцирани и недиректни отношения, въпреки че главната изненадваше с прямотата си. Изключително нетипичен женски персонаж. В сходни ситуации повечето героини ще започнат да се извиняват за съществуването си през сълзи.
Шиуан ми беше дървен през цялото време. И се чудя дали героят му е дървен или той като актьор си е едно голямо дърво. Ще го проверя в други сериали.
Канг Те О беше прекрасен, но просто не му отива да играе наивен и неопитен студент. Отива му да играе злодей, има излъчване на силен мъж и лукава усмивка. ❤
Щастлив финал.
Но ако препоръчвам на някого сериал, няма да е този
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Scarlet Heart, гледала съм го в един филм в един затвор, там беше бая разчупен, забравих името на филма, и в сериала по уебтун, психотрилъра и там се справи много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво леко сериалче, което не натоварва. Нямаше тайни, не беше тежък. Две любовни истории, втората със студента май беше по-дълбока и по-интересна. Не знам кой обличаше главната двойка, ама бяха облечени ужасно. Той сякаш носеше сака 2-3 номера по-големи, тя същата работа, като една торба беше. Не знам какво е това увлечение на корейките да носят големи и неудобни мъжки дрехи. Някой ако знае да каже. И също това пиене? Те алкохолици ли са?  Родителите водят децата си да пият, това в колко сериала сме го гледали? Главната героиня май почна да пие и докато вземаше антибиотиците? Да изтрае една седмица без алкохол и изглеждаше невъзможно. Заради тежкия живот ли пият? Това не се отнася специално за този сериал. Не е сериал който ще се запомни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвам го добутах до края. Започна обещаващо, но още към 8-9 епизод  ме изгубиха. То бива бива дървени отношения и сцени, ама чак пък толкоз...Едни засукани диалози, едни чудесии...някой май за Шекспир се е мислил, ама уви. Или за Джейн Остин, не знам. Супер неподходящо беше според мен, на млади хора да им се набутват такива дистанцирани и сложни взаимоотношения и диалози. 
По едно време май им писна от главната двойка и се захванаха яко с второстепенната. Толкова, че главните почти изобщо не се мяркаха. 
Въобще...както казваше дядо ми, ‘манджа с грозде’ :slap:. За мен този сериал е едно тотално недуразумение. Някакси го довърших, но ви препоръчвам да не си губите времето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, ivanjelina написа:

Едвам го добутах до края. Започна обещаващо, но още към 8-9 епизод  ме изгубиха. То бива бива дървени отношения и сцени, ама чак пък толкоз...Едни засукани диалози, едни чудесии...някой май за Шекспир се е мислил, ама уви. Или за Джейн Остин, не знам. Супер неподходящо беше според мен, на млади хора да им се набутват такива дистанцирани и сложни взаимоотношения и диалози. 
По едно време май им писна от главната двойка и се захванаха яко с второстепенната. Толкова, че главните почти изобщо не се мяркаха. 
Въобще...както казваше дядо ми, ‘манджа с грозде’ :slap:. За мен този сериал е едно тотално недуразумение. Някакси го довърших, но ви препоръчвам да не си губите времето.

Пак, че си го добутала! Аз не успях, а и през цялото време превъртах певачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, tania_pt написа:

поредният сериал който хората не знаещи английски език не могат да изгледат до края,,,,,,,,много разочароващо :mellow2:

 

Отправете разочарованието си към преводачите – не сме ние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, tania_pt написа:

поредният сериал който хората не знаещи английски език не могат да изгледат до края,,,,,,,,много разочароващо :mellow2:

 

За пореден път съм възмутена от оплакванията за липса на превод. Преводачите на български език работят изцяло на доброволни начала, лишавайки се от свободното си време и не получавайки нищо за труда си.

Всички те са хора със собствен живот и задачи. Болест или друго неблагополучие могат да променят плановете им. И те с нищо не са длъжни на нас, които безплатно се възползваме от труда им.

Да хленчите, че има непреведени филми и серии е най-малкото неблагодарно.

Редактирано от Amaia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснал съм го, когато е трябвало да гледам. Хвърлих едно око на първите две серии. Сравнително става. На Им Ши Уан му отиват такива роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...