Jump to content

Recommended Posts

EmBtuLJU4AAvr0o?format=jpg

Off Topic

 

emAxY_4f.jpg %20We%20Are%20Young%20China%20Web%20Dram

E25lbf.jpg

XK5XZf.jpgENAKb_3f.jpgj3Rkw_3f.jpgWeO85_3f.jpg

 

Something Just Like This

(青春创世纪)
Страна: Китай
Също така известен като: We Are Young, Youth Genesis
По новелата на: Sui Zheng (岁正) – „Du Jia Zhuan Chong (独家专宠)“
Година на излъчване: 2020 / Ноември 08 до 2020 /Декември 09
Жанр: бизнес романс, драма
Канал: iQiyi
Епизоди: 47
Режисьор: Chen Fei Hong
Субтитри: английски, български, руски

 

Участват:
Johnny Huang като Дуан Ран
Wu Jin Yan като Циен Си Си

Liang Da Wei като Чън Лан

Wang Mao Lei като Ю Шъ
Xuan Lu като Джан Дзя Юн

Cao Yu Chen като Дзян Джъ Ян

Zhao Luo Ran като Су Су

Xu Li като г-ца Оуян

Dong Si Yi като Юен Бао
Wang Jia Yu като Mr. Five
Shi Nan като Ци Юен Юен
Ma Qian Qian като "Кола"
Liao Yin Yue като "Патенцето"

Kong Xiao Ming като г-н У от Pineapple

Cao Wei Yu като Дуан Шън Юн и др.

 

Резюме:

Циен Си Си е осиновена дъщеря на бизнесмена г-н Дуан и израства заедно с неговия син,

Дуан Ран, който сега се връща от обучение в чужбина.

Си Си започва като обикновен стриймър (продава на живо дрехи онлайн)

и с помощта на Ран Ран навлиза в тънкостите на професията.

И когато двамата млади решават да създадат своя фирма за онлайн търговия,

г-н Дуан и чичо Шън влагат капитал във фирмата, но възлагат управлението на Си Си,

въпреки че Дуан Ран е учил бизнес мениджмънт.

С времето Дуан Ран и Си Си се сблъскват с всякакви трудности и предателства,

но тъй като са позитивни и се сприятеляват с различни хора в процеса на работа,

накрая всички заедно успяват да изградят една успешна компания.
 

 

:essub:

 

Свали с вградени български субтитри:click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри:click: :click: :click: 

 

Свали с английски субтитри :click: и :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момиче ми харесва повече от Дилраба. И не ме почвайте отново, не казвам, че Реба не е красива. Казвам само, че тази ми харесва повече. Не обичам офисните драми, но ще проверя за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5758514fd17cd1ad.jpgb27952537d16d80a.jpg

 

Много е готин сериалът и смешен, и забавен, големи са скици. Отначало смятах, че ще липсва химия, гледайки изрезките и клипчетата на фенките от снимачната, но с всеки следващ епизод двамата все повече си пасват, не че имах съмнения

Джони може да се допълва на 100% с всяка актриса или колега, досега не се е случвало да се провали, дори с Вики в Любовния възел бяха хубава двойка при условие, че зад кадър двамата не се търпяха особено.

Сериалът ще изтече бързо, въпреки 47-те си серии (намалиха го с две, голямо намаление, чак Примоция няма що! хахах)

Засега съм решила да си го гледам само, щото ще се озоря с тази бройка епизоди, а и се очаква след този, преди Коледа, да тръгне друг негов, дето му викаме, че е римейк на Потомците и не се виждам да карам и двата, щото съм луда и ако го почна, значи (както беше и с Дизайнера) да няма ден, няма нощ (ама тогава поне беше карантина, сега трябва и да се ходи на работа...

 

232ccd54efe5117f.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йееееее, кога пък ги качиха тези епизодчета, че съм пропуснала.... аз от мъка по Джони, бойкотирах корейското и китайското и се измъчвах с тайско :D (верно си е мъка!)

Скачам на клона! ВЕДНАГА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като успях да изгледам всички излезли до момента 24 епизода мога да заявя, че сериалчето е супер! Продължавам да се възхищавам на това момче, което успява да стои така естествено на екран. За да постигне това спокойно излъчване, сякаш го хващаме в ситуация от ежедневието му, трябва да е вложил много мисъл и труд.Позите и физиономиите му са абсолютно на място.

Докато чаках да се гаджосат се чудех как ще успеят да направят тоя преход от толкова години отношения като между брат и сестра  към двойка, а то им се получи толкова леко и лесно, че гледах екрана и се хилех като зелка :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, чак сега пускат MV на песен от сериала

 

Аз пък съм толкова загубена, 47 серии гледах и изобщо не мога да се сетя за тая песен къде е звучала..., явно като фон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, mrnkaloto написа:

хм, чак сега пускат MV на песен от сериала

 

 

Песента бива, пък и певеца - в последните 2-3 години направи няколко приятни ост-а.

Но преглеждайки песните към сериала се изненадах като видях изпълнителя  Yang Kun (даже има и още една песен в ост-а) - любим глас :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно как съм го изтървала Джонито тук! 

Третият линк за онлайн гледане не работи. Ако е за телеграм, моля за поправка.

И голямо благодарско за буквичките на екипа. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джони си е трепач,  действително прави химия с всеки, сериалът приятен и забавен, не е от розовите сапунки, нито от скучните офисни, но да ме простиш @bond, но тая кривокрака и анорексична главна, не може на Раба по външност и на кутрето да се опре(не че Раба не е слаба, но изглежда някак по-съразмерна глава-тяло-крака). Казвам го без залитане по Раба. За играта ѝ не знам, преиграва ми сякаш тук. В  "Story of Yanxi Palace"  я харесах, игра страхотно, но там не им показваха краката и не слагаха на тънко кръстче всякакво коланче. Това си е мое мнение, без претенции за меродавност и намерение за спорове.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък остава мъж и жена да спорят за жена. Аз бях влюбен в Реба в първите и костюмни драми. В Прасковите особено, а с Бин Бин бяха отличен тандем, но после нещо неуловимо се измени в актрисата. И ей така, без причина спрях да я харесвам. А тази дори не я познах, но Джони и Реба не ми харесаха изобщо, много агресия усетих и в двамата. По мое мнение на Джони му ходят по-миловидни актриси. За красота и талант изобщо не говоря.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, Джонито е толкова естествен във всяка роля, че не знам как ще се намери някоя с която да не си пасне. Тук и актрисата и героинята ѝ ми са не особено лицеприятни до Джонито:D и понеже беше зачекнал темата дадох мнение. Въпрос на възприятие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не харесвам подбора на актрисата за главната роля, освен че не ми е лицеприятна, през цялото време ми беше като жаба. Не ме убеди с играта си. Останалите момичета бяха в пъти по-красиви, на място и добре играеха, за тази не мога да кажа нищо, щото за мен е и умряла. :28558: (Откъде го намериха това...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледано. По-различно офис, чак ме накара да се замисля защо нашите молове са още пълни, но пък ние нали сме си български реотани...

След тоя сериал, направо се успокоих, че не сме само ние, дето не ни трябва пазач в ада, толкова интриги и предателства имаше.

Можеше и по-малко серии, но ще излезе, че се оплаквам от много Джони :28558:, опазил ме Бог! Колкото повече, толкова повече.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си, че няма да харесам никоя след, Дилраба да партнира на Джонито, но ето че тоя сериал ме опроверга. Много ми хареса тази екранна двойка, двамата играха леко и в синхрон, и наистина много естествено. И наистина изглеждаха като двама души, които взаимно се допълват във всичко. И Джони! Как може да напредва толкова бързо? Преди няколко години, като го гледах (и то в сериал, който много ми хареса) , смятах, че е пълно дърво и се чудех какво му харесват толкова. След това във всяка негова продукция се забелязва, че постепенно израства. Сега го виждам все по- зрял и много добре професионално подготвен. Особено в последния епизод, пък и в другите, толкова силни и толкова дълбоки чувства показа, браво, наистина заслужава адмирации! Актрисата също много ме спечели, както визуално, така ми допадна и начина ѝ на игра. Абе, големи сладури са заедно! А иначе за мен беше доста познавателно, не знаех нищо за стриймъри и тяхната работа. 

Отново големи благодарности на екипа, който направи българските букви за сериала! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...