Jump to content

Recommended Posts

EldsM6GVkAIExOO?format=jpg&name=medium

Off Topic

ElZDWb0UcAEUqOp?format=jpg&name=large

EljcETQU0AAOpDU?format=jpg&name=largeEl_psjvUYAAVxu5?format=jpg&name=large

Zhou-Yu-Tong.jpg?w=1024&ssl=1Gong-Jun.jpg?w=1024&ssl=1

Jin-Ze.jpg?w=1024&ssl=1Wu-Man-Si.jpg?w=1024&ssl=1

 

Begin Again(从结婚开始恋爱)
Страна: Китай
Също така известен като: Cong Jie Hun Kai Shi Lian Ai
Година на излъчване: 2020 – Октомври – 29 до 2020 – Декември – 05
Време на излъчване: Четвъртък – Петък 20:00
Жанр: Комедия, Романс
Канал: Mango TV
Епизоди: 35
Режисьор: Xu Chi
Субтитри: Английски

 

Участват:
Zhou Yu Tong като Lu Fang Ning
Simon Gong като Ling Rui
Garvey Jin като Lu Yi Yao
Wu Man Si като Cai Si Yu
Li Si Qi като Tang Ping
Shawn Zhang като Gao Er Fan

 

Резюме: Драма е базирана по литературното произведение на г-жа Pitchaya Turdkwanchai „Samee Ngern Phon“. Адаптацията разказва любовната история на Lu Fang Ning (Zhou Yu Tong), доминираща жена президент на „Home Furnishing Group“ и Ling Rui (Simon Gong), добросърдечен хирург, който превръщат фалшивата връзка в реалност заради практически причини и натиска от семейството на Lu Fang Ning, да избере съпруг и баща на детето си. След като разменят своите „Да“, те започват нова глава в живота си, докато се научават да живеят заедно и може би наистина да се влюбят...
 

 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтититри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доктор - мил, добър и красив :lol2: Малко дежа вю ми дойдоха първите сцени, но не се оплаквам :28558: Харесвам главните актьори и като гледам май няма да се държат като свенливи младежи, особено тя :D 

892194.jpg

 

Обаче според  мен, тук с този образ на строга шефка малко са позагрозили Zhou Yu Tong. А Саймън - на него май само  партньорА му в Advance Bravely му беше по мярка висок, даже онзи беше над 1,90 м :lol2:

 

И малко клипчета от снимачната площадка - забавляват се хората, а Zhou Yu Tong такъв смях вади...

Off Topic

 

Кличетата  с английски превод ги има във фейсбук :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато режисьорът забрави да каже стоп :lol2: А самата сцена в сериала е дали има и 10 секунди... ама материал да има....

 

И още зад кадър ;)

Off Topic

А стояха толкова сериозно в началото....

 

Не знам Саймън как издържа тази жена с този смях :lol:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа - ставам фен ма този режисьор :D В 9 епизод има една сцена дето сщСаймън тръшва главната в леглото. Намерих клипче какво всъщност е планувал режисьорът за тази сцена - " ще я хванеш така, ще я вдигне, ще разкопаеш това, ще целунеш тук....". Саймън гледа, гледа и се смее с главната... "Мога да го направя и ще го направя, ама да знаеш, че ще това после ще го цензурират и ще го изрежат.... И ще бъде жалко  " :lol2:Така де - отрязали са го и ги има само последните секунди :(

Та ето тук клипчето с английски субтитри ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, този път по изключение гениалният, успешен и перфектен герой е... героинята. Водещата фигура да е момичето ми е даже странно. Неприятното беше, че особено в първите серии я бяха направили толкова напориста и безпардонна, че ми беше неприятно да я гледам, даже грозна ми се стори. После, когато се очовечи ми стана симпатична, де, ама такова начало не ми допада. Ама може просто да не харесвам актрисата. Но пък харесах актьора, този сладур с перфектно лице и висок, висок. Взаимоотношенията им иглеждаха особени на фона на изгледаните дотук дорами. Но ми беше интересно през повечето време, пък имаше и други симпатяги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...