Jump to content

Punch


skofiild

Recommended Posts

Така е, тя има невероятен глас..

И сега ни очаква нещо ново от нея, и то в колаборация с един младеж, който също много харесвам.

 

Ha Sung Woon и Punch ще издадат дует по проект „Cyworld BGM 2021“. Създаване на нова версия на Primary - „'Johnny' “ (ft #DynamicDuo ).

Песента ще бъде пусната на 17 август.

E8p-AZkn-Vc-AA9e-W.jpg

 

[CyworldBGM2021] "하성운x펀치 - 자니" Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Punch, заедно с Onew от SHINee ще пуснат обща песен "Way" чрез SM STATION на 6 декември.

Тя пее божествено, той също, да видим какво ще получим.

 

FFf-ZQ-c-VEAQHj-Yh.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew и Punch пуснаха своя лиричен видео тийзър за "Way".

Видео тийзърът разкрива красиво анимиран преглед на историята на музикалното видео, както и мелодията на песента. Колаборацията на Onew и Punch „SM Station“ „Way“ ще излезе на 6 декември KST.

 

[STATION] 온유 (ONEW) X 펀치 (Punch) '별 하나 (Way)' Lyric Video Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и песента..

[STATION] 온유 (ONEW) X 펀치 (Punch) '별 하나 (Way)' Lyric Video

 

Onew и Punch също така пуснаха и тийзър за лайв изпълнение на съвместната им песен "Way".

Видео тийзърът представя двамата изпълнители, докато пеят дуета си под падащия сняг. „Way“ е новият съвместен „SM Station“ сингъл на Onew и Punch, а текстовете, написани от Onew и популярния текстописец Kim Ea Na, изразяват чувствата да гледаш звездите, надявайки се някой далеч да ги гледа също.

 

[STATION] 온유 (ONEW) X 펀치 (Punch) '별 하나 (Way)' Live Video Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото така ми напомни на едим ремикс от миналото: :click:  Песента иначе е страхотна - нежна и романтична. :wub:

@skofiild Това знаеш ли го? (Толкова е прекрасна, че нямам думи... 03:05 сякаш пее ангел. :happy:)

 

Редактирано от Erutan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво пее тази жена, много. Но при тях сякаш, талантите просто остават неоценени или по-скоро незабелязани. Така си мисля поне...

 

Ето и лайв изпълнението на "Way".

Тя е цар на баладите, но и Onew пее прекрасно (спор няма), та се е получило нещо страхотно. Гласовете им се допълват. Хареса ми.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, skofiild said:

Много хубаво пее тази жена, много. Но при тях сякаш, талантите просто остават неоценени или по-скоро незабелязани. Така си мисля поне...

За мен си е момиченце. :happy: Не мога да я възприема като "жена" на 100% (стил Моника Белучи напр.). Самата й физика и личице са едни такива миловидни и сладурски - като на ученичка. Иначе да... Масата фенове са тийнейджъри/ки и затова и най-популярните имена са други. Ако питаш по-възрастните, и имената ще се сменят. Отделно те имат толкова много изпълнители, че просто е трудно човек да отсее. Теб, ако те попитам, кои са ти най-любимите 5 корейски певци/групи и ти ще се замислиш. Макар че отделяш много време и "вриш", както се казва, в тези води. :rolleyes:

 

 

Редактирано от Erutan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със закъснение честита да е и от мен.

Да е жива и здрава и да има много успехи и още повече хитове.

Това крехко, талантливо миньонче има ангелски глас, докосва най-скритите струни на душата

ти и им въздейства по невероятен начин. Толкова талантлива и толкова подценявана, заслужава

много повече хайп и да се шуми около нея. Тя не е идол, тя е певец от голяма величина:).

Една от любимите ми песни.....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...