Jump to content

Recommended Posts

Dx627Ui.png

 

Cherry Magic! / 30-sai made Dotei dato Mahotsukai ni Narerurashii
Ах, мои магически 30!


Страна: Япония
Година на излъчване: от 2020 – Октомври – 09 до 2021 – Декември – 25
Времетраене: 30 мин.
Жанр: Приятелство, Комедия, Романтичен, Фентъзи, Свръхестествено, Момчешка любов
Канал: TV Tokyo
Епизоди: 12
Режисьор: Yuasa Hiroaki, Kazama Hiroki
Субтитри: Английски, Руски, Български (скоро)

 

Участват:

 

Akaso Eiji като Adachi Kiyoshi

Machida Keita като Kurosawa Yuichi

Asaka Kodai като Tsuge Masato

Goto Yutaro като Wataya Minato

Sato Ryo като Fujisaki Nozomi

и др.

 

Резюме:

На 30 години и все още девствен, Адачи Кийоши се сдобива с магически способности,

които му позволяват да чете мислите на другите, само като ги докосне.

Отначало е ужасен от новите си способности, които изобщо не са му от помощ.

Но всичко се променя, когато случайно докосва Куросава Юичи

и разбира, че той таи романтични чувства към него.

 

Адаптация на мангата

"Оказва се, че можеш да получиш суперсила, ако опазиш девствеността си до 30." на Йоу Тойота.

 

 

U78VqSa.png

 

Превод: naia & HikariDu

 

 

Онлайн с английски субтитри: :click:

 

Онлайн с руски: :click:

 

:subs: Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

:subs: Онлайн с български: :click:  :click:  :click:

 

EbJUATq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, гледахте ли нещо от това чудо, че чак превод му готвите? Резюмето изглежда малко странно. Съвсем не си представям Кейта Мачида в подобна роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, ukio написа:

Момичета, гледахте ли нещо от това чудо, че чак превод му готвите? Резюмето изглежда малко странно. Съвсем не си представям Кейта Мачида в подобна роля.

Да, именно защото го гледахме и сериалчето е очарователно и страшно забавно, му готвим превод. Че си е странно, странно си е. В мангите странни сюжети да искаш. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как върви този превод, момичета? Тъкмо научих, че дорамата е взела важни отличия за есенния сезон. Невероятно, но призовете включват Най-добра дорама! и  Най-добър актьор (Кейта Мачида)! 

Никак не ми допада визията на постера, но ако има някаква идейна комедия в цялата работа, а и след подобно признание, ще взема да го пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на сериала. Много приятен каст, тематиката е Бл, без да натрапва. Много приятни,

 весели моменти, то не е лесно да четеш чужди мисли.

Няма  актьор, който са е казал толкова реплики  - "какво?!"На ум или на глас.:-)))

Много мили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме грабна още от първите два епизода, японското не е моето, но двамата ме спечелиха. Толкова естествени! Не ги бях гледала другаде преди това. Заслужават отличията! <3 Преводът е към края, остава редакцията и ще сме готови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво! Кейта е любимец, а на Ейджи съм длъжница, задето не съм догледала райдърската му поредица. Мисля, че съм го подценила. Не очаквах да е на високо актьорско ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kyaaa :inlove::es:Супер е сладкотоо, играят толкова естествено, карат сърчицето ми... doki doki suru :wub: много е интересно и добре направен сериала, жалко, че са само по 30 минуткии ;--; но всичко хубаво си има край, хаха..С нетърпение очаквам и другите епизодии. Благодаря за преводчето!!! <3 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен, страхотен,страхотен е просто.С удоволствие ще го догледам. 

А дали бихте ми препоръчате сериали или филми на подобна тематика (БЛ) Вчера изгледах Color Rush - също много интересно и свежо сериалче.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, не мога простоооо. Този очилатко ще ме спука от смях :D Изключително забавен образ. 

И на мен ми направи впечатление изумителната актьорска игра на Кейта Мачида, а сега виждам в коментар, че е взел отличие за това. Мисля, че си заслужава. Играе прекрасно мимически и с "очи". Чакам си търпеливо и останалите епизоди. :bow:

 

@loveless  ако някой не ти е отговорил на лични, може да питаш в тази тема за препоръки за други сериали в жанра, че тук да не стане спам.

Off Topic

Аз веднага бих препоръчала Where your eyes linger. :) 

 

Редактирано от felicyti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кейта има божествен глас.

Главният е неориентиран и шашнат, но е добър човек. Приятелят от детството не му повярва май. Важното е, че има с кого да поговори по темата. Героят на Кодай Асака наистина ще се окаже голяма скица. На всичко отгоре е писател. 

Коухаят на Кейта е певецът Такуя Кусакава. Хихи!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа! Това беше невероятно! И Асака го хвана магията! Забавата е пълна! Хаха! Котката е виновна.

Ганбаре! Дано сценаристите устискат добрия сюжет до финала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, ukio написа:

 Котката е виновна.

Котката за мен играе главна роля в сериала. :D много е сладичка!

И аз се надявам сценария до финала да се задържи в тази атмосфера. Много разтоварващо и приятно за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа! 4и направо им изправи косите. Според мен, писателят пръв ще открие "лекарство".

Много се забавлявам! Наистина, за момента балансирана и удивително добре изглеждаща адаптация по манга.

Харесва ми, колко добри и позитивни са повечето герои. Нямат задни мисли. Приятно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ukio Сега вече разбираш що с naia се хвърлихме кат деца на бонбони на това сериалче :lol2:
То просто е великолепно сладко и комично цялото нещо.
За писателя ще си трая. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...