Jump to content

Marry Me! (2020)


Recommended Posts

Egt_H1bVgAARCbM?format=jpg

 

Marry Me! (マリーミー!)
Страна: Япония
Също така известен като: Marry Me
По мангата на: Miku Yuki - "Marry Me!”
Период на излъчване: 2020 – Октомври – 03 до 2020 – Декември – 05
Време на излъчване: Събота 23:25
Формат: Renzoku
Жанр: Романс
Канал: TV Asahi
Епизоди: 10
Режисьор: Honda Ryuichi
Субтитри: Английски

 

Участват:
Rinka Kumada като Himari Sawamoto
Toshiki Seto като Shin Akiyasu
Masaki Reiya като Yamada Kouhei
Sato Harumi като Yoshiura Waka
Kyan Yutaka като Umemura Hiroki
Mizusawa Rintaro - Akiyasu Sho
Jinbo Satoshi като Akiyasu Kei
Takahashi Hitomi като Akiyasu Tsubaki
Nukumizu Yoichi като Morikawa Koichi
Tsuna Keito като Mitsugi Makoto
Matsuura Rihito като Umemura Takumi
Toyoshima Cocoro като Hayashi Momoka

 

Резюме: Като част от програмата си за плодовитост, японското правителство стартира пилотна програма "NEET protection law", за да помогне в намирането на партньор. Двадесет и една годишната Himari Sawamoto (Rinka Kumada) не работи никъде. След като завършва университет, тя решава да се отдаде на грижите за баба си и дядо си, които са я отгледали. Но те умират, оставяйки Himari без други роднини. Тя няма много опит във връзки с мъже, а от нейните роднини остава само котка на име Momotaro. В същото време Shin Akiyasu (Toshiki Seto) е елитен държавен служител. Той е на двадесет и осем години, и въпреки че има приятелки, Shin е напълно незаинтересован да сключва брак. Но решава да участва в държавната експериментална програма заради кариерното израстване…
 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан! Хареса ми.

Типично по японски-малко смях, малко любов и много неща, върху които да се замислиш. Приятен лек, без драми, пълен с топлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей! Изненадаха ме приятно с еп.1. Кратко е, но много хубаво представена и измислена история. Не знам, дали наистина такъв закон съществува в Япония, но е добра идея за проблемите с населението там.

Невероятно, как хората наистина мислят за младото поколение и се опитва да полагат грижи за социализирането му. 

Двамата главни много си подхождат. Браво на Сето! Скоро не съм го гледала на екран и не мислех, че ще му отива подобна роля.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една интересна серия, пълна с много случки и обрати.

Мизусава Ринтаро е актьорът, който играе малкият брат на главния герои. Младежът е колега на Тошики Сето в Ken On.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, нямаше как да пропуснат неизменното пътуване и отсядане в онсен.

Прави ми впечатление, че всички герои са чудесно подбрани. Гласовете им са много приятни, включително на по-младите (братът на главния много ми прилича на Рьома Такеучи).

Много се забавлявам с героя на Рейя Масаки. Липсваше ми този актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересни неща се случиха и причината беше новият закон. Изглежда никой не беше обмислил, какви допълнителни последствия може да има за участието на хората в този експеримент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Томохиро Ичикава гостува в еп.9. Закъде сме без подкрепа от Ken-On (двамата с Тошики са от една компания)? 

Този  път засегнаха темата с папараците и излизането на въпросния случай с новия закон в обществото. Една статия, направена неправилно и неотразяваща обективно ситуацията, до какво може да доведе! Хубав казус засегнаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно и докосващо. До финала не изневериха на съчетанието от много и различни елементи и жанрове, които хармонично си съжителстваха.

Главната беше толкова симпатична и естествена. Непродправената й усмивка я сродава с актрисата Анна Ишибаши.

Off Topic

Направи ми впечатление, че не видях нито една целувка, което се оказа плюс. Въпреки това, историята беше представена убедително и вълнуващо. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...