Jump to content

aespa


skofiild

Recommended Posts

Нови тийзърни снимки на Кarina

Emxxb0l-VQAAot-DG.jpg Emxxo1m-VEAEZopi.jpg

 

Off Topic

 

Emxx-Io7-Vc-AMx-Hc-J.jpg

 

aespa 에스파 'Black Mamba' : Intro

 

Редактирано от skofiild
По-късно ще оправя снимките...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Mamba, дебютната песен излезе.

Успех на групата!

 

 

Да си кажа мнението?

Не ми хареса особено. Звучи ми като песен на BP, но пък и други песни не са ми харесвали на първо слушане, а после ми стават даже любими. Та пак ще я чуя и по-реално ще преценя. 

 

Off Topic

 

То дали на мен ми харесва не е от значение. По-важното е как aespa ще е приемана занапред, но засега не е приветствана с охота от нетизените. Ако погледнете коментарната секция под видеото ще видите десетки, може би стотици коментари с един и същи текст и емоджита към него, които "замразяват" броя гледания. Войната за бройки в YT е голяма и разни дечурлига с охота се включват в нея, особено когато "трябва да са против", дори без да знаят защо. Жалка картинка. 

 

И малко снимки на момичетата. 

Карина

1e1cf93f09b89fdf.jpg

 

Нингнинг (така ли се произнася?) 

1d8e60af83c08cc3.jpg

 

Уинтър

b55730f6524117be.jpg

 

Жизел

a5803cfd0c51bc1f.jpg

 

Ами много са красиви и както видяхме - талантливи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента и на мен ми е странна :D

Има части, които ми харесват. Припева това ма ма ма е зарибяващо.Начина на заснемане е добре направен.
Танца - горките девойки :D

Може би ако ги видя по музикалните предавания ще ми хареса повече.. Определено леко очаквах повече от всички тези тийзъри ~

 

Леко съм и скептична за името на песента, защото все ми напомня за Коби Брайн :(

 

:panda-145:

Клипа им към'Black Mamba' MV" има вече над 21.4 м гледания и то само за 24 часа.

Това ги превръща в единствената кпоп група, която е отбелязала такава гледаемост при дебютната си песен!

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебютата сцена на aespa пред публика, или поне извън SM, ще бъде днес в Music Bank.

 

И малко усмивки от AESPA преди да станат супер звезди (или поне се надявам да бъдат един ден). Колко са развълнувани и  пристеснени, но сладки.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я: :panda-145:

Добре.. Като за начало на дебют. 

aespa(에스파) - Black Mamba [Music Bank / 2020.11.20]

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Interview with aespa [Music Bank / 2020.11.20]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са сладки и талантливи момичетата, дано бъдат успешни! :icon_sunny:

На мен ми хареса дебютната песен, закачлива е, има ритъм и вокално ми звучат добре. 

Гласът на Уинтър малко ми прилича на този на Розе във високия регистър. А Giselle ми се струва, че има акцент, нали е от Япония. Не че съм голям спец по корейски език, но така ги усетих нещата. Не смятам, че е минус, даже ми допада, защото е по-различна. Рапирането й в дебютното й видео много ми хареса, да се надяваме, че в следващите им проекти ще бъде включено.

Black Mamba current views - 41M!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и тук да споделя какво пише Allkpop

Aespa са част от участниците в онлайн концерта Naver Now's Party B, който ще се проведе на 30.11.

Другите са (уау) Mamamoo, Monsta X, GFriend, BTOB 4U и "всенародния секс символ-чичо мечо" Кай. 

Двама дебютанти на SM си имаме - тази сладка група и солистът Кай. Напрежението ще е голямо, но се надявам да се справят добре. 

(леле, първият им концерт и то редом то гласищата на Mamamoo и BTOB! УАУ) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойките пеят песента си из коридорите след записа на THE SHOW - oт вторник ~:panda-145:

[퇴근길 LIVE] 에스파(aespa)는 나야 둘이 될 수 있는 퇴근길 현장

 

Съобщението им за участието им в Naver Now's Party B :panda-145:

에스파가 #PARTYB 에 초대합니다

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, тая девойка Карина така да прилича на една китайска актриса с която гледам сега един сериал. Всеки път като я видя все си го мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойките в първото си радио предаване на SBS oт днес:panda-145:

 

СТАТИЯ  ЗА САМОТО РАДИО ПРЕДАВАНЕ: aespa Talks About Their Debut, Learning Korean, And More On 1st Radio Show Appearance цък

 

[FULL] 데뷔 후 라디오 첫 출연 에스파(aespa) 보는 라디오 | 김영철의 파워FM | 201202 (광고삭제)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...