Jump to content

aespa


skofiild

Recommended Posts

WCIF качиха в акаунта си в Туитър снимки и изразиха благодарност към момичетата за участието им в организирания от тях онлайн форум.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Обща снимка от участието им в SM Idol League за Hyua TV.
Изображение

aespa и Карина са #1 за втори пореден месец в класацията (monthly brand reputation) за дамски групи и съответно жени айдъли за месеците юни и юли 2021 г.
Изт. Kpop post

NEXT LEVEL е на второ място в седмичната класация на MELON за периода 12-18.07, която изглежда така:
1. MSGWANNABE (M.O.M) с Foolish Love
2. aespa с NEXT LEVEL
3. 
LeeMujin с Traffic Light
4. BTS - BUTTER
5. BTS - Permission To Dance

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малките продължават да ме изненадват.
Според проучване сред 50 южнокорейски инфлуенсъри, помолени да изберат 5 дамски и 5 мъжки най-влиятелни групи с aespa е #1 сред дамите.
Изт.  JoyNews24
1621218142906_2_085906.jpg

Днес официалният Инстаграм акаунт на групата качи снимки за списанието GLASS.
Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aespa и специалното им изпълнение за новата игра на Kakao Games - Grand Open. 

(извинявам се, ако не предавам правилно името, но всички тези имена на игри, версии и гейминг термини са ми доста объркващи) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживяхме да видим - легендарната BADA от първата дамска айдъл група на SM и в к-попа изобщо - S.E.S., изпълни кавър на песента NEXT LEVEL.
Както самата тя споделя: "Здравейте, тук е Бада. Получих много коментари с молба да изпълня готината песен на чудесните млади колеги от aespa, които аз много харесвам, и като старша от SM я изпях с цялото си сърце и любов. Беше забавно да пея песен на Yoo Young Jin за пръв път от много време. Надявам се да ви хареса. AESPA Fighting!"

Off Topic


안녕하세요. 바다에요. ^^ 이번에는 저도 좋아하는 aespa 후배님들의 멋진 노래를 댓글로 많이 신청해주셔서 SM출신 선배로써, 사랑을 담아 불러보았습니다. 오랜만에 영진오빠의 노래를 부르면서 너무 즐거웠어요. 즐겁게 들어봐 주시길 바래요. aespa 화이팅!!

Изображение

 

 

 

И още нещо.
AESPA вече ще бъде представявана и от агенцията CAA, сред чийто клиенти са Бийонсе, Марая Кери, Кери Кларксън, Шакира, колегите им от СМ - NCT127 и SuperM. Според запознати това ще отвори доста врати за колаборации и глобална платформа за групата.
Изт. Pollstar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упорито се заговори, че групата ще издаде първия си албум през септември. Дано!  Ужасно ми е интересно какво ще покажат. Не, не се и съмнявам в таланта на момичетата или екипа, просто не мога да си представя цял албум пълен с песни като Next Level и оттук идва любопитството - каква ли нова своя страна ще ни покажат.
Ето едно от местата от където тръгват слуховете e онлайн общността INSTIZ. Ще видим. Надявам се на скорошно потвърждение.
Изображение


И един материал на Billboard със заглавие "AESPA са готови за "следващото ниво" с хитове един след друг и своя собствена вселена".
Интересно е какво казват за последната им песен, като споделят и няколко думи за концепцията на групата.
"Оригиналната песен съдържа всички традиционни и познати елементи на хип-хоп филмовия саундтрак, включително умереното темпо и ритмични перкусии, докато AESPA пресъздадава версия  с високи тонове и по-подчертана композиция. Друг уникален елемент в песента е продължението на SM Cultural Uiverse. За да схване напълно тази концепция човек трябва да познава предния сингъл Black Mamba и алтер егото "ae", както и термините KWANGYA и SYNK. "Черната мамба" е нещото, което притеснява AESPA и синхронизирането им с "ae", водейки света към хаос. KWANGYA е свят, който съществува отвъд виртуалния FLAT. Фендъма на AESPA носи името "MY", което означава "най-скъп приятел в пустинята на аватара".
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AESPA са лица на козметичната марка CLIO, които днес публикуваха даже и график на снимките им.
Изображение

Групата има и най-висок дигитален индекс сред артистите на SM.:blink:
Дебют преди 9 мес., три реализирани сингъла...
Изображение



В момента момичетата имат участие в онлайн концерта KBS Korea On Stage. Надявам се на официални клипове в някакъв момент.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни KBS качиха в канала си KBS kpop изпълненията на групата  на провелия се концерт KBS Korea on Stage.

Black Mamba


и NEXT LEVEL.

 
Да, момичетата са разкошни.

AESPA е и #2 в класацията за репутация на дамски групи за мес. август:
#1 BLACKPINK
#2 AESPA

Off Topic


Изображение
 



NEXT LEVEL e #1 в You Tube Южна Корея 7 седмици.
Изображение
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май отдавна не сме писали тук, но се надявам скоро да имаме повод да го правим за музиката и свързаните с нея проекти.
Дотогава оставаме на вълна моделстване.:D

 

AESPA станаха официални модели на козметичната марка MEDIHEAL.
Изображение
 

 

 

Рекламата за CLIO.

 

 

 

You Tube каналът на групата е #9 сред най-доходоносните канали в Корея, с приходи в размер на 1,24 млн. долара.
Изт. Koreaboo
 

Mалко по-пресни снимки на момичетата.
Нингнинг с коса, която страшно ми харесва.
Изображение


Карина с... чехлички. Дали са част от стайлинга или е щракната по случайност с тях?
Изображение

Красивата Уинтър.
Изображение

Една съвсем натурална и сладка Джизел.
Изображение


 

И накрая.
Към 30.08.2021 г. AESPA са най-дълго престоялият артист на СМ в класацията MelOn Weekly Top 10, преминавайки Gee на Girls Generation.
NEXT LEVEL присъства там вече 15 седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, kandala said:

 

Mалко по-пресни снимки на момичетата.
Изображение
 

Честно, не мога да разпозная кой е това, все едно гледам Джени от BP.

Даже в първия момент си казах, какво търси Джени при Aespa:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Ko_Erin написа:

Честно, не мога да разпозная кой е това, все едно гледам Джени от BP.

Даже в първия момент си казах, какво търси Джени при Aespa

хахаха
Това е Нингнинг и да, има прилика с Джени, структурата на лицето - по широчко е.:D
Аз по принцип винаги ги надписвам, но сега не знам защо пропуснах.
Отивам да се поправя.

Като извинение поднасям Нингнинг за CLIO.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala,  ти винаги си извинена:).

Нингнинг наистина на някой снимки е клонинг на Джени.

Снимките са страхотни, момичетата ще са новата гърл мания.

Струва ми се, че тук SM удари джакпота с тях.

Харесвам ги и им се радвам на успеха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ko_Erin, сладки и таланливи са, а са толкова младички. Нингнинг е само на 18, каката и лидерка Карина е на 21 г. 
Много им се радвам и дори малко се страхувам за тях. В момента са една от най-известните групи 4-то поколение и #1 от дамските. 
Разбира се, известността им идва с всички "екстри". Като хейта, който Карина получи, когато танцува с Кай още преди да дебютира (тук хора от моя фендъм - EXO-L, ме накара да се срамувам ужасно много). Или когато ги сравняват с БП, обвиняваха ги в плагиатство, че не могат да пеят и какво ли не. А последното дали чу? За Уинтър? Получава критика за... това как се грижела за хамстерите си като дете!?!?! (стена, глава, и аз в едно)

Хайде сега, за настроение - AESPA пеят а капела.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хейта не се и съмнявам.

Там много обичат да мразят успелите и хубавите и никога няма да простят успеха на толкова млади момичета.

За хамстера, ми се мерна, ама помислих че е някаква шега. Тези обаче явно са били сериозни........:slap:

За Карина съм, сигурна че винаги ще генерира много хейт.

Хубаво момиче, харесвано пък и да танцува с Кай....... той милия нали е резерве за гадже/съпруг за половината население там.

Лошото е, че фендомите се напълниха с малки пиклинки/пикльовци, който си мислят че могат да дават тон

на идолите си и да им нареждат това и онова. За съжаление те са тези, който купуват като луди

и това се подхранва целенасочено от компаниите. Както и да е.

Ние сме в категорията на нормалните фенки /тук слагам и списващите във форума/, тъй че ще се наслаждаваме

на хубавата музика и красивите момичета/момчета.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AESPA обновиха корицата си в Туитър.:blink:
Изображение

Изображение

Публукуваха и движещ се постер с текст "Savage" (Див)

Off Topic

 

 

 

 

Ето и тийзър за един от 523456536126-те ремикса, с които ще се сдобие NEXT LEVEL.

Този специално ще излезе утре.
Разработките под името "iScreaM" са на Scream Records
(те са под-лейбъл на СМ и обединяват корейски и международни ди джеи за различни ремикси на музиката на компанията)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият мини албум на aespa "Savage" ще излезе на 5.10.2021 г. 

Ще съдържа 6 песни в различни стилове, сред които и едноименната заглавна песен. 

Предварителните поръчки започват от днес. 

ed9e5917adf408ec.jpg

 

Междувременно, на 25.09, групата ще е сред участниците на годишния фестивал за к-поп INK INCHEON K-POP CONCERT, който ще се излъчва онлайн в YT. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, kandala said:

AESPA обновиха корицата си в Туитър.:blink:
Изображение

Изображение

Публукуваха и движещ се постер с текст "Savage" (Див)

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

Честно, харесва ли ви корицата? На мен не.

Не искам да влизам в теории на конпирацията, но тези 

змийски елементи никак не ме кефят и не отиват на толкова млади,

свежи и хубави момичета. Разбирам, че това е концепция, но в случая

за мен не е уместно подбрана. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вие е интересно - заповядайте.
Ремикса на NEXT LEVEL (Habstrakt Remix) от iSсреаM.

 

 

@Ko_Erin, харесва ми.
А относно змията - тя явно ще си играе роля в цялостната концепция на SM CMU, ще е лошият герой в приказката.

Не ми пречи и честно казано с интерес очаквам епизод 2 на Black Mamba - SM Culture Universe. Да видим накъде ще ни отнесе.
Но да ти кажа по-интересно ми е какъв звук ще покажат aespa, какъв стил. Това е най-важното за мен, останалото е украса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AESPA Savage P.O.S (Case Ver.) Concept Clip - Каквото и да значи :lol:

 

 

Ахаааа, ето какво значи горното видео: "Кейс верисия на 1-вият мини албум "Savage" е прозрачна опаковка, която пресъздава формата на P.O.S. ("Портал към Сеул", като има заигравка с думата "soul/душа", тоест може да се интерпретира и като "Портал към душата").
P.O.S. е енергиен портал, който свързва FLAT с реалния свят". 

Леле, покрай всички технологии, които ползват представяте ли си кутийчето да свири, пее и свети в тъмното, а?:lol2:

Off Topic

 

'Savage' P.O.S (Case Ver.) Concept Image (HQ Ver.) The "Case Ver." of aespa's 1st mini-album [Savage] is a transparent casing that resembles the shape of the P.O.S (Port of Soul). The P.O.S is an energy-based portal that connects the FLAT to the real world

 

 

 

 

Как е заснета рекламата за CLIO.

Пу, че са хубави.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви застрелям ли? 

Какво питах по-горе? 

"Леле, покрай всички технологии, които ползват представяте ли си кутийчето да свири, пее и свети в тъмното, а?:lol2:

Ами оказва се, че да, донякъде. Кейс версията щяла да може да се сканира с приложението на СМ и чрез него, влизаш да разглеждаш KWANGYA (ъ?). 

Ахахаха Като дете не съм искала да имам такива играчки, но ей сега ми стана интересно.  

Off Topic

Тук вие си ползвайте вашите технологии да си преведете какво казват по въпроса. :28558:

ef0d540450579ded.jpg

 

 

0bb9dd89542054cd.jpg

 

 

Да споделя и за физическия свят. 

Групата ще е сред участниците в KBS 2021 K-POP World Festival в Чангуон на 15.10.2021 г. То казах "физически свят", но фестивалът ще се излъчва онлайн в You Tube. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...